Kışlık Bayan Elbise: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar

Kışlık elbise Galeri

Son yıllarda elbise giymek tekrar moda oldu. Aslında hanımlar hiçbir zaman giymekten vazgeçmediler. 1900’ların başlarından neredeyse 50-60 yıl kadar her zaman giyilen elbiseler, daha sonra yerini mini eteklere, pantolonlara, tayyör denilen ve etek-ceketten oluşan kıyafetlere bıraktı. Uzun etekli ve genellikle göğüs dekolteli olan modeller de yerini son derece modern kesimli giysilere bıraktı. Genç kızlar ve hanımlar çok farklı stillerde giyinmeye başladılar. Fakat günümüzde yine moda olan ve eski günlerin çizgilerini anımsatan giysiler hem genç kızlar hem de hanımlar tarafından severek giyiliyor.

Kışlık Bayan Elbiselerde En Son Modeller

Kışlık Bayan Elbiselerde En Son Modeller

Yeniden moda olan ve eski günleri anımsatan kıyafetler vitrinleri süslüyor. Kış aylarında hem sıcak tutacak hem de şık ve zarif gösterecek pek çok model mevcut. Kadınlar elbise giymeyi çok severler. Yazın rahat olduğu için kışın da, genellikle örgü, triko ve yünlü kumaşlardan yapıldıkları için sıcak tuttuğundan tercih edilir. Fakat bazı hanımlara çok yakışır bazılarına yakışmaz. Genellikle kilolu ve göbekli hanımların üzerinde her model güzel durmaz. Fakat iyi kesimli bir tasarımın hanımları olduğundan daha zayıf göstereceği de bir gerçektir. Her kadın bedenini tanır ve kusurlarını bilirse onları saklayacak modelleri seçer ve onları kapatarak daha güzel görünebilir. Uzun boylu ve ince genç kızlara ve hanımlara her türlü giysi yakışır. Kışlık bayan elbise modelleri genellikle yünlü kumaşlardan ya da triko ve örgüden yapıldığı için ince hanımlara çok yakışır. Bu kış kareli ve puantiyeli triko kumaşlardan üretilmiş kışlık elbiseler vitrinleri süslüyor. Canlı renklerin de kullanılmasına rağmen kış aylarının vazgeçilmez renkleri olan siyah, gri, lacivert, mavi ve kahverengi gibi renkler daha çok tercih ediliyor. Siyah rengin yanında beyaz rengi de, bu kış kıyafetlerde çok sık göreceğiz. Kışlık elbiselerde siyah ve beyaz renk bir arada çok sık kullanılıyor. Kareli, puantiye veya geometrik desenli olarak tercih ediliyor. Mini etekli ve yünlü kumaştan yapılmış olanlar tayt ya da kalın yün çoraplarla giyiliyor. Degaje yaka çok kullanılıyor. Ayrıca yuvarlak ve v yakalı giysiler de hanımlara çok yakışıyor. Genç kızlar için yünlü, dar ve kısa kollu, uzun etekli giysiler çok moda. Vücut yapısı müsait olan hanımlar da mini etekli ya da tam diz üstünde biten yünlü kışlık kıyafetleri tercih edebilirler.

Kışlık Bayan Elbise Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar Burada!

Küçüğünden en yaşlısına kadar kadınların asla giymekten vazgeçmedikleri giysiler, en güzel modelleri ile vitrinleri süslemeye başladı. Mağazalarda ve alışveriş merkezlerinde şık, zarif ve farklı modellerde kışlık giysileri bulabilirsiniz. Ayrıca internet ortamından indirimli olarak alışveriş yapabilir ve beğendiğiniz giysileri online olarak sipariş edebilirsiniz. Firmaların kampanyalarında neredeyse %80’e varan indirimlerle Morhipo, Limango ve Markafoni gibi internet satış sitelerinden satın alabilirsiniz. Kredi kartınızla istediğiniz kadar taksit imkanına sahip olabilirsiniz. Böylece bütçenize en uygun fiyata aldığınız yünlü giysilerle sıcacık bir kış geçirebilirsiniz. İyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
  • Limango
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları