Kışlık Mont: Erkek, Bayan Kabanlar, Yeni Modeller ve Online Fırsatlar

Kışlık Mont: Erkek, Bayan Kabanlar, Yeni Modeller ve Online Fırsatlar Galeri

Mevsim sonbara geldiğinde, kış ayları yavaş yavaş kendilerini hissettirmeye başladığında hem bizleri sıcacık hem de yağışlara karşı kuru tutacak giysilere ihtiyaç duyarız. İşte dış giyimin en önemli ürünlerini oluşturan mont ve kabanların günlük hayatımızdaki yerleri de, bu havalarda iyice gün yüzüne çıkar. Yoğun iş hayatımız da olsa, günlük koşturmacalar içinde de olsak, gezmeye eğlenmeye de gitsek veya dağ tepe demeden dolaşıyor da olsak; hemen her anımızda, bizi kuşatacak ve koruyacak bu giysilere ihtiyacımız vardır hiç şüphesiz.

Kışlık Mont Modelleri ve Markalar

Kışlık Mont Modelleri ve Markalar

Erkek ya da kadın, iş hayatının vazgeçilmez unsurlarından olan güruha mı dahilsiniz? O zaman haliyle takım elbiselere, döpiyeslere ya da kısacası günlük hayatınızdan daha klasik bir görüntüye sahipsiniz. Haliyle, şıklığınızı tamamlayacak mont, kaban, trençkot gibi ürünlere ihtiyacınız var. Neyse ki bu gibi durumlar için oldukça fazla alternatif sunuluyor. Gerek İpekyol, Vero Moda, Stefanel, Koton gibi markaların kadın kullanımı için; gerek Kiğılı, Altın Yıldız, Sarar gibi markaların erkek kullanımı için tasarladıkları bu kışlık montların ortak bir özelliği varsa, o da klasik bir şıklığa sahip olmalarıdır. Yine aynı tarz ürünleri ile her iki grubu dahil ürünler sergileyen Beymen, Vakko, Dkny gibi biraz daha maliyetli ancak üstün kaliteleriyle bilinen firmalarda da çok güzel alternatiflere rastlanabilir. Hem şık hem de genç hissetmek isteyen, klasik olduğu kadar sportif de görünmeyi tercih eden deri tutkunları içinse; hemen her sezon harikalar yaratan kreasyonları ile Desa, Derimod, Matraş gibi önemli markaların ürünleri oldukça cezbedici. Daha çok günlük kullanım için üretilmiş, rahat ve dayanıklı montlarda ise marka yelpazesi oldukça geniş. O’Neill, Quiksilver, Defacto Adidas, Nike, Puma gibi firmaların ürettikleri hem ince, hem de kalın modeller oldukça kullanışlı ve rahat. Yine kışlık mont ve kabanlar içerisinde hem doğa sporları ile uğraşanlara, hem de şehir hayatı içerisinde spor giyimi daha fazla tercih edenlere hitap eden; dayanıklı, rahat, kullanışlı outdoor ürünler de pazarda oldukça büyük bir paya sahipler. Lafuma, Columbia, Hi-tec gibi markaların ileri teknoloji ile ürettikleri bu su geçirmez, nefes alabilir ve her türlü kış şartlarına karşı dayanıklı ürünler de tecih edilirlik listesinde üst sıralara oynamaya devam ediyorlar.

Kışlık Mont Modellerinde Uygun Fiyatlar

Kışlık Mont Modellerinde Uygun Fiyatlar

Her ne kadar mevzu bahis olan giyim kuşam olduğunda, denemeden satın almak biraz garip kaçsa da; son zamanlarda iyiden iyiye gelişen online alışveriş sitelerinin hemen hepsinde beğenmediğimiz ya da bedeni uymayan ürünleri geri iade ya da değişim yapabiliyoruz. Bu da internet üzerinden alışverişi bizim için tercih edilir kılıyor. Bir diğer tercih sebebi olarak da, tabiki mağazalardan daha fazla çeşide bir arada ulaşabilmemizi ve yine mağazalardaki etiketlerinden çok daha uygun fiyatlarla alabiliyor olmamızı sayabiliriz. Kapımıza kadar kargolanan ürünleri ister taksitli, ister peşin ödemelere yapılan ekstra iskontolarla ödemek ise cabası. Özellikle son dönemlerde popülaritelerini oldukça arttıran Trendyol, Limango, Markafoni, 1V1Y gibi fırsatlı alışveriş imkanı sağlayan sitelerde markalar için açılan mağazaları takip edebilir, ya da Zidaya, Hepsi Burada, Kutup Ayısı, Bike and Outdoor gibi adresleri ziyaret edebiliriz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları