Kışlık Ayakkabı Modelleri: Ünlü Markaların Kış Sezonu İndirimleri

Kışlık Ayakkabı Modelleri: Ünlü Markaların Kış Sezonu İndirimleri Galeri

Kadın ya da erkek, cinsiyet farketmeksizin bir tutkudur ayakkabı. Hatta bizimkisi gibi dört mevsimi de doya doya yaşayan ülkelerde, tutkunun yanı sıra biraz da zorunluluktur. Hemen her mevsime göre farklı ihtiyaçlara hizmet edecek ürünlere ihtiyacımız olur. Yazları açık modelleri, sandalet ve terlikleri tercih ederken, yağışların çokca olduğu bahar aylarında yağmura, çamura dayanıklı, kapalı olanları, soğukların iyice hissedildiği karlı kış günlerinde ise daha korumalı ve sağlam ayakkabı ve botları dolaplarımıza dizeriz.

Popüler Markaların Kışlık Ayakkabı Modelleri

Popüler Markaların Kışlık Ayakkabı Modelleri

Yaz mevsimi bitip, kışın soğukları ve yağışları kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığında; hem ayaklarımızı sıcacık tutacak hem de kötü hava şartlarına karşı dayanıklı olacak, aynı zamanda rahat da edebileceğimiz, dayanıklı ürünleri aramaya başlarız. Kullanım alanlarımıza göre bazen klasik modelleri, bazen gündelik ve daha sportif olanları, bazense tamamen outdoor için tasarlanmış ürünleri tercih ederiz. Topuklu ya da düz, boğazlı ya da boğazsız, kimi zaman fermuarlı, kimi zaman bağcıklı, renk renk ve farklı özellikteki materyallerden yapılmış bu ayakkabılar; hiç kuşkusuz ki tüm mevsim boyunca en ayrılmaz parçalarımızdan biri olacak, bizlere eşlik edecektir. İş kullanımı için ya da tarzı gereği klasik giyinenler için daha çok, sade ve şık çizgiler taşıyan, genellikle deriden yapılmış modelleri tercih edeceklerini söylemek zor değil. Hal böyle olunca da; hem erkek, hem kadın kullanımında öne çıkanlar; Hotiç, İnci, Desa, Beta, Alaca, Dockers, Camel Active gibi markalar oluyor. Konçlu ve konçsuz, genellikle su geçirmez malzemelerden üretilen, her an spor bir görünümü olmasını hedefleyenler içinse Adidas, Nike, Puma gibi firmalar onlarca seçenek sunuyor. Klasik ve sade olmasının yanı sıra, daha günlük ve sportif olan kışlık ayakkabılardan en çok tercih edilenleri ise; Timberland, Harley Davidson ve Cat gibi markaların ürünleri. Hem doğa sporları ile uğraşıp hem de şehir kullanımı için mümkün olan en dayanıklı ve konforlu ürünleri arayanların ilk adresi ise; daima outdoor markalar oluyor. En popüler markalar arasındaysa Salomon, Columbia, Lafuma, Keen ve Asolo’yu saymak mümkün. Ne tarz bir ürün alırsanız alın, kullanırsanız kullanın, eğer ki kış şartlarını size hissettirmeyecek ya da onları en aza indirgeyecek bir şey arıyorsanız, dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta var. Öncelikle, taban yapısının yere iyi tutunabilecek malzemelerden biri ile yapılmış olması gerek. Aksi halde, yağışlı hava şartlarının sebep olduğu kaygan zeminlerde zorlanmanız çok olası. İkinci önemli mevzu ise; ayakkabının yüzeyini kapsayan malzemenin ve dikişlerinin su geçirmez özellikte olması.

Kışlık Ayakkabı Modellerinin İndirimli Olarak Bulunabileceği Siteler

Kışlık Ayakkabı Modellerinin İndirimli Olarak Bulunabileceği Siteler

Son yıllarda hayatımızı en çok kolaylaştıran şey, internet olsa gerek. İnternet ile birlikte gelişmeye günden günde devam eden, bizler için bir diğer kolaylık kaynağı ise; online alışveriş. Hemen her şeyi bulup alabileceğimiz marketler, adresler var. Ayakkabı ve bot tarzı ürünleri ise bir çok firmada gerek sezon ve sezon sonu indirimli fiyatlarıyla, gerek sitelerin kendilerine has ekstra indirim ve promosyonlarıyla almak mümkün. Hem markaların kendi internet adresleri üzerinden, hem de; Zidaya, Zizigo, Pabbuc, ve Flo gibi mağazalardan, uygun fiyatlarına ek olarak taksit avantajları ile de alışveriş yapmanız mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Harley Davidson
  • Columbia
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları