Koray Bikini: Yeni Koleksiyon Mayo ve Bikiniler En Uygun Fiyata

Koray Bikini: Yeni Koleksiyon Mayo ve Bikiniler En Uygun Fiyata Galeri

Yaz sezonunun yaklaştığı şu günlerde hemen hemen herkesi yaz telaşı sardı. Yeni yaz sezonunda plajlarda ve deniz kenarında giyilecek plaj kıyafetlerini seçme telaşı yaşanmaya başladı. En yakışan ve en güzel modeli seçmek önemli olduğu kadar, en uygun fiyatlı modeli seçerek bütçeyi fazla sarsmamak da önemlidir. Bu nedenle yaz alışverişi yaparken öncelikle piyasa araştırması yapmak veya ekonomik fiyatlı olduğuna emin olduğumuz yerlerden alışveriş yapmamız gerekir. Bu anlamda özellikle Ankara çevresinde olan tüketicilerin rahatlıkla ve güvenle alışveriş yapabileceği yerlerin başında Koray Bikini mağazası gelmektedir. Koray bikini ve çamaşır mağazaları başkentin birçok semtinde şubesi olan ve başkentlilerin yakından tanıdığı inemli bir alışveriş mağazası zinciridir.

Koray Bikini Mağazaları ve Ürün Alışverişi

Koray Bikini Mağazaları ve Ürün Alışverişi

Koray Mağazası Ankara'da 1980 yılında kurulan önemli bir alışveriş mağazasıdır. 1980 yılında sadece iki küçük şubeyle kurulan mağazalar yıllar içinde giderek ilerlemiş ve günümüzde birçok şubesi olan bir ticari işletme haline gelmiştir. Günümüzde Ankara ve il çapında toplam 23 adet şubesiyle hizmet vermektedir. Firma şube sayısını giderek artımakta ve her geçen gün daha da ilerlemektedir. İlk yıllarda sadece çorap ve çamaşır satışı yapan Koray Mağazaları günümüzde iç çamaşırı, çorap, giyim mazemeleri, bikini, mayo gibi hemen hemen tüm tekstil ürünlerinin staışı yapılmaktadır. Koray Bikini mağazaları önemli deniz giyim firmalarının koleksiyon ürünlerini de satmaktadır. Bünyesinde birçok markayı barındıran marka yürüttüğü indiirmlerle ve uygun ödeme koşullarıyla tüketicilere hizmet vermektedir. Koray Mağazalarında satışı yapılan markalar arasında Abbate, Actuel, Arslanlı, Barbie, Betty Boop, Çift Kaplan, Dagi, Mofin, Kom gibi markalar bulunmaktadır. Bu markalara ait iç çamaşırı, giyim ve deniz ürünleri rahatlıkla incelenip satın alınabilir.

Koray Bikini Mağazaları Markaları ve Kampanyalar

Koray Bikini mağazası olarak Kom, Polo, Seamark, Reflections, Argento ve Ten markalarının ürün satışları yapılmaktadır. Önemli deniz ürünleri koleksiyonları hazırlayan markaların satıldığı Koray Bikini mağazaları uygun ödeme kolaylıklarıyla ve yaptığı kampanyalarla tüketicilere hizmet vermektedir. Koray bikini ve mayo koleksiyonlarında sık sık indirimler uygulanmaktadır. Bu sezon başlamadan Koray Bikini ve diğer deniz ürünlerinde 39.90 TL den başlayan ürün satışları yapılmaktadır. Sezon başında oldukça uygun fiyatlara satış yapan mağaza yeni koleksiyon arasından ürün seçmek isteyen tüketiciler için mutlaka uğranılması gereken bir yerdir. İndirimli fiyatlarla birlikte taksitli ödeme imkanları ve uygun ödeme koşullarıyla ürün satışı yapılan mağazada tüketicilere hizmet amaçlı birçok kampanya düzenlenmektedir. Koray bikini ve tekstil mağazaları hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen ve firma markaları koleksiyonlarını incelemek isteyen tüketiciler mağazaların internet adresinden rahatça inceleme yapabilirler. Bu internet sitesinde mağaza hakkında genel bilgiler, mağaza bünyesinde satışı yapılan markaların isim ve koleksiyonları, indirim ve kampanya duyuruları, mağazaların şube adresleri bulunmaktadır. İnternet sitesi incelenerek alışveriş yapmadan önce bilgi sahibi olmak ve fikir edinmek mümkün olacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Dagi
  • Kom
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları