Kıyafet Siteleri: En Çok Tercih Edilen Kampanyalı Alışveriş Siteleri

Kıyafet Siteleri: En Çok Tercih Edilen Kampanyalı Alışveriş Siteleri Galeri

İster pazardan, dükkanlardan, ister online mağazalardan olsun; herhalde en çok zamanımızı ve bütçemizi ayırdığımız ve alışverişini yaptığımız şey kıyafetlerdir. Eşe dosta, çocuklara ve tabiki en çok da kendimize; her sezon onlarca giyim eşyası beğeniyor ve alıyoruz. Günümüzde internet alışverişinin yaygınlaşması da, bizlere oldukça büyük bir çeşitlilik ve zamansal kar olarak getiri sağladı. Her geçen gün aralarına bir yenisi daha eklenen kıyafet sitelerinde, aradığımız her şeyi kolayca bulabilme şansına sahibiz.

Online Satış Yapan Kıyafet Siteleri ve Popüler Markalar

Online Satış Yapan Kıyafet Siteleri ve Popüler Markalar

İsimlerine yıllardır aşina olduğumuz; kaliteli, şık, klasik ya da modern her tarzdaki ihtiyaçlarımızı mağazalarından giderdiğimiz bir çok marka, artık kendi isimleriyle anılan, online alışveriş yapabildiğimiz sitelere de sahipler. Bu firmalar arasında kimler yok ki? Yapacakları indirimleri, kampanyalarını ilk önce sayfalarından duyuran, hatta bazen mağazalarının aksine sadece internet alışverişleri için yaptıkları kampanyalarla da dikkat çeken, onlarca marka ismi saymak mümkün. Kadınların özel bir beğeniyle takip ettiği Mango da bunlardan bir tanesi. Ya da daha uygun fiyatlı ürünleri tercih edenler için elbiseden pantalona, kadın giyimden çocuklar için olanlara, erkek ceketlerinden montlara, çoraptan iç çamaşırına, çantaya kadar her şeyi sitelerinde bulabileceğimiz LcWaikiki de, bu firmalardan biri. Aynı şekilde Mudo, Afrodit, Collezione ve Oxxo da yıllardır kreasyonlarını takip ettiğimiz, alışveriş yaptığımız ve şimdi online adreslerinden hemen her şeyi avantajlı olarak alabildiğimiz firmalardan sadece birkaçı. Biraz daha orta ve üst düzey bütçeler içinse; Beymen ve Vakko’ nun internet adreslerini örnek vermek mümkün. Bununla beraber, bazı uluslararası firmaların ünvanları altında değil de, outlet sitelerinde satış yaptıklarına da şahit oluyoruz. Occasion markası da, bu outletlerin en fazla bilinen ve tercih edilenlerinden biri. Diesel, Lacoste, Calvin Klein gibi önemli markaların resmi satış sitesi olan firma aracılığıyla, sezona ve sezon sonuna ait her türlü kıyafeti indirimli olarak satın alabilirsiniz. Üstelik mağazalarının aksine, sadece online alışverişlerde yaptıkları taksitli ödeme avantajı ile. Deri ürünleri satan Desa gibi kıyafet sitelerinde de, mağazalarına kıyasla daha uygun fiyatlı ve kampanyalı ürünleri bulma şansınız olacaktır. Yine Tchibo gibi birbirinden çok farklı ürünlerin satıldığı bir diğer adreste de; gerek erkek, gerek kadın gerekse bebek ve çocuk giyimine dair fırsatlar yakalamak mümkün. Klasik tarzından ödün vermeyen beyler içinse; Kiğılı ve Abbate de, ticari ünvanlarıyla sahip oldukları adreslerde uyguladıkları indirimler ve fırsatlarla dikkat çekiyorlar. Hamile bayanlar içinse; Gebe ve Ebru Maternity gibi markaların adreslerindeki fırsatlar oldukça cezbedici.

İndirimli ve Kampanyalı Alışveriş Yapılabilecek Kıyafet Siteleri

Her ne kadar firmaların kendi adreslerinden uygun şekilde alışveriş yapabiliyor olsak da, zaman zaman oldukça parlak indirim ve fırsatların bizlere sunulduğu adresler de yok değil. Özellikle Markafoni, Trendyol, Limango, Vip Dükkan, 1y1v, Morhipo gibi firmaların adreslerini gün be gün takip ederek, aynı anda yüzlerce avantajlı kampanyadan da haberdar olabiliriz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kiğılı
  • Tchibo
  • Beymen
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları