Kırmızı Elbise: En İyi Markaların En Güzel Modelleri Şimdi İndirimli

Kırmızı Elbise: En İyi Markaların En Güzel Modelleri Şimdi İndirimli Galeri

Bir kadını en güzel gösteren kıyafet elbisedir. Elbiselerin içinde de en gösterişli, en seksi ve her giyeni olağanüstü cazibeli gösteren kırmızı elbisedir. Kadınlar, giyim tarzlarıyla gittikleri yerlerde fark edilmek isterler ve aynı zamanda kendi kişilikleri hakkında bir mesaj verirler. Bir iş kadının, bir kadın patronun veya bir müdirenin iş yerine giderken ciddi görünümlü giysiler giymesinin sebebi de budur. Gece kıyafeti gibi ya da tatildeymiş gibi asla giyinemezler. Çünkü o şekilde bir ciddiyet sağlayamayacaklarını bilirler.

Kırmızı Elbisede En İyi Markalar ve En Çekici Modelleri

Kırmızı Elbisede En İyi Markalar ve En Çekici Modelleri

Kırmızı elbise zaten kendi başına çok şık ve güzel görünür. Oscar ödüllerinin verilme gecesine dikkat ettiyseniz bilirsiniz. Pek çok ünlü oyuncu kırmızı ve seksi giysiler giyer ve kendine güvenli bir şekilde kırmızı halıda poz verir. Bizde de, düğünlerde, galalarda ve törenlerde ünlü hanımlar kırmızı giyerler. Ünlü markaların kendine özgü modelleri bulunur. İpekyol, mini ve uzun olmak üzere iki tip, askılı ve straplez giysiler tasarlamış ve satışa sunmuş. Zara mini balon etekli kıyafeti ile mezuniyet törenine katılacak genç kızlara hitap ediyor. Valentino 60’ların modasını yansıtan ve göğüs dekoltesinde kocaman bir fiyong bulunan tasarımı ile öne çıkıyor. Victoria’s Secret, zaten adından da anlaşılacağı üzere son derece şık ve seksi ürünleri satışa sunuyor. Özellikle dökümlü kumaştan dizaltı ya da uzun ve eteği bol kesimli modelleri ile göz kamaştırıyor. Özellikle önü kısa, arkası uzun ve kuyruklu modeller çok görülüyor. Kısa ve uzun tutulmuş kuyruk bu yıl gece kıyafetlerinde çok moda. Genelde straplez ve kısa, etekleri ise dar ya da balon olan modeller bu yıl çok giyilecek. Karen Millen çok değişik modeller tasarlamış. Özellikle ince ve uzun boylu genç kızlara çok yakışacak, mezuniyet, nişan, düğün, tören ve yılbaşı gecesi için çok şık modelleri mevcut. Raşit Bağzıbağlı’nın tasarımları ise son derece sade ve şık. Twist marka kırmızı elbise modelleri ise yine cesur ve seksi görünmek isteyen hanımların tercihi olacaktır. Bu renk kıyafet giyildiğinde çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü giysi zaten çok frapan olduğu için saç modelini ve takıları fazla abartmamak gerekir. Yine makyajın da sade olması, göz farının pastel renklerde seçilmesi ve dudaklara sürülen rujun da tam elbisenin tonunda olması tercih edilmelidir.

Ünlü Markaların Kırmızı Elbiseleri İndirimli Olarak Burada!

Ödül törenlerinde, nişan, düğün ve mezuniyet töreni gibi özel günlerde, yılbaşı gecelerinde ya da özel yemeklerde kadınların vazgeçemediği kırmızı elbiselerin en güzel modellerini küçük bir araştırma yaparak indirimli olarak alabilirsiniz. Satın alabileceğiniz internet satış klüpleri de şöyle sıralanabilir: Zidaya, Morhipo, Trendyol, Daybuyday, Markalimo, Limango ve Markafoni. İstediğiniz ve seçtiğiniz bu giysileri, kampanyalı ve indirimli satış klüplerinin dışında yine internetten araştırma yaparak bütçeniz için en uygun, cebinizi yakmayacak fiyatlarla indirimli ve kampanyalı olarak veya kredi kartına taksitle satın alabilmeniz mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Pastel
  • Zara
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları