Kot Etek: Modelleri, Kombinleri ve İndirimli Alışveriş Mağazaları

Kot Etek: Modelleri, Kombinleri ve İndirimli Alışveriş Mağazaları Galeri

Tartışmasız tüm genç kızların gardıroplarında bulunan giysi hangisidir diye sorulsa “kot etek” diye yanıt verilir. Gerçekten de her genç kızın hatta genç kadının bir ya da birkaç tane vardır. Yazın, ilkbaharda, kışın ve sonbaharda, tüm mevsimlerde giyilebilen bir giysi türüdür. Ayrıca sabah, akşam, gece, gündüz, işe, alışverişe, yemeğe ve her türlü yere giderken giyilebilir. Genç kızların giydikleri genellikle mini tarzıdır. Blucin etekler her türlü üst giysi ile kombinlenebilir. En önemli özelliklerinden birisi de hemen her renk giysi ile uyum sağlamasıdır. Blucin öyle bir kumaştır ki üzerine hangi renk giyilse güzel görünür.

Kot Etek Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Kot Etek Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Her genç hanımın gardırobunda mutlaka bir kot etek bulunmalıdır. Bir nevi kurtarıcı görevi görür. Ne giyeceğinize karar veremediğiniz anlarda, ya da hemen giyinip evden çıkmanız gerektiğinde ve arkadaşlarınız size seslendiğinde, birisini üzerinize giyip dışarı çıkabilirsiniz. Bir mini etek ve t-shirt ile giyebilirsiniz. Mevsim yaz ise çok kolay giyebilirsiniz. Üzerine sıfır kollu bir bluz ile ayağınıza bir sandalet, ya da duruma göre topuklu bir ayakkabı giyip dışarı çıkabilirsiniz. Mini, fırfırlı, dantelli, pullu, kurdelalı, süslü püslü ve basma gibi çiçekli kumaşlarla birlikte dikilmiş modelleri bulunur. Bunları da çok çeşitli bluzlarla kombinleyip giyebilirsiniz. Soğuk havalarda, ya da kış mevsiminde giydiğiniz bluza uygun renkte bir taytla birlikte giyip üzerine kısa bir deri mont ve ayağınıza da aynı renk çizmelerle kıyafetinizi tamamlayabilir ve çok şık görünebilirsiniz. Genç kızlar için parti kıyafeti olarak bire birdir. Mini bir blucin etek, üstüne büstiyer ve pullu kısa bir bolero ya da ceket, ayağınıza da babetlerinizi giyerek kıyafetinizi çok hoş bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Yeni sezonda kot eteklerin her rengi çıktı, normal blucin mavisi, buz mavisi, lacivert, gri ve siyahın yanı sıra, pembe, mor, çivit mavisi, kırmızı, yeşil, sarı ve mor renklileri de vitrinlerde boy göstermeye başladı. Bu renkleri taşıyan bir eteği rengine uygun bir üst giysi ile tamamlamak gerekir. Kış ise tayt ya da rengine uyan opal çoraplar, topuklu çizmeler ile kombinlemek, yaz ise sandaletlerle giymek gerekir. Model çeşitlerine gelince mini ya da uzun etekli olanları, plili, büzgülü, balon tarzında olanları, yüksek belli ya da düşük belli olanları bulunur. Hatta hamile genç hanımlar için beli lastikli modelleri de vardır.

Kot Etekleri Alabileceğiniz İndirimli Alışveriş Mağazaları

Kot etekleri, tüm alışveriş mağazalarından, ünlü markaları satan outlet mağazalardan indirimli olarak satın alabilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı satış yapan butiklerden de aradığınız ya da istediğiniz bir modeli bulup inanılmaz bir fiyata satın almanız mümkündür. Ayrıca internet sitelerinden seçtiğiniz bir model kot eteği Trendyol, Limango, Markalimo, Markafoni ve Daybuyday gibi indirimli satış klüplerinden kampanyalı satışları takip ederek % 90’lara kadar varan indirimlerle alabilirsiniz. Ayrıca Kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerde on iki aya kadar uzayabilen taksitli satıştan yararlanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Limango
  • Markalimo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları