Koleston

Koleston Galeri

İlk olarak 1953 yılında, dünyanın ilk krem saç boyası olarak Latin Amerika'da lanse edilen Koleston, takip eden iki yıl içinde Türkiye'nin ilk krem saç boyası olarak satışa sunuldu. Yarım asrı aşkındır Türkiye'de saç boyası denilince akla gelen ilk markalardan biri olan marka, Türkiye'nin yanı sıra dünyada 80'den fazla ülkede kadınların güzelliklerine katkıda bulunuyor.


Krem Saç Boyası ve Köpük Boyalar

Krem Saç Boyası ve Köpük Boyalar

Koleston, dünyayı krem saç boyası ile buluşturan ilk marka olma özelliğini taşıyor. Daha önce yalnızca kuaförlerde yapılan saç boyama işlemlerini, uzun yıllardır evinizde kendiniz de uygulayabiliyorsunuz. Bunu mümkün kılan markaların başında birçok ilke imza atmış olan Koleston geliyor. Uzun yıllardır sektörde öncü markalardan bir olan Koleston, saçlarınızı dilediğiniz renge kolayca boyayabiliyorsunuz. Koleston boyaların doğal özlerle zenginleştirilmiş ürünleri, saçınızı boyarken besleyerek de yıpranmalara karşı maksimum koruma sağlıyor. Yeniliklerin öncüsü olan marka, köpük boya ile de sizler için saç boyamayı oldukça kolay bir hale getiriyor. Yalnızca üç aşamada hem kalıcı hem de eşit dağılan renklere kolayca sahip olabiliyorsunuz. İlk olarak zengin pigmentli boyayı şişeye boşaltıp sallayarak karşımın homojenleşmesini sağlıyorsunuz. Sonrasında ise şişeyi sıkarak oluşan köpükleri saçınıza sürüyor ve yedirdiğinize emin oluyorsunuz. 30-40 dakika sonrasında da, saçınızı yıkayarak eşit dağılmış canlı renklerin keyfini çıkarıyorsunuz.

Koleston Renkleri

Koleston Renkleri

Koleston boyalar saçlarınızda 2 aya kadar kalıcı ve canlı renkleri getiriyor. Kadınların beklentilerine ve global moda trendlerine uygun olarak markasını ve renk katalogunu sürekli yenileyen marka, saç boyası dünyasının trendlerini yaratıyor. Kolestyon bugün 35'ten fazla renk tonu ile her yaştan kadna kendi evinde dilediği renk ve gölgeleri yaratma şansı veriyor. Bu markanın boyalarıyla saçınızı boyarken beslediğiniz içinde yıpranmalar en aza iniyor. Böylece yılın her anında hem bakımlı hem de sağlıklı saçlara sahip oluyorsunuz. Koleston'da 4 çeşit ürün bulunuyor. Bunlar siyah, kahve, kızıl ve sarı tonları bir arada bulunduran set boyalar, naturals serisi, töp boyalar ve yepyeni bir ürün olan köpük boyalar. Koleston'da hem aradığınız her tonda rengi bulabilir, hem de bu ürün seçeneklerinden sizler için en uygun olanını seçerek canlı ve 2 aya kadar kalıcı renklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Koleston renk kataloğu için buraya tıklamanız yeterli. Koleston ürünlerine online olarak Zidaya mağazasının yanısıra, her türlü ürünü bulabileceğiniz 7/24 Tıkla online alışveriş mağazasından da satın almanız mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları