Kom Mayo: Online Satışta Outlet Fiyatları ve Bikinilerde İndirimler

Kom Mayo: Online Satışta Outlet Fiyatları ve Bikinilerde İndirimler Galeri

Yaz mevsiminin sıcak günlerinin etkisini iyiden iyiye gösterdiği ve tatil mevsiminin açıldığı şu günlerde mayo ve bikini ve tüm plaj kıyafetleri alışverişi heyecanı başlamış durumda. Tatil hazırlığı için alışveriş yapılırken özellikle mayo alışverişinde bayanlar biraz daha hassas davranıyor. Plaj kıyafetlerinde hem yüzerken rahat hareket edebilme, hem vücutta bulunan fazla kiloları ve küçük hataları kapatma özelliği hem de şıklık bir arada olsun isteniyor. 1978 yılından beri Kom mayo markası ile kadın erkek ve çocuk için plaj kıyafetleri üretmekte olan Kom Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi A.Ş. 2012 yaz sezonu içinde hazırlamış olduğu zengin koleksiyonu ile aradığınız rahat ve şık modeli kolayca bulabilmenizi hedefliyor. Kom mayo 2012 koleksiyonu modellerine İstanbul Şişli, Sultanhamam, Pangaltı, Via Port, Şaşkınbakkal, Torium AVM ve Bodrum Oasis AVM de bulunan kendi satış noktalarında ulaşabileceğiniz gibi, Boyner, YKM, Özdilek, Koray ve Huzur mağazalarının plaj ürünleri bölümünde de bulabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih edenler morhipo.com, limango.com, trendyol.com, 1y1v.com, derinmor.com gibi online alışveriş sitelerinden kampanyalı fiyatlarla alma şansını yakalayabilirler.

2012 Kom Mayo Koleksiyonu

2012 yaz koleksiyonunda bayanlar için mayo ve bikini seçenekleri mevcut. Renk seçeneklerinde siyah, beyaz, kırmızı, turuncu, sarı, mavi, yeşil tonları gibi bolca alternatif bulunurken model olarak da hemen her vücut tipine uygun model hazırlanmış. Basen bölgesini örtmek isteyen kilolu bayanlar için elbise modeli olanlarda mevcut. Yüzme sporu ile ilgilenenler için ise sporcu mıodelleri de bulunuyor. Fiyatlar ortalama 129 Lira ile 199 Lira arasında değişiyor. Bikini seçeneklerinde ise yine her zevke hitap eden renk ve desen seçeneğinin yanı sıra balenli, straplez, üçgen bikini modelleri hemen her vücut tipinde ki kadına hitap ediyor. Bikinilerde ise fiyatlar 119 liradan başlıyor, 169 liraya kadar devam ediyor. Bayanlar için plaj kıyafetleri seçenekleri arasında pareolar, plaj elbiseleri ve pantolonlar da bulunuyor. Bu grup ürünlerde ise fiyatlar 30 ila 199 lira arasında değişiyor. Erkeklere yönelik ürünlerde 2012 modellerinde şort modeller ön planda, lacivert, siyah, mavi, kırmızı, sarı renklerde çeşitli boylarda seçenekler mevcut. Erkek modellerinde fiyatlar 59 lira ila 75 lira aralığında değişiyor. Erkek plaj ürünleri arasında da mayolar üzerine giyilebilecek atlet modelleri üretilmiş, fiyatları 25 ile 35 Lira arasında değişiyor.

Kom 2012 Çocuk Modelleri

Kom Mayo çocuk modellerinde de bol renkli ve cıvıl cıvıl bir koleksiyon hazırlamış. Kız çocuklar için pembe, mor, mavi, sarı tonlar ağırlıkta hazırlanmış olan bikiniler ön plana çıkarken, modellerin fiyatları 35 ile 55 Lira arasında değişiyor. Erkek çocuklara hitap eden şort modellerinde ise mavi, siyah, kırmızı renkler ve deniz canlıları desenleri ağırlık kazanıyor. Fiyatlar ise 27 Lira ila 35 Lira arasında değişiyor. Tüm bu modelleri Kom Mayo'un Yenibosna'da bulunan fabrika satış mağazasından daha uygun fiyatlara alma şansına yakalayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kom
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları