Kraft Bebek Arabaları: Online İndirimli Fiyat Kampanyaları

Kraft Bebek Arabaları: Online İndirimli Fiyat Kampanyaları Galeri

Evladımızın doğumundan itibaren kullanabileceğimiz, hem bizi yormayan hem de onu güvenli şekilde sararak bir yerden bir yere götürmemize yarayacak, zaman içerisinde de en önemli yardımcılarımızdan biri olacak ürünlerden en önemlisi; hiç kuşkusuz ki bebek arabalarıdır. Gerek ülkemiz içerisinde üretilenleri, gerekse dünyaca ünlü markalarının ürünlerini kolayca bulabiliyor olmamız ise, bizim için kesinlikle çok önemli bir avantaj. Kraft da bu kaliteli ve güvenilir markalar arasında öne çıkan, çokca tercih edilen ve her sene daha da geliştirdiği ürün yelpazesi ile bolca dikkatleri üzerine çeken bir firma. Tüm ürünleri Avrupa satandartlarına uygun olarak üretilen bu markayı, güvenle tercih etmemeniz için hiç bir neden yok.

Kraft Bebek Arabalarında Popüler Modeller ve Özellikleri

Kraft Bebek Arabalarında Popüler Modeller ve Özellikleri

Bebek arabaları mevzu bahis olduğunda, Kraft markasına ait ürün grupları içerisinde bir çok alternatife sahip olduğumuzu görüyoruz. Baston bebek arabalarından tek kişilik kullanım için üretilenlere, ikizler için dizayn edilenlerden Travel Sistem olanlara hatta üçlü Travel Sistemlere kadar pek çok ürünü birarada bulmak mümkün. Baston arabaları Spot, Storm ve Wind isimleri altında inceleyebiliyoruz. Bir çok renk ve desen alternatifi ile üretilen bu araçlar sahip oldukları alüminyum gövdeleri sayesinde oldukça hafifler. Tentesinde penceresi bulunan, çıkarılabilir ön bara sahip, tekerleri 360 derece dönebilen, geniş file sepetli ve otomatik katlanabilen bu ürünlerin ağırlığı yaklaşık yedi kilogram ve onbeş kilograma gelinceye dek çocuğunuzu güvenle taşıyabiliyorsunuz. Tekli araçlarda ise pek çok seçenek sunulmuş. Rio; siyah rengi, üç pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı, ebeveynleri de düşünerek tasarladıkları içecek koyma yeri, yağmurluğu ve kolay saklamak için kompakt katlanabilme özelliği ile dikkat çekici bir ürün. Mavi, kahverengi ve kırmızı alternatifleri ile beğenimize sunulan Vivid ise; çoklu pozisyonda kullanılabilen sırt dayanağına ve beş noktalı emniyet kemerine sahip olan, tek elle katlanabilen, ayaktan kumandalı fren sistemi ile güçlendirilmiş bir başka dikkat çekici araç. Geniş fileli sepeti ve şeffaf yağmurluğu da bulunan bu ürün otomatik olarak katlanabildiği gibi, katlandığında da kendi başına ayakta durabiliyor. İkizler içinse Jogger ve Tandem modelleri üretilmiş. Tek elle katlanabilen, çok pozisyonlu sırt dayanaklarına ve pencereli tenteye sahip bu ürün de diğer tüm Kraft ürünleri gibi iki yıllık garanti ile beğenimize sunuluyor. Taşıma yani oto koltuğu ile birlikte satılan Travel Sistem araçlarda ise; Duo, Horn, Rapid Jogger, Twist, Twist Premium gibi pek çok seçeneğe sahipsiniz. Taşıma koltuğunun yanı sıra portbebe de bulunan setleri ise 3’lü Travel Sistem olarak isimlendiriliyor. Bu setlerden New Matrix Trio, en popüler olanlarından bir tanesi.

Kraft Bebek Arabalarında İndirimli Fırsatlar Sunan Online Siteler

Evimizin konforunda, kapımıza kadar gönderilen ürünler için incelemelerde bulunmak, taksitle veya indirimli peşin ödeme seçenekleri ile alışveriş yapmak günümüzde artık hayal değil. Aksine, neredeyse hepimizin çokca tercih ettiği bir yol halini almaya başladı. Ürünlere mağazalardan daha uygun fiyatlarla ulaşabildiğimiz gibi, hiç yorulmadan evimize kadar da getirtebiliyoruz. Sık sık düzenlenen kampanyalar ve promosyonlar da cabası. İşte bu özelliklere sahip online marketlerden Bebek Bezi, Yeni Çarşım, Hızlı Al ve Hepsi Burada; sağladıkları olanaklar ve uygun fiyatlarla en dikkat çekici olan alışveriş sitelerinden bir kaçı.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları