Konfeti: Parti Malzemeleri, Havai Fişek ve Konfetilerde Online İndirim

Konfetide Avantajlı Fiyatlar Galeri

Doğum günleri, açılışlar davetler gibi özel günler için düzenlenen partilerle ilgili birçok malzeme kullanılmaktadır. Konfeti de bunlardan biridir. Değişik renklerde hazırlanan bu ürünler, partilerin vazgeçilmez süs malzemeleri arasında gelmektedir. Açılış ve davetlerde kullanılan parti malzemeleri birbirinden farklıdır. Bu süslerin günler öncesinden hazırlanması gerekmektedir. Davet ve organizasyonlarda detaylar önemlidir. Bu detaylar için kimi zaman çok ince planlar yapılmalıdır. Organizasyonlarda davetlilerin nasıl karşılanacağı, havai fişeklerin ne zaman atılacağı, konfetilerin ne zaman havaya atılacağı ayarlanmalıdır. Bu küçük küçük kesilmiş kağıt parçaları birçok yerde kullanılabilir. Düğünlerde, davetlerde, spor karşılaşmalarında bu malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin olmadık yerde havaya fırlatılması, organizasyonun neşesinin dağılmasına bile neden olabilir. Bu nedenle atılacağı zaman iyi ayarlanmalıdır.

Birbirinden Renkli Konfetileri Patilerde Patlatın!

Konfetiler önceden küçük küçük kesilerek hazırlanması gereklidir. Farklı renklerdeki kağıtlardan hazırlanan bu malzemeler hazır olarak da satılmaktadır. Parti malzemelerinin satıldığı mağazalardan bu ürünler bulunabilir. Her tür organizasyonda kullanılabilen bu kağıt parçacıkları, belirli bir boyda olmalıdır. Çok küçük olanlar havaya fırlatıldığında insanlar tarafından nefes alırken yutulabilir. Bu nedenle ölçülerinin belirli bir büyüklükte olmasında yarar vardır. Hazır satılan bu ürünler istenilen ölçülerde tasarlanmaktadır. Kendini yapmak isterseniz çok fazla zaman harcayabilirsiniz. Oldukça zahmetli olan bu yolu seçmek yerine hazır ürünlerin satın alınması, organizasyonun diğer ayrıntılarına kolaylıkla zaman ayırmanızı sağlayacaktır. Bu ürünlerin imalatını ve satışını yapan çok sayıda firma vardır. Her firmanın ürünü de birbirinden değişik fiyatta satılmaktadır. Balo, düğün, açılış, doğum günleri, yılbaşı gibi farklı organizasyonlarda kullanılan bu malzemeleri havaya fırlatmaya “konfeti patlatmak” denir. Bu malzemeler çevirmeli ya da düğmeli bir mekanizma aracılığı ile patlatılır. Üzerinde bulunan düğmeye basıldığında hafif bir patlama sesi duyulur ve içinden çıkan birbirinden renkli kağıt parçacıkları çevreye yayılır. Bu da ortama hoş bir görüntü verir. Bu görüntüler eşliğinde devam eden partilerin havası da daha bir ayrıcalıklı olur. Partilerde bu malzemelerin yanında farklı malzemeler de kullanılır. Havai fişekler de bu ürünlerin arasındadır. Ancak havai fişekleri kullanmak için ustalık gerekir. Çünkü içlerinde barut vardır ve ateşleme sırasında dikkatli olmak gerekir. Ayrıca havai fişeklerin birbirlerinden belirli bir uzaklıkta olması gerekir. Aksi taktirde havai fişek gösterisi istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Online Alışverişte İndirim fırsatları

Konfetileri ve diğer parti malzemeleri online alışveriş sitelerindeki indirim fırsatlarından yararlanılarak satın alınabilir. Çiçek Sepeti gibi online alışveriş sitelerinde konfeti gibi parti malzemelerini bulmak mümkündür. Bu online alışveriş siteleri belirli dönemlerde indirim kampanyaları düzenlemektedir. Bu sitelere üye olunduğunda birbirinden güzel ve renkli parti malzemelerini çok uygun fiyatla satın alma imkanı vardır. Online alışveriş siteleri tüm kampanyalarını üyelerinin elektronik posta adreslerine bildirmekte, bu sayede en kaliteli ürünler çok uygun fiyatlarla satın alınabilmektedir. Alışveriş siteleri zaman zaman anlık indirimler de hazırlamaktadır. Kısa bir süreliğine gerçekleşen bu anlık indirimlerden en çabuk bir şekilde yararlananlar da yine üyelerdir. Üyelikler ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Çiçek Sepeti
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları