Kısmet By Milka: Aksesuar ve Tasarım Mücevherler Online Adreslerde

Kısmet By Milka Avantajları Galeri

Milka Karaağaçoğlu, 1975 yılında İstanbul'da doğmuştur. Reklamcılık yaparken içinden gelen sese kulak verip mücevher piyasasına atılma kararı aldı. 13 yıllık reklamcılık hayatını bir çırpıda hayalleri uğruna bıraktı. İçinden gelen sesi dinleyerek bu markayı firmasını kurmuştur. Tasarladığı ürünlerini ilk önce Londra'da piyasaya sunan Kısmet, yarattığı ilk koleksiyonunun ardından sadece üç yıl geçmesine rağmen İngiltere, Amerika, İsviçre, Japonya, Avustralya, Kuveyt, Dubai, Kanada, Fransa'da satmaya başladı. Kısmet By Milka, Fragment, Harvey Nichols ve Kabiri gibi mağazaların da özel koleksiyonlarında ürünlerini satışa sunmuştur. Çok kısa bir sürede bu hızlı yükselişin müşterisi ile kurduğu kuvvetli bağın etkili olduğunu düşünen marka, tasarımlarına oldukça güveniyor. Mücevherler geçmişten bugüne yüzyıllardan beri kadınların vazgeçilmez tutkuları olmuşlardır. Güzel ve alımlı görünmek bayanlar için büyük bir tutkudur. Giyimleri, ayakkabıları, aksesuarları bir yana mücevherlerine ayrı bir özen gösterirler. Tasarım harikası mücevherler hem yatırım olarak ve hem de takı olarak kullanılmaktadır. Günlük yaşamlarında hemen her bayan mücevher ve aksesuar kullanmaktadır. Gündüzleri hafif, zarif takıları tercih ederlerken, geceleri ise tasarım harikası mücevherleriyle boy göstermeyi çok severler. Sarrafların, ince el emeği ile ustalıklarını sergiledikleri bu ürünlerine, kullandıkları malzeme doğrultusunda paha biçmektedirler. İnce işçiliklerle üretilen bu takılar, bazen bir statü simgesi, kimi zaman da yatırım aracıdırlar.

Kısmet By Milka Koleksiyonundaki Şık Tasarımlar

Kısmet By Milka Koleksiyonu modern tasarımlardan oluşmuş. Klasik tarzdan çıkılmış ve günümüz kadınının günlük ve gece hayatında kullanabileceği özgün tasarımlarıyla Avrupai bir hava yaratan Kısmet, tüketicilerinin ilgisini çekmektedir. Ürünlerinde elmas, yakut, pırlanta, zümrüt taşlarını kullanan marka, orjinal tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Serpent Rouge koleksiyonunda yılan figürünü işleyen By Milka, 14 ayar altın üzerine elmas, safir, pırlanta ve yakut kullanmıştır. Bu koleksiyonun küpe, bileklik, kolye ve yüzüğü bulunmaktadır. Madalyon serisinde Anadolu kadınının kullandığı tarz altın işlemelere kendi tasarımını da katarak adından söz ettirecek bir koleksiyon yaratmıştır. Bu koleksiyon ile nostalji havası yaratan By Milka, bu koleksiyonu ile, hemen her kültürden kadınımıza ulaşmayı hedeflemektedir. Işık serisinde su damlası motifini işleyen By Milka, 14 ayarda hazırladığı bu koleksiyonunu siiyah ve beyaz pırlantalarla süslemiştir. Muck koleksiyonu bayan dudağını andıran motifle işlenmiştir. 14 ayar altın üzerine pırlantalarla süslenmiştir. Bazılarında ise taş kullanılmamıştır. Bıdık koleksiyonu yıldız motiflerinden esinlenerek hazırlanmış. Bu seride sadece altın veya altın üzeri pırlanta süslemeler kullanılmıştır. Marka, minnoş koleksiyonu ile özgürlüğü simgeleyen kanat figürünü işlemiş. Sade motiflerden oluşan koleksiyon hem spor kıyafetlerle hem de gece kıyafetleri ile kullanılabiliyor. Markanın Eter koleksiyonu ise ayyıldızımızı yansıtıyor. Elmas ve pırlantalarla süslenen bu tasarım özellikle gece kıyafetleri için tasarlanmış. Markanınn Sanat koleksiyonu modern sanatı simgeliyor. Bu tasarımları kişiye özel ve tek olarak hazırlayan Kısmet, özendiği bu tasarımını bu sefer 18 ayar üzerine yakut, elmas ve pırlanta süslemeleriyle sunmaktadır. Özellikle bu koleksiyonu farklılığı seven kadınlar için üretilmiş özel bir koleksiyondur.

Online Alışverişte İndirim Fırsatları

Kısmet By Milka tasarımlarını elit takı mağazalarından bulabilirsiniz. Ancak online alışveriş siteleri, bu markanın en kaliteli tasarımlarının satışını yapmaktadır. Mortakı ve Lidyana gibi online alışveriş siteleri, bu özel tasarımları çok cazip fiyatlarla satmaktadır. Bu siteler yıl boyu indirim kampanyaları düzenleyerek en kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlara satmaktadır. Bu siteler düzenli olarak takip edildiğinde avantajlı indirim kampanyaları çok rahat yakalanabilir. Çünkü online alışveriş siteleri, normalde belirli bir indirim yapmaktadırlar. Zaman zaman ise süper fırsatlarla satış kampanyaları düzenlemektedirler. Bu kampanyalar yakalandığında ise ürün çok düşük bir fiyata satın alınabilir. Bu nedenle online alışveriş sitelerinin ya düzenli olarak takip edilmesi, ya da üye olunması tavsiye edilmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mortakı
  • Lidyana
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları