Koltuk Takımları: En Ucuz ve En Kaliteli Oturma Grupları

Koltuk Takımları: En Ucuz ve En Kaliteli Oturma Grupları Galeri

En eski çağlardan günümüze taşınan bir uğraştır mobilya. Ancak eski çağlardan günümüze kalan eserler, kral mezarlarının çok iyi korunması nedeni ile sadece bunların içinde bulunanlardır. Yerleşik hayata geçtikten sonra çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile insanlar ağaçtan mobilyalar yapmaya başlamış; sandıklar, oturmak için sandalyeler, üzerine bir şeyler koymak için sehpalar, yemek yemek için masalar derken günümüz lüks, modern, farklı tasarımlı koltuk, kanepe, köşe takımları, tv sehpası gibi çok çeşitli mobilyalara kadar uzanan farklı alternatifler oluşmuştur. Zamanla ihtiyaca uygun olarak renk renk, desen desen koltuk takımları üretilmiştir. Bu grup adı altındaki mobilyalar, üçlü koltuk, ikili koltuk, tekli koltuklar, sandalyeler hatta sallanan sandalyelerdir.

En Ucuz ve En Kaliteli Koltuk Takımları

En çok ihtiyaç duyduğumuz mobilya grubu içerisinde yer alan oturma grubunu en uygun ve kaliteli alabileceğimiz markaları inceleyecek olursak; Alfemo Mobilya'nın hayallerinizin ötesinde bir rahatlık sloganı ile sunduğu koltuk takımları hem kullanışlı, hem de fonksiyonel. Minimal takımlar, salon takımları, maxi takımlar ve kanepelerin de ayrıca satıldığı mağazada koltuk takımları için çok çeşitli alternatifler mevcut. Bu ürünleri markanın resmi sitesinde bulabilirsiniz. Hem ucuz hem de kaliteli bir marka olan Kilim Mobilya da koltuk takımları açısından uğramanız gereken bir adres. Kuğu koltuk takımı canlı renkleri sevenlere, okyanus koltuk takımı sadelikten hoşlananlara hitap ediyor. Peşin fiyatına 12 taksit ve inanılmaz indirimler sizi bekliyor. Türkiye'nin en büyük mobilya sitesi sloganını hak eden bir mağaza olan Evgör Mobilya, koltuk takımlarında ve fırsat ürünlerinde %50 indirim fırsatı ile müşterilerini beklemekte. Köşe takımlarında çok farklı dizaynlar yer almakta. Evinin şekli müsait olanlar için oturma grubu olarak en ideali köşe takımı. Kredi kartı, havale/eft, nakit, esnek ödeme ve özel ödeme seçenekleri ile bütçenizi de düşünen Evgör Mobilya'nın ürünlerine markanın resmi sitesine bağlanarak ulaşabilirsiniz.

En Ucuz ve En Kaliteli Koltuk Takımları ve Online Alışveriş

En kaliteli ve uygun fiyatlı koltuk takımlarını Evimister ve Evmanya online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz. Çiftçioğlu Mobilya da bir diğer kaliteli ve uygun mobilya üreticilerinden. 1969 yılında kurulan şirket mobilya sektöründe çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini esas alan kalitesi ile hizmet vermekte. Modern ve avangard koltuk takımları, rahat ve şık tasarımları ve konforlu bir oturma grubu alacakların bakması gereken yerlerden biri. Firmanın tüm ürünleri kendi tasarımı olup, 2 sene de garanti vermekte. Kaliteyi ucuza almanın bir diğer yolu da Mondi Mobilya. 18 yıldır mobilya sektöründe faaliyet gösteren firma bir çok ülkeye de ihracat yapmakta. Yaygın servis ağı ile çevreye uyumlu malzeme ve teknoloji kullanımı ile IQ NET Assocation belgesini almaya hak kazanmış. Oturma grubu içerisinde kanepeler, köşe takımları, maxi takımlar, delux takımlar, koltuk takımları, tv koltukları yer almakta. Hem konforlu, hem kaliteli hem de ekonomik. Bir de İstanbul Sultanbeyli'de spotçular çarşısı olarak bilinen Poli'de tüm mobilyalar çok uygun fiyatlarla satışa sunulmakta.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Alfemo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları