Komedi Filmleri: IMDB'de En Yüksek Puanlı Yabancı Komedi Filmleri

Komedi Filmleri Galeri

Sinema sektöründe en çok izlenen türlerin ilk sıralarında yer alan komedi filmleri, eğlenceli dakikalar geçirmemizi sağlıyor. Son zamanlarda mizah kültürü yaygınlık gösterdiğinden, bu tür yapıtlar çok rağbet görmeye başladı. Gülmeyi ve eğlenmeyi seven bir toplum olduğumuz için yapımcılar da en çok bu tür senaryolarının üzerinde duruyorlar. Yoğun iş temposunun, yaşanan sıkıntıları, bir anlıkta unutmanıza ve yüzünüzde tebessüm oluşturmasını sağlayan bu tür eserler, hayatımızdan kareler sunarak daha eğlenceli hale geliyor. Dramatik olaylardan uzaklaşmak isteyenlere ilaç gibi gelen komedi filmleri, espri kabiliyetimize de katkı sağlayarak, en kötü durumlara bile farklı bakış açısıyla bakmamızı sağlıyor

İzlenme Rekoru Kıran Komedi Filmleri

Son yıllarda art arda çekilen komedi filmleri, kahkaha krizlerine sokuyor. Ve en çok tercih edilenler arasında olan romantik komedi türleri, büyük izleyici kitlesini, etkisi altına alıyor. Unutulmayan ve tekrar tekrar izlemeye doyamadığımız, 2000 yılında vizyona giren ve büyük ilgi gören O Brother Where Art Thou adlı yapıt romandan esinlenerek yapılmıştır. Gömülü bir hazineyi bulmak için hapishaneden kaçan üç arkadaşın macerasını anlatan eser, seyir boyunca keyifli anlar yaşatarak, müzik ve sahneleriyle hala gündemde kalmayı başarıyor. Ve romantik mizah dalında izlenme rekorları kıran, dumanı üstünde 2012 yapımı Bernie’nin Suçu Ne adlı eser, Teksas kasabasında geçen hikâyeyi anlatıyor. Cenaze levazımatçısının yanında çalışan Bernie'nin, kendisine aşık olan Marjorie’e ilgisini karşı planlar yapmaya başlar ve serüven burada start verir. Çok değişik sahne ve esprilerden oluşan bu yapıtı çok beğeneceksiniz. Ailecek keyifle izleyeceğiniz 2002 yapımı Evde Tek Başına 4 adlı sinema yapıtı, yılbaşında Kevin'ın kötü adamlara karşı verdiği mücadeleyi ve onların başına açtığı belaların serüvenini anlatıyor ve sizleri eğlenceli anlara ortak ediyor. En çok izlenen ve yüksek puan alan eserlerin başında yer alan animasyon türündeki yapıt, özellikle çocukların ilgisi çekmiştir. 2007 yılında vizyona giren Aşçı Fare filminin sahnelerine çok güleceksiniz. Ramy adında farenin en büyük hedefi aşçı olmaktı ve bunun için her şeyi göze alarak bir restoranda işe başlar ve artık hiç bir şey onu bu sevdasından geri çeviremez. Bu komedi filmi, son teknolojiyle üretilmiş olup görüntü ve ses efektleriyle sinemanın son geldiği noktayı gözler önüne seriyor.

En Uygun Fiyatlarla En Son Çıkan Eserler, Online Mağazalarında

En son çıkan ve en sevdiğiniz komedi filmlerinden büyük bir arşiv oluşturmanız için, online alışveriş mağazaları, büyük fırsatlar sunuyor. Idefix.com ve hizlial.com dan çok uygun fiyatlarla alabileceğiniz bu yapıtlara seri halinde sunulan kampanyalarla sahip olabilirsiniz. Ev rahatlığında sinema ortamı yaratan filmler, keyifli anlar yaşamanızı sağlıyor. Tek tıkla kapınıza hizmet sunan online siteleri, aynı zamanda en çok puan alan ve izlenenlerin, detaylarıyla görmenizi sağlayarak istediğiniz ürünü almanıza yardımcı oluyor. Konusunu bilmediğiniz yapıtlar için de bilgi veren siteler, en beğendiğiniz yapıtları tekrar tekrar izlemenizi sağlıyor. Televizyonda, bilgisayarda istediğiniz her mekânda seyir keyfi yaşayınız. İstediğiniz saatte sipariş verebilir ve anında teslim alabilirsiniz. Hayatımızı kolaylaştıran online mağazalarıyla alışveriş keyfini yaşayınız.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları