Kısa Saç Kesim Modelleri: Erkek ve Bayan Kesimleri ve Tasarımları

Kadın Kısa Saç Galeri

Kadınların her durumda kolaylıkla değiştirebildikleri şey saçlarıdır. Kadınların her ruh halini yansıtan saçları onların durumunu ele verir. Her sene olduğu gibi bu sene de kısa modeller oldukça modern ve şık. Cesaret ve güven isteyen bu modeller bu yıl da sıra dışı modellerle sizlerin karşısında. Bu tarz kesim örnekleri size canlılık ve hareket katar. Dinamik görünen enerji dolu bu örneklerin çeşitliliği çok fazladır. Size giden bir modelin yüz tipinize ya da saçlarınızın tipine göre seçimini yapabilirsiniz. Kadınlar kadar erkekler de saç tiplerini değiştirmeye ve saçlarına ahenk kazandırmaya başladılar. Saç modasını kadınlar kadar takip etmeye başladılar. Modern ve şık modellerle saçlarına şekil verdiren erkekler, kendi aralarında bir saç akımı başlattılar. Bu tarz modeller yakışan kişide çok şık dururken hem çekici hem de modern durmaktadır. Farklılığı, yeniliği ve modern takılmayı sevenler için kısa saç kesim modellerini online sitelerden takip edebilirsiniz.

Yenilikçi Ve Modern Kısa Saç Kesim Modelleri

Yenilikçi Ve Modern Kısa Saç Kesim Modelleri

Uzun saçlardan sıkılanlar için yepyeni farklı kısa modeller bulunmakta. Hem kadınlar hem de erkekler için ister fön çektirerek ister jöle ya da briyantin kullanarak saçlarınıza hacim kazandırabilirsiniz. Bu tarz modeller aynı zamanda çok kullanışlıdır da. Tabii öncelikle dikkat edilmesi gereken şey bu örneklerin size yakışıp yakışmadığıdır. Bu çeşitleri yüz tipinize ya da saç tipinize göre seçebilirsiniz. Kısa saç modelleri her yüz tipine yakışmaktadır. Fakat doğru modeli seçmelisiniz. Eğer çok uzun boylu ve şişmansanız bu tarz modeller size yakışmayacaktır. Eğer alnınız açık ise kısa kahküllü örnekleri deneyebilirsiniz. Yanaklarınız çıkıksa oralara düşen saçlarla şık bir görüntü elde edilebilir. Yine kısa boylu olanlar bu tarz modelleri tercih edebilirler. Çünkü hacim katan örnekler olduğu için sizi daha uzun gösterecektir. Kulaklarınız biraz kepçe ise yine kulakları örten modeller tercih edilebilir. Kendine güvenen, özgür hisseden ve cesaretli olanlar bu saç modellerini kullanabilirler. Bunun için uygun modeli seçmek için özel kuaförünüze ya da uzman birine danışabilirsiniz. Saç modelinizi değişik şekillerde kullanabilir kendinize değişik havalar katabilirsiniz. Aynı zamanda zamanı fazla olmayanlar için çok pratik modellerdir. Öyle bir saat uğraşmaya gerek duymadan hafif jöle ile şekil vererek dışarı çıkabilirsiniz. Ya da bu şık modelinizi bant ya da hoş tokalarla daha şık hale getirebilirsiniz. Doğru şekillendirildiğinde büyüleyici, şık, ağır başlı ve doğal görünebilir. Özellikle güzel bir yüze sahip olanlar bu çeşitleri tercih edebilirler. Yüz hatlarının güzelliğini daha da açığa çıkarıp bütün yüz güzelliğinizi harika saç modelinizle bütünleştirebilirsiniz.

Saç Modelleri Ve Online Kuaför Fırsatları

Saç Modelleri Ve Online Kuaför Fırsatları

Saçlarını seven herkes için doğru saç modelini seçebileceğiniz kuaför fırsatları için Şehir Fırsatı ya da Yakala.co sitesinden kaldığınız şehirde ünlü kuaför indirimlerini takip edebilirsiniz. Sık sık takip ettiğiniz taktirde fırsatları kaçırmayacaksınız. Size uygun çeşitlerin seçiminde yardımcı olacak kuaför tercihinizi online siteler yardımıyla yapın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yakala.co
  • Şehir Fırsatı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları