Kinetix Bot: Erkek ve Bayan Model Fiyatları ve Online Satış Noktaları!

Kinetix Bot: Erkek ve Bayan Model Fiyatları ve Online Satış Noktaları! Galeri

Kinetix, Türkiye’nin en iyi ayakkabı markalarından biridir. Faaliyette olduğu ilk yıllarda, spor ayakkabılar ile başlayan üretimini, zamanla bayan, erkek ve çocuk ayakkabı ve terlik üretimleri ile de genişletmiştir. Kinetix Bot, sağlam ve su geçirmeyen yapısı ile tercih edilen bir kış markasıdır. Üretilirken, ayak sağlığı, dış ortama dayanıklılık ve konfor ön planda tutulmuştur. Bu senenin moda renkleri olacak olan taba, kahverengi ve siyah botların yanı sıra, mavi, krem ve gri gibi, farklı renk çeşitleri de bulunmaktadır. Tamamen spor modeller gibi üretilen bu ürünler, üst kısımları bağcıklı ve alt tabanı kuvvetlendirilmiş olarak, uzun yürüyüşler için mukavemetli hale getirilmiştir. Ürünlerin alt tabanlarında olan ortopedik etki ve hava alan dış yüzeyi sayesinde, ayaklarda bakteri üremesinin de önüne geçilmiş, farklı bir hava ve tarz da oluşturmuştur. Alışkın olduğumuz tarzın dışında, arkadan ve yandan fermuarlı, kış aylarında işe giderken giyilebilecek modelleri de bulunmaktadır.

Erkek ve Bayan Model Fiyatları

Süet, deri ve nubuk gibi çeşitleri olan modellerde, malzemeler özel işlemlerden geçirilerek dış ortama dayanıklı hale gelmektedir. Özellikle, ürünlerin bileği saran kısımlarda yapılan destekler sayesinde, bilekler rahat hareket etmekte ve burkulmaya karşı korunmaktadır. Bayan modellerinde, üst kısımdan bağcıklı veya yapışkanlı klasik modeller kadar, modern çizgisi ile dikkat çeken, çizmeler ve spor botlar çok tercih edilmektedir. Kış aylarında, ayakları sıcak tutarak koruyan bu botlar, bayanlara aynı zamanda yürüyüşte ve sporda destek olmaktadır. Bayanlar için, farklı model ve tarzlarda çeşitliliği sağlayan Kinetix, renkleri ile bu yıl çok tercih edilecek gibi gözüküyor. Spor veya kalın kışlık pantolonların altına giyilebilecek modeller, kadınların farklı model arzusuna da cevap veriyor. Erkekler için üretilen modellerde, özellikle kış ayları boyunca dış ortamda çalışacak olan, spor ve yürüyüş yapanlar için, korunaklı, topuktan destekli, ortopedik ve hava alan özellikleri ile kış kreasyonu hazırlanmıştır. Kinetix botların, tabanlarında sağlanan zemin tutuşu sayesinde, kaymak ve düşmek bu kış hayal olacak gibi gözüküyor. Bağcıklı ve bağcıklı kancalı modellerde, ayağı bilekten itibaren tam sarması ve hareket kabiliyetini sınırlamayarak, ağır gözükmesine rağmen hafif olması, bu markanın ürünlerinin özelliklerinden biridir. Bu kadar özelliğin bir arada olduğu markanın, tarz, rahatlık ve sağlıkla birlikte, şıklık ve uygun fiyat aralıkları, tercih edilme nedenlerindendir. Fiyat aralığı, diğer markalara göre ortalama ve uygun olan Kinetix bot, internet ortamında ve Online satış noktalarında indirimli olarak satılmaktadır. Önümüzün kış olduğu düşünülürse, bu ürünlerin şimdiden uygun fiyatlara satın alınmasında fayda vardır.

Online Satış Noktaları!

Flo.com.tr, Gittigidiyor.com, Netvarium.com, Clubboon.com ve Kinetixspor.com sitelerinden Online ve indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca bütün model ve çeşitlerini, resmi web sitesi olan, Kinetix.com’dan görebilir ve inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin saygın ayakkabı markası olan firma, her geçen yıl daha iyi model ve tasarımları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kinetix
  • GittiGidiyor
  • Flo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları