Korkmaz Tencere: Online İndirimli ve Kampanyalı Mutfak Gereçleri

Korkmaz Tencere Seti Galeri

1972 yılından beri paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve ev aletleri üreten Korkmaz tencere, çağın gerektirdiği teknoloji ile ürünleri yenilemekte ve bu alandaki liderliğini sürdürmektedir. Türkiye dışında Amerika Birleşik Devletlerinden Norveç'e, Güney Afrika Cumhuriyetinden Güney Kore'ye kadar 57 ülkede de ürünlerini müşterileri ile buluşturan Korkmaz tencere değişen insan ihtiyaçlarına yönelik ürettiği kaliteli ürünler ile yıllardır bayanların bir numaralı tercihi olmuştur. Firmanın ürettiği bütün ürünler uluslararası sağlık ve kalite normlarına uygundur. "Üretmek, daha iyiyi, daha yeniyi, daha güzeli ve insana yakışanı üretmek" sloganıyla yoluna devam eden firma ürettiği ürünler ile uzun yıllar hanımların ve mutfakların vazgeçilmezleri arasında olacağını kanıtlamıştır.

Mutfaklar, Korkmaz Tenereler İle Çok Daha Çekici

İnsanlar ateşi bulup yemeklerini ısıtmaya başladıklarından beri çeşitli eşyalara ihtiyaç duymuşlardır. Bunlar kimi zaman bir çanak kimi zaman başka bir şey olmuştur. Günümüzde bu ihtiyaçı hem sağlıklı hemde dayanıklı olmasıyla çelikten yapılan ürünler almaktadır. Bunun yanında insanların estetik duygusu da gelişmiş ürünlerin hem sağlıklı hem dayanıklı hem de şık görünmesini istemiştir. İşte Korkmaz firması, ürettiği tencere setleri ile insanların gelişen isteklerine 40 yıldır cevap verebilen ve insanların vazgeçemediği bir markadır. Firma yaptığı ürünlerde kalite ve şıklığın yanında sağlıklı olmasına da çok büyük önem vermektedir. Yıllardır Türkiye'de hanımların bir numaralı tercihi olan marka başta Avrupa ve gelişmiş ülkeler olmak üzere 57 ülkede de ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ürettiği ürünler ile müşterilerinin yeni ihtiyaçlarına sürekli cevap veren firma teknolojiyi ürünlerinde etkin bir şekilde kullanmaktadır. Özellikle yeni evlenecek bayanların bir numaralı tercihlerinden olan Korkmaz markalı ürünlere sizde cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Sizde İndirimli Fiyatlar ile Sağlıklı ve Şık Korkmazlarla Tanışın

Korkmaz markalı ürünleri Evmanya gibi birçok internet sitesinde bulabilirsiniz. Evmanya internet sitesi yaptığı kampanyalarla sizlere cazip fiyatlar ile bu şık ve kalite ürünlere sahip olma imkanı sunmaktadır. Ayrıca internet sitesi anlaşmalı olduğu kredi kartlarıyla uygun ödeme koşulları da sağlamaktadır. Kredi kartı kullanmayan müşterilerini de düşünen internet sitesi banka eft'si ile de ödeme kabul etmektedir. İnternet sitesini Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinden takip edebilir güncel kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz internet sitesi sizleri mail yoluyla da güncel kampanyalardan haberdar etmektedir. İnternet sitesi sizlere SSL ve 3-D Secure güvenlik sistemleri ile huzurlu ve güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Satın aldığınız ürün kargo şirketi tarafından ürüne herhangi bir zarar gelmemesi sağlanarak kapınıza kadar teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünü herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde ürünün size ulaştığı gün itibariyle herhangi bir sebep göstermeden 7 iş günü içerisinde iade edebilir ve ödediğiniz bedeli geri alabilirsiniz. Üstelik iade işlemindeki kargo masrafını Evmanya internet sitesi karşılamaktadır. Sizde bu kaliteli ürünlerden cazip fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Korkmaz
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları