Koton: Koton Mağazaları, Online Alışveriş ve İndirimli Fiyatlar Burada

Koton: Koton Mağazaları, Online Alışveriş ve İndirimli Fiyatlar Burada Galeri

Hepimizin bildiği gibi, Türkiye menşeili binlerce giyim firması var; ama bu firmalardan kaç tanesi gerçekten kaliteli ve modaya uygun, sıradanlıktan uzak ürünler üretiyor diye soracak olursak, belki de bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda markayla karşılaşmamız işten bile değil. Çoğu marka birbirinin aynısı ürünler üreterek müşterilerini kaçırıyor, çünkü insanlar artık uygun fiyata, kaliteli ve alışılmış çizgiden uzak kıyafetler giymek istiyor. Koton da bu beklentiyi tamamı ile karşılıyor. Daha önceki yıllarda, son yıllarda olduğu kadar popüler olmayan firma, büyük bir atılım yaptı ve sayılı giyim markalarının arasına girdi. Aslında firma bundan yıllar önce, 1988 yılında küçük bir mağaza olarak açıldı. Daha sonra önce Almanya'da, sonra da İstanbul'da yeni mağazalar açmaya başladı, Avrupa ve Asya'da yurtdışına açıldı. Bugün Türkiye'de 148, yurtdışında ise 62 mağazası olan şirket, her yaştan bayanların ve erkeklerin beğenisini topluyor.

Her Yaştan Alışveriş Düşkünleri İçin

Gencinden yaşlısına, her yaştan insanın rahatlıkla kendi için bir şeyler bulabileceği Koton, 2011-2012 Sonbahar-Kış kreasyonuyla ve 2012 Yaz kreasyonuyla yine müşterilerini memnun ediyor. Bahar havasının kendini gösterdiği şu günlerde, kış sezonunun ürünlerini çok uygun fiyatlara bulmanız mümkün. Örneğin çizmeler 49.90 TL, trikolar 19.90 TL, kot ve keten pantolonlar ise 19.90 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor ki; kış sezonunda da bu ürünlerin fiyatları zaten çok yüksek değil. Yine de gelecek sonbahar ve kış sezonu için uygun fiyata yeni kıyafetler almak istiyorsanız, şimdi tam sırası!

Yaz Kreasyonu

Peki bu senenin yaz koleksiyonunda Koton 'da neler var? Hangi renkler ağırlıklı olarak kullanılmış, hangi parçalar öne çıkmış? Öncelikle yaz koleksiyonu bizi çok renkli karşılıyor. Sarılar, pembeler, turuncular, yeşiller, yani cıvıl cıvıl tonlarda yazlık elbiseler, t-shirtler, ayakkabılar, çantalar bize mağazaya girdiğimiz andan itibaren göz kırpıyor. Bu sezon Koton'da sürekli kullanılan bu renklerin dışında, bayan giyimde maskülen bir tarz da kendini belli ediyor. Oxford tarz ayakkabılar, maskülen gömlekler, ceketler, havuç tip pantolonlar, kısa rengarenk elbiseler, birbirinden güzel baskılı t-shirtler yaz sezonunu bizimle birlikte karşılıyor. Peki fiyatlar ne durumda? T-shirtler 19.99'dan, trikolar 29.99'dan, elbiseler ise 49.99 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bu ürünlerden bazılarını Markafoni online alışveriş sitesinde bulmanız da mümkün. Şu an yeni sezonda fiyatlar biraz yüksek gözükse de, Koton yakın günlerde yeni sezon ürünlere yapacağı indirimlerle müşterilerini memnun edecektir.

Koton Online Alışveriş

<a href='http://www.indirimlr.com/ak/markafoni ' target='_blank'>Koton Online Alışveriş</a>

Peki Koton'un ürünlerini online olarak nerde bulabiliriz? Şu an bir e-alışveriş sitesi mevcut değil ancak birçok ürününü çok özel fiyatlarla Markafoni sitesinden alabilirsiniz! Ayrıca internet sitesi üzerinden ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bazı diğer alışveriş sitelerinde zaman zaman Koton'u görmek de mümkün, bu alışveriş siteleri üzerinden ürünlere online olarak ulaşabilirsiniz. Koton 'dan daha önce alışveriş yaptıysanız ve kalıplar hakkında bilginiz varsa, bu siteler üzerinden alışveriş yapabilirsiniz, çünkü kalıplar değişmiyor. Ama daha önce alışveriş yapmadıysanız ve bedenler hakkında fikriniz yoksa, neredeyse her ilde bulunan mağazalarına gidip ürünlere daha yakından bakabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Koton
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları