Kipa Sinema: İndirimli Sinema Biletleri Online Sitelerde Sizlerle!

kipa Galeri

Kitle pazarlama Ticaret ve Gıda Anonim Şirketi yani kısa adı ile Kipa, 1992 yılında yüz ortaklı bir girişim olarak İzmir'de kurulmuştur. Ege bölgesinden çıkan bu yerel markanın başarısı 2003 yılında dünyaca ünlü Tesco ile işbirliği sayesinde daha da katlanarak büyümüştür. Tamamen müşteri odaklı bir ortaklık kuran iki firmanın hipermarket zinciri bugün yurdun 24 ilinde yer alan 189 mağaza ile hizmet vermektedir. İlk alışveriş merkezini 1999 yılında İzmir Çiğli'de açan şirket bugün on dokuz bölgede kırka yakın alışveriş merkezinin de sahibidir. Bu Avm'lerde sadece market alışverişlerini değil ünlü markaların ürünlerini de bulabilirsiniz. Ayrıca Kipa sinemalarında birbirinden renkli vizyon filmlerini de izleme şansı alışveriş merkezlerinde sizleri beklemektedir.

Kipa Sinemalarının Rahat Koltuklarında Vizyon Filmleri Keyfi

Kipa Sinemalarının Rahat Koltuklarında Vizyon Filmleri Keyfi

Kipa sinemaları alışveriş merkezlerinin çoğunda bulunmaktadır. Örneğin Kocaeli ilindeki merkezin içinde Cinens sinemaları yer alır. İzmir'in Gaziemir, Çiğli gibi farklı semtlerinde ise Cinecity, Cinema Hollywood ve Cinemaxsimum sinemaları bulunmaktadır. Edirne ve Aydın'daki merkezler Cinema Pink'e ev sahipliği yaparlar. Şirketin tüm noktalarında geçerli olan hizmet politikasının çıkış noktasını müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Müşteriler için en iyisini, çalışanlar için en kolayını ve satışa sunduğu ürünler için de en ucuzunu satma garantisi sunan firma kendi adını taşıyan ürünleri ile lider markaların kalitesinde ve onladan yüzde otuz daha ucuz satış gerçekleştirerek verdiği sözleri tutmaya devam etmektedir. Sunduğu Kipa kart hizmeti ve aile klübü ile de hizmetlerini bir adım öteye taşımıştır. Aile klübüne üye olan kadınlar ve çocukları için özel yaşam alanı yaratan firma, onlara kişisel gelişimden, el sanatlarına, sağlık alanından yabancı dil kurslarına kadar pek çok etkinlikten yararlanma fırsatı tanımaktadır. Şirket ile ilgili bu kısa bilgilerden sonra Kipa sinemalarında son dönem gösterime giren filmler hakkında bilgiler verelim. Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın gösterilerinden uyarlanma "CM101MMXI Fundamentals" filmi, tüm Kipa sinemalarında açık ara önde gidiyor. Aynı dönemlerde vizyona giren Şahan Gökbakar'ın yeni filmi "Celal İle Ceren"'de hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşabilmiş durumda. Polisiye ve gerilim kategorisinde vizyona giren, başrollerinde Mark Wahlberg ve Russell Crowe'un yer aldığı "Bitik Şehir" politik göndermelerin de yer aldığı bir Hollywood hikayesi. Gerilim severleri memnun edebilecek bir diğer yapım ise İspanya ve Kanada ortak yapımı "Mama". Ormanda nasıl büyüdüğü meçhul iki kız kardeş, gaipten gelen fısıltılar, onların peşine bırakmayan hayalet ve daha birçok klişe ile donatılan film korku bekleyen izleyicinin beklentisini boşa çıkarmayacaktır. Ünlü oyuncu Demet Akbağ'ın hakkını vererek oynadığı bir komedi olan "Hükümet Kadın"'da ise mutfağa giriştiği gibi hükümet işlerine girişen bir kadın belediye başkanının komik hikayesini izleyeceksiniz. Bir diğer yerli film ise ünlü çizgi karakter "Karaoğlan". Vizyonun animasyon ve macera film kategorisini "Efsane Beşli" dolduruyor. Çocukların umut ve hayallerini bağladığı, birbirinden ünlü kahramanların hikayelerini üç boyutlu izleme şansına da sahip olacaksınız.

Sinema Biletlerinizi Online Sitelerden İndirimli Alabilirsiniz

Kipa sinemalarında harika bir film seyrinden sonra alışveriş merkezinde yer alan restaurantlarda yemeğinizi yiyebilir, kahvenizi yudumlayabilir ve hipermarket kısmında da ev alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Online alışveriş kolaylığının üstüne bir de indirimli sinema bileti satın alabileceğiniz site olan mybilet.com adresini bir kenara not etmeyi unutmayın. Müşteri hizmetleri ve destek hattı için ise 0850 303 00 50 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları