Koyunlu Halı: En Son Modeller, Yurtiçi Bayi Noktaları ve Yorumlar

Koyunlu Halı: En Son Modeller, Yurtiçi Bayi Noktaları ve Yorumlar Galeri

Türkiye'de halı denildiğinde akla ilk gelen öncü firmalardan birisi olan Koyunlu, kurulduğu 1981'den beri sektöründe liderlik için yarışan belirli markaların arasındaki yerini uzun yıllardır korumayı başarıyor. Gerek Türkiye gerekse dünya pazarında satışını yaptığı ürünler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanan marka, hem evlerin hem iş yerlerinin zeminlerini süsleyen kaliteli ürünlerini tüm Türkiye genelindeki dört yüzü aşkın mağazası ile hizmet vermekte.

Koyunlu Halı Modelleri ile Göz Dolduruyor

Alanındaki öncü firmalardan birisi olan Koyunlu Halı, hem modern hem klasik tasarımları evinize taşıyan ürünleri ile birçok farklı serisi ile farklı beğenilere sahip müşterilerine farklı alternatifler sunuyor. Alisya serisi, yumuşak kenarlı tasarımları beyaz, gri, kırmızı ve mürdüm eriği rengindeki ürünlerle oluşturulmuş bir seri. Bale serisi ise geleneksel tasarımların modernize edilmiş bir şekilde yeniden yorumlandığı tasarımları ile bej, kahverengi, krem rengi ve pembe renk seçenekleri ile mağazalardaki yerini almış bulunuyor. Caz serisi ise her birisi kendince bir ritim ve bir düzen taşıyan modern tasarımları ile özellikle lila ve vizon renkli odaları ve iş yerlerini süslüyor. Ekol serisi de içerdiği sade ve genelde keskin hatlar taşıyan dizaynları ile sadelikten hoşlanan ev sahiplerini bekliyor. Birbirinin kopyası küçük sembollerin oluşturduğu büyük şekillerin süslediği halılar ise Elegance serisinde mevcut. Sarı, kiremit rengi ve bej rengi modellerin ağırlıkta olduğu Elit serisi ise klasik tasarımlardan vazgeçemeyenlerin tercih edeceği bir seri. Kapris Sim serisi de kahverengi ve beyaz renklerinin ağırlıklı olduğu modelleri ile çağdaş ve sade tasarımları tercih edenlerin favorileri arasında yer alıyor. Doğal unsurların yer aldığı Karia serisi de pembe ve bej tonlarındaki halıları ile doğadan ilham alınarak oluşturulmuş salonları süslemek üzere oluşturulmuş. Birbirine çok yakın seriler olan Karnaval ve Karnaval Sim ise karmaşık olmayan şekiller içeren çeşitleri ile evlerine ya da iş yerlerine farklı bir hava katmak isteyenler için ideal tercihler arasında. Çocuk odaları için oluşturulmuş Pop Çocuk serisi de hem kız hem erkek çocuklarının odaları için son derece renkli ve cıvıl cıvıl tasarımlara sahip. Ritim serisi de birbirinin aynı şekilde süregelen küçük şekillerin oluşturduğu büyük desenler ile odalara farkı bir hava katıyor. Daha modern ve basitleştirilmiş desenler içeren modelleri tercih eden müşteriler için ise Romance serisi uygun tercihlerden bir diğeri olacaktır; modern tasarımların karmaşık yorumlanmış halleri ise Shans serisinde yer alıyor.

Koyunlu Halı Türkiye'nin Her Yerinde

Gerek evlerin gerek iş yerlerinin zeminlerini süsleyen hem modern hem geleneksel tasarımlarla oluşturulmuş bu ürünlere sahip olmak çok kolay. Türkiye'nin her yerindeki bayilikleri ve satış mağazaları ile alanlarındaki öncü şirketlerden birisi olan Koyunlu Halı müşterilerine kaliteli ürünlerin hizmetini sunmaya devam ediyor. Ayrıca markanın internet sitesinde halılar ve temizlikleri ile ilgili çok detaylı ve önemli bilgilere, ürünlerin modelleri ve fiyat listelerine ulaşmak da mümkün.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları