Kışlık Elbise Fiyatları: Ünlü Markaların Kolleksiyonlarında İndirimler

Kışlık Elbise Fiyatları: Ünlü Markaların Kolleksiyonlarında İndirimler Galeri

Yaz sezonunun içinde bulunduğumuz şu günlerde mağazalarda yavaş yavaş yerini alan sonbahar- kış ürünlerinde yepyeni renkler, desenler ve detaylar yer alıyor. Kış aylarının gelmesiyle mağazalarda yerini alan kışlık elbiseler, her sezon birbirinden şık modellerle satışa sunulmaktadır. Kazaklar, paltolar, kabanlar, hırkalar ve daha birçok üründe, fiyatlar markadan markaya değişiklik göstermektedir. Bu sezon kışlık elbise modasına hakim olan renkler arasında en başta siyah olmak üzere, beyaz, kırmızı, sarı, bej, gri, buz mavisi, kahverengi ve yeşil tonları yer almaktadır. Hardal sarısı ve camel renklerinin de hakim olduğu moda rüzgarında bu kış da birbirinden şık parçalar dikkat çekiyor.

Koleksiyonlar ve Kombinasyonlar

Ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan modelleri, doğru parçalarla kombinleyerek çok daha şık ve tarz sahibi görünebilirsiniz. İçerisinde birçok parça bulunan kışlık elbise fiyatları sezon başında oldukça artmaktadır. Özellikle palto ve kabanlar, kış aylarında oldukça yüksek rakamlara satılmaktadır. 2012-2013 sonbahar-kış sezonuna yaklaştığımız şu günlerde satın alacağınız ürünler, sezon ortası fiyatlarıyla neredeyse yarı yarıyadır, bu yüzden şimdiden mağazaları gezerek alışverişlerinize başlayabilirsiniz. Yazın rengarenk, kışın koyu renklere büründüğümüz günler geride kaldı, soğuk kış günlerinde de rengarenk kışlık elbiseler giyerek çok daha canlı hissedeceksiniz. Bu yıl bol kesim modellerin yanı sıra, bedeni saran kabanlar da oldukça revaçta. Vitrinlerde göze çarpan parçalardan biri de mini ve maxi etekler, birbirinden şık modellerle dikkat çeken bu ürünler bu kış da oldukça moda. Daha kalın kıyafetlere büründüğümüz sonbahar-kış sezonlarında, doğru parçalarla daha ince görünmek oldukça kolaydır. Vücut tipinize en uygun modelleri tercih ederek çok daha ince görünebilirsiniz. İnce görünmenize yardımcı olacak ve sezonun trend ürünleri arasındaki yerini alacak diğer bir parça olan ceketler ise, tek ve iki düğmeden oluşan modelleriyle dikkat çekiyor. Ceketler fit bir görünüm sergilemenize yardımcı olurken, tarzınızı ortaya koymanızı da sağlıyor.

Sezon İndirimleri ve Alışveriş

2012-2013 sonbahar-kış sezonunda hem çekici hem de rahat görünmek istiyorsanız, mağazalarda şimdiden yerini alan sezon ürünlerini incelemelisiniz. Giyim sektöründe bulunan birçok mağaza fiyat konusunda da birbiriyle yarışırken, fırsatları değerlendirebilir ve çok şık elbiseleri uygun rakamlara satın alabilirsiniz. Kışlık elbise fiyatları, günlük tarzda üretim yapan Koton, Mango ve Zara gibi mağazalarda oldukça uygundur. Onun dışında dünyaca ünlü Burberry, Armani, Polo ve Vakko gibi mağazalarda ise sezon ürünleri oldukça yüksek rakamlarda satışa sunulmaktadır. Bütçenize uygun markalardan alışveriş yaparak tarzınızı ortaya koyun. Çok uygun rakamlara satılan çok şık elbiseler bulabilir ve stil sahibi olabilirsiniz. Alışverişlerinizi, dilerseniz içerisinde birçok markanın bulunduğu alışveriş merkezlerinden, dilerseniz de online alışveriş mağazalarından yapabilirsiniz. Mağazalarda satılan ürünlerin yüksek rakamların yanı sıra, online alışveriş sistemlerinde sunulan, yeni sezon ürünlerinde cazip indirim olanakları bulunmaktadır. Alışverişlerinizi Limango, Markafoni, Trendyol ve Zidaya gibi online adreslerden yaparak, dünyaca ünlü markaların en yeni ürünlerine, çok daha uygun rakamlara sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • VAKKO
  • Koton
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları