Kot Etek Modelleri: Yeni Sezon Eteklerde İndirimli Online Fiyatlar

Kot Etek Modelleri: Yeni Sezon Eteklerde İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Geçmişten günümüze değerini hiç kaybetmeyen, her zaman tercihler arasında olan kıyafetlerden kot etekler, bu sene de gençlerin gözdesi halinde. Yaz, kış giyilebilen bu kıyafetler spor ve klasik giyimin birleştiği nadir kıyafetlerdendir.

Kot Etek Modelleri

Kot Etek Modelleri

Özellikle gençlerin tercihi olan kot etek modelleri genel olarak kısa, daha çok da mini modellerdir. Uzun modeller fazla tercih edilmediği için üreticiler de bu ürünleri fazla üretmemektedirler. Mini kot etek olarak dar ya da geniş modellerin her ikisi de çok tercih edilmektedir. Dar modellerde iki yanda ya da sadece ortada, değişik cep şekilleri ile model verilirken, bol modellerde çeşit daha çoktur. Değişik pileler, cepler, farklı renk kumaşlar ile oluşturulan bu modeller, rahat olduğu kadar şık ve seksi de durmaktadır. Gençlerin kot etek tercih etmesinin en büyük nedenlerinden biri, kot kumaşının özellikleridir. Yüksek ısıda bile çekmeyen, fazla solma yapmayan, dayanıklılığı diğer kumaşlara göre daha fazla olan kot kumaşı, ayrıca uçma da yapmaz. En rüzgarlı havalarda bile, en kısa ve bol etekleri giyip rahatça dolaşmak kulağa oldukça hoş geliyor. Bunun dışında kot kumaşı fazla leke tutmayan özelliğinden dolayı da bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Sadece kendiniz değil, minik çocuklarınıza da rahatlıkla giydirebilirsiniz bu kıyafetleri. Hem spor, hem klasik tarzda kullanılabilme özelliği de tercih sebepleri arasındadır. yeni sezon ürünler ile kendinizi her zamankinden daha şık, daha güzel ve daha seksi hissedeceksiniz.

Yeni Sezon Etekler ve İndirimli Online Fırsatlar

Yeni Sezon Etekler ve İndirimli Online Fırsatlar

Gençler arasında bu kadar çok tercih edilen kıyafetleri internet ortamında uygun fiyatlar ve ürün çeşitliliği ile satın almak mümkün. Online alışverişin öncülerinden Gittigidiyor.com adlı site de peşin fiyatına 12 ya da 6 taksit imkanı ile hemen hemen her bedende ürünler satışa sunulmaktadır. Ürünlerde herhangi bir sorun çıktığında satıcının koşullarına göre geri iade ya da değişim söz konusu olmaktadır. Zidaya.com adlı online satış mağazasında bir çok üründe %50`ye varan indirimler bulunmaktadır. Ürün yelpazesi geniş olan siteden yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti ödemeyecek ve herhangi bir sorunla karşılaştığınızda 30 gün içerisinde geri iade verebileceksiniz. Trendyol.com adlı internet sitesinde açılan 2 - 3 günlük butiklerde de bu tarz ürünleri bulabilirsiniz. Üyelik sistemi ile çalışan siteye her davet ettiğiniz arkadaşınız için 20 Lira kazanabilirsiniz. Ayrıca siteden yapılacak alışverişlerde anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit de yapılmaktadır. Mavi Giyim A.Ş`nin resmi sitesi olan Shopmavi.com sitesindeki ürünlerde de kaçırılmaması gereken fırsatlar yaratılmıştır. Hemen hemen her bedenin bulunduğu siteden üye olarak kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Online alışveriş üzerine kurulu bir başka site olan Vipdukkan.com sitesindeki butiklerde de bu tarz ürünleri bulabilirsiniz. Üye olarak alışveriş yapabileceğiniz siteden, 20 Lira ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamakta ve butiklerinin hemen hemen hepsinde muhteşem indirimli imkanlar sunulmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları