Kraft Oto Koltuğu: Online İndirimli Kraft Bebek Oto Koltuk Modelleri

Kraft Oto Koltuğu: Online İndirimli Kraft Bebek Oto Koltuk Modelleri Galeri

Gözünüzden bile sakındığınız bebek ve çocuklarınızın daha güvenli bir yolculuk için gereksinim duydukları en önemli unsur, çocuklar için özel olarak tasarlanmış, yüksek güvenlikli oto koltuklarıdır. Araç içlerine monte edilerek kullanılan bu araç içi çocuk koltuklarının amacı olası kaza durumlarında, bebeği veya çocuğu güvenlik kemerleri ile sıkıca kavrayarak araç içinden fırlamasını veya araç içinde meydana gelebilecek çarpmalardan korunmasını sağlamaktadır. Küçüklerin hassas bedenlerini korumada bu kadar önemli olan bu önemli gerecin kullanımı son yıllarda yasalarla da zorunlu hale getirilmiştir. Bebek, oyun çocuğu ve okul çağındaki küçük çocuklar için ayrı olarak 3 ayrı tipte üretilen koltuk modelleri, çocuğun boy ve kilosuna göre değişiklik göstermeli ve dikkat edilerek seçilmelidir. Küçük bebeklerde çift yönlü olarak kullanılabilen koltuk içleri için, bebeğin tam olarak korunaklı olmasını ve sabit durmasını sağlayan yumuşak sırt ve boyun minderleri gibi aparatlar da satılmaktadır. Bu aparatlar çarpma anındaki sarsıntıları en aza indirmektedir.

Kraft Oto Koltuğu ve Koltuk Seçimi

Bu sektörde faaliyet gösteren, oto koltuğu üretimini gerçekleştiren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların en güvenilir ve standartlara uygun olanlarından bir tanesi de Kraft markasıdır. Marka, bebek ve çocuk ihtiyaçları alanında birçok konuda hizmet vermektedişr. Oto koltuğu konusunda da uluslararası standartlara uygun olarak ürettikleri modeller ile bebeklerinizi hem rahat ettirmekte hem de yolculuklarının en az riskle gerçekleşmesine katkıda bulunmaktadır. Standart dedik de, peki nedir bu uluslararsı standartlar? İlk koşul, bebeğin boy ve kilosuna uygun bir koltuk seçilmesi gerekmektedir. Ürünün Avrupa Satndartlarına uygunluk belgelerinin olması gerekmektedir. 5 noktalı emniyet kemeri sistemi ile korunuyor olmasına dikkat edilmelidir. Bu emniyet bantlarının çarpma anındaki basıncı en aza indirgeyecek şekilde yumuşak dolgu malzemeler ile çevrelenmiş olması gerekmektedir. Ayrıca koltuğun iç kısmının da köpük malzeme ile doldurulmuş olması, çarpma şiddetini emerek, bebeğinizin narin vücuduna gelebilecek hasarı en aza indirecektir. Seçilen ürün, emniyet kemeri ile araç koltuğuna gergin bir şekilde sabitlendikten sonra kontrolü yapılmalıdır. Eğer oto koltuğu yerinden 2 santimetre dahi oynuyor ise kurulum doğru olarak tamamlanmamış anlamına gelmektedir. Kraft markası, bu standartların tamamını yerine getiren, kaliteli markalardan bir tanesi olarak ebeveynler tarafından beğenilerek satın alınmaktadır.

Online Alışveriş İmkanları

Son zamanların, alışveriş alanındaki en büyük kolaylığı olan online alışveriş siteleri ile bebek alışverişlerini yapmak da artık çok kolay. Kraft ürünleri birçok alışveriş sitesinde uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. E-bebek, Evimister, Bebefix, Bebekbezi, Hepsiburada gibi siteler bunlardan sadece birkaçıdır. Bu gibi alışveriş sitelerinde kredi kartına taksit imkanları ve Türkiye'nin her yerine kargo hizmetleri verilmektedir. Fiyatlar 75 TL'den başlayarak 2000 TL'ye kadar uzanan geniş bir aralıkta seyretmektedir. Kullanım amacı ve koruyucu özellikler aynı olsa da, ek özellikler ve konfor arttırıcı unsurlar eklendikçe fiyat da o oranda yükselmektedir. Ayrıca sık sık gerçekleştirilen dönemsel kampanyalar ile dilediğiniz, sizin ve bebeğiniz için en şık Kraft oto koltuğuna %50'ye varan indirimli fiyatlar ile Unnado, Trendyol, Markafoni, Limango, Sehirfirsatı gibi özel alışveriş klüplerinden de sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • E-Bebek
  • Evimister
  • Unnado
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları