Kot Gömlek: Kombin Seçenekleri ve İndilimli Online Fiyatlar Burada!

Kot Gömlek: Kombin Seçenekleri ve İndilimli Online Fiyatlar Burada! Galeri

Güneşin yüzünü göstermesi ile bizlere göz kırpan bahar ayları ile birlikte, mağaza vitrinleri de oldukça renkli ve çeşitli görünümler kazanmaya başladı. Kontrast renklerden oluşan kombinler, çiçek desenleri, romantik dantel detayları ve bu yazın hiti neon renkler derken son yıllarda moda anlamında en çeşitli sezonlardan birini yaşıyoruz. Bu sezonun şüphesiz en dikkat çeken trendlerinden biri de 80'li yılların sonu ve 90'lı yılların başından anımsayacağımız "kot gömlekler". Hemen her markanın ürettiği çeşit çeşit, model model giysi modellerinin salaş fakat şık gir görünüm vermesi için doğru kombinlenmesi şart.

Doğru Kombin Şart

Hemen her mağazanın vitrinlerini süsleyen kot gömleğinizi sonunda aldınız. Şimdi iş bu son moda giysiyi nasıl kullanacağınıza kalıyor. Bu kombin sorunsalı ile dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli nokta var. Salaş bir şıklıktan yanaysanız kot gömleğinizi düz ve desenli taytlarla kombinleyebilir, günlük hayattta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kombini, düz babetler veya sezonun hitlerinden olan canvastan yapılmış düz ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Böylelikle rahatlığınızdan taviz vermeden sezon modasına uygun bir hava yakalayabilirsiniz. Yine salaş ama daha derli toplu görünmek isterseniz kot gömleğinizi, yine bir kot pantolon ile tamamlayabilirsiniz. Fakat burada dikkat edilmesi gereken önemli detay, giyeceğiniz kot gömlek ile kot pantolonunuzun renk tonlarının aynı olmamasıdır. Hatta mümkünse kot pantolonunuzun rengi, gömleğe göre bir kaç ton daha koyu olmalıdır. Bu baştan aşağı kot konsepti ile düşünülmüş kombini, kalın kemerler ve büyük kolyeler ile tamamlayabilir, görünümünüzü şıklaştırabilirsiniz. Gömlek-pantolon kombininizi, bulunduğunuz ortama bağlı olarak hem spor hem de topuklu ayakkabılarla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kot gömleğinizi ister düğmelerini ilikleyerek, ister düğmeleri açık bırakıp içine dilediğiniz tarzda bir atlet giyerek farklı bir tarz yaratabilirsiniz. "Gece dışarı çıkarken de kot gömleğimden vazgeçemem" diyenlerdenseniz, sezonun hit parçası kot gömleğinizi mikro mini etekler ve kısacık şortlarla takımlayıp, görünümüzü platform topuklu ve neon renkli ayakkabılarla tamamlamanızı öneriyoruz. Kot gömlek - etek kombinasyonu için önerebileceğimiz bir diğer seçenek ise, bu sezonun gözde parçalarından olan; yere kadar uzanan, rengarek tonlarda tasarlanan maksi etek - kot gömlek kombini.

Online Alışveriş Seçenekleri İle Kot Gömleğiniz Tek Tıkla Kapınızda

Bu sezonun belki de en gözde parçası bu giysi seçenekleri bir çok önde gelen mağazanın vitrinlerinde çoktan yerini aldı bile. Mango, Zara, H&M, Adil Işık, Batik, Tommy Hilfiger, GAP gibi önde gelen markalar artık online mağazaları vasıtasıyla internet üzerinden de satış yapmaktalar. Bu markaların yanı sıra, en uygun fiyatlarla en kaliteli markaları tüketiciyle buluşturan Markafoni, Trendyol, Limango ve Vipdükkan gibi "private shopping" sitelerinde göz atarak piyasadaki en uygun fiyatlı ve en trendy kot gömlek çeşitlerine tek tıkla sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. En ucuz ve en kaliteli bu model gömlekleri Zidaya'da da bulmanız mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Batik
  • Zara
  • Adil Işık
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları