Koyunlu Halı Modelleri: Halı Modellerinde online İndirim Fırsatları Burada!

Koyunlu Halı Modelleri: Halı Modellerinde online İndirim Fırsatları Burada! Galeri

Halılar ev dekorasyonunda önemli yer almaktadır. Özellikle Türkiye'de birçok halı markası da bulunmaktadır. Üretilen farklı modeller ve desenler ile ilgi çekmeyi hedeflemişlerdir. Bu ürünleri kullanacağınız alanlar oldukça farklıdır. Her alan için farklı ebatlar ve desenlerde modeller bulunur. Ayrıca paspas ve yolluk adı verilen ürünler de yine tekstil grubuna girer. Banyonuz, salonunuz, oturma odanız ya da yatak odanız için alternatif çözümler arıyorsanız Koyunlu Halı modellerine bakmanızda fayda var. Firma 1972 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana kalitesinden taviz vermemiştir. Bu sayede Türkiye'nin en çok bilinen, tercih edilen markaları arasında yer almaktadır. Anadolu'da özellikle büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığın yaygın olmasından ötürü kilim dokuma işine de paralel olarak yoğun bir ilgi oluşmuştur. Birbirinden güzel desenler ile el işi örme kilimler üretilmiştir. Firma bu potansiyeli kullanmak, yeni iş sahaları açmak için kurulmuştur. Kurulduğu zaman sadece iç piyasaya ürün veren firma dünyanın en iyi ve kaliteli pamuk ipliği üretmeye devam etmektedir.

Koyunlu Halı Modelleri

Koyunlu Halı Modelleri

Farklı koleksiyonlara sahip ürünleri ile her yaşa ve her kesime hitap ediyor. Modellerin ebatları ve renkleri ise mobilyanız ile uyum sağlayacaktır. Bej ve gri çizgilere sahip desenleri sevenler için birçok farklı desenini Alisya koleksiyonunda toplamış. Modellerde modern temalar dikkat çekiyor. Özellikle pek çok gri deseni bulunuyor. Lila koleksiyonunda ise ağırlık olarak lila ve vizon renklere yer verilmiş. Bordo ve kahverengi renklerinden ürünler ise Ekol koleksiyonunda toplanmış. Farklı renk tonlarının ağırlık oldukları koleksiyonlar ile beğendiğiniz ürünleri kısa sürede bulabilirsiniz. Ayrıca odalar, banyolar, salonlar, koridorlar için farklı temaların olduğunu da unutmamak gerek. Sade tasarımlar daha çok eşyası az bulunan ve keskin hatlara için önerilmektedir. Daha kabarık koltuklara ve yuvarlak hatlı mobilyalar için ise klasik desenli ürünler seçiliyor. Çocukların dikkatini çeken çok şık ürünler bulunmaktadır. Kız çocukları için daha çok çiçek deseni bulunurken, erkek çocuklar için ise araba, uzay mekiği gibi araçlar resimlendirilmiş.

Evinize Ücretsiz Teslimat!

Koyunlu Halı modellerine Serezoglu.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bütün koleksiyonlara ait ürünler burada bulunmaktadır. Kaliteli ve geniş çözünürlüğe sahip resimler malesef sitede yoktur. Üretilen ürünler daha canlı ve kalitelidir. Bu yüzden beğendiğiniz desenleri mağazalardan birebir incelemeniz daha faydalıdır. İnternet üzerinden sipariş verebilme imkanınız bulunuyor. Eğer bir Bonus kredi kartı sahibi iseniz bütün alışverişlerinize 10 taksit imkanı sunuluyor. Ayrıca kampanyalı ürünlerde ise %10 ile %30 arasında bir indirim sizleri bekliyor. Merak ettiğiniz sorular var ise gerek site üzerinden canlı destek hattı ile yardım alabilir gerek ise telefon ile sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bunun yanında kefilsiz, kredi kartsız ürünlere de sahip olma imkanınız var. Bütün ürünlerde ise kargo ücretini firma karşılıyor. Böylece ek bir indirim daha sizi bekliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları