Klima Servisi: Ünlü Markaların Servis Noktaları ve Çözümleri

Bırakın Sizin Yerinize Bakımını Yapsınlar Galeri

Yaz aylarının kavurucu sıcaklarından kurtulmak için aldığınız, ev içinde belli bir alanı serinletebilme kapasitesine sahip olan soğutucuların seçimini yaparken gösterilen özenin kullanım aşamasında göstermeyen tüketicilerin, kullanım sırasında çıkabilecek gerek çıkan problemlerde, gerek aylık bakımları için ihtiyaç duyduğu klima servisi, tüketicinin ürününde çıkabilecek herhangi bir aksaklığın çözümünde bilinçli bir şekilde yaptığı bakım ve onarım sonrası tekrar size iade eder. Kullandığınız ürün markasına göre telefon ederek, ürün ile ilgili olan sorununuzu anlatarak isteyeceğiniz destek, en kısa sürede adresinize dönüş yaparak sorununuza bizzat evinizde çözüm üretir. Olabilecek herhangi bir arızada evinizde çözülemeyen sorununuzu, ürünü evinizden alarak firmaya göndermek sureti ile çözüme ulaştırır.

Bırakın Klimanızı Servis Düşünsün

Klima servisi, ürününüzü aldığınız günden sonra, nakliye, montaj, bakım ve onarımda, her şekilde vereceği destekle yanınızda olmaktadır. Son zamanlarda yaz aylarında artan sıcaklarla soğutuculara olan ihtiyacımız evde ve ofiste başta olmak kaydıyla her yerde ihtiyaç duyulmaktadır. Çoğunlukla yaz aylarında soğutmada kullanılan cihazların kullanımında eksik bilgilerin oluşturacağı birçok sorunu firma desteği ile çözüme olaştırılabilmektedir. Dönemsel bakımı yapılmayan soğutucuların, dolan filtre ile oluşturacağı bakterilerin sağlığınıza zararlı olması nedeni ile firma desteğine ihtiyacınız bulunmaktadır. Firma desteğine daha çok alınan ürünün çalışmadığı zaman içinde ihtiyaç duyulduğunu düşünen tüketicinin, çalışır durumda iken de ürün bakımına ihtiyacı olduğunu bilmemektedir. Firma desteği arızalanan üründe oluşan sorunun kaynağını bularak çözümünü üretebilmektedir. Dönemsel bakımı yapılan soğutucunun filtreleri dolmadan bakımını yaparak bakteri üretimine engel olarak, dönemsel bakımın yapılmadığından oluşabilecek arızalara engel olmaktadır. Firma desteğini, garanti süresi içinde ücretsiz, garanti süresi dışında ise, profesyonel hizmetini en etkili bir şekilde ve ekonomik olarak size sunmaktadır. Soğutucularınız klasik ev eşyalarınız gibi bozulduğunda işlevsel olarak eksikliğini hissettirmez ve sağlığınızı doğrudan tehdit etmektedir. Klima servisi, ürününüzde oluşan arızanın ve dönemsel bakımı gelen ürününüzün bakımını deneyimli ekipleri ile kontrol ederek doğru bir şekilde çözüme ulaştırır. Birçok kişinin sadece belli bir alanda soğutma işlevini yaptığını bozulduğunda sadece hava sıcaklığının yükseldiğini düşünen tüketicinin, bilinçli bir klima servisi ekibi ile bilinçlendirilerek bakım ve onarım için haberdar edilmesinin sağlamaktadır. Firma desteğine, aldığınız ürünün kitapçığında size en yakın servis noktasının adres ve telefonlarını bulabilir yada montaj sırasında ekip arkadaşlarımızın size bırakacağı karttan en yazın firma desteğine ulaşabilirsiniz.

Ünlü Markaların Servis Noktaları ve Çözümleri

Ünlü Markaların Servis Noktaları ve Çözümleri

Bugün isminden sıkça bahsedilen, Beko, Arçelik, Vestel, Bosch ve Philips gibi ünlü markaların oturduğunuz yere yakın pek çok servis noktası bulunmaktadır. Montajdan arızaya; bakımdan temizliğe her türlü desteği veren bu noktalar, ürününüzün gerçek sahibiymiş gibi davranarak, sizin yerinize sorunla bire bir ilgilenirler. Üstelik garanti kapsamında sunulan servislerden de servis ücreti alınmamaktadır. Bu markaların resmi internet sitelerinden, oturduğunuz yere en yakın servis numarasını öğrenebilir ve istediğiniz an destek için yardım isteyebilirsiniz...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları