Kinetix Ayakkabı Fiyatları: 2012 Model İndirimli Online Satış Yerleri

Kinetix Ayakkabı Fiyatları: 2012 Model İndirimli Online Satış Yerleri Galeri

Kinetix, bayan, erkek ve çocuk için ayakkabı üreten bir Türk markasıdır. Kaliteli bir marka olan firma, imalatında kullandığı malzeme, model ve çeşitliliğinin yanında, uygun fiyatlarıyla da çok tercih edilmektedir. Her yıl yeni kreasyonları ile müşterilerine dünya trendlerini ve modasını yaşatan firma, zengin model seçenekleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Kinetix Ayakkabı Fiyatları ve 2012 Modelleri

Ürünlerinde, malzemelerin kaliteli kullanılması ve dış ortamlara dayanıklı olabilmesi için, özel işlemlerden geçirilmekte ve sağlamlık ön planda tutulmaktadır. Özellikle bayan spor modellerinde, yürüyüş ve ayakta kalındığında yormayan modeller, oldukça dikkat çekicidir. Beyaz, mavi ve kırmızı gibi, farklı renk seçeneklerin olduğu ayakkabılarda, deri ve kumaş gibi seçenekler de bulunmaktadır. Bilekten bağlı keten bayan spor modelleri, 2012 yılının gözde modelleri olmuştur. Bayanların, kot pantolon altına giydiği bu modeller, hava alması ve rahatlığı ile tercih edilmektedir. Kinetix ayakkabı fiyatlarının, piyasa fiyatlarına göre daha uygun olması da, tercih edilmesinin diğer nedenlerinden biridir. Üretiminin, dünya trendi ve tasarımları ile aynı paralellikte gitmesi, internet üzerinden indirimli alışveriş yapılabilmesi, markanın yaygın gücünü göstermektedir. Bayanlar için üretilen, babet dediğimiz düz ayakkabıları ve diğer çeşitleri, renk ve model zenginliği ile bayanların ilgisini çekmeye devam edecektir. Çocuklar için üretilen modellerde, çocuk ayak sağlığı ön plana alınmış ve modellerde çocuk ruhu alabildiğine yansıtılmıştır. Renkli ve çizgi film karakterleri ile süslü modeller, ortopedik olmaları ve hava almaları sayesinde, anneler tarafından çok tercih edilmektedir. Bu özelliklerinin yanı sıra, Kinetix ayakkabı fiyatlarının piyasa şartlarına göre uygun fiyat aralığında olması, çocuk çeşitlerinde bu markayı ön plana çıkarmaktadır. Erkek modellerinde, bot ve spor grubu imalatı yapan firma, imalatında konfor ve stili ön planda tutmaktadır. Botların, dış ortama dayanıklı olması ve hava alması sayesinde bakteri üretmemesi, çok önemli sağlık sorunlarını engellemektedir. Ayaklarda ortaya çıkabilecek bakteri sebebiyle, mantar ve kötü kokuların oluştuğunu biliyoruz. Anti bakteriyel olarak üretilen botlar, erkeklerin rahat, huzur ve konforunu sağlamaktadır. Bilekten özel yastıklı olarak üretilen, tabanların yeri güçlü tutuşu sayesinde kayma ve denge kaybı da önlenmiştir. Üstelik, dünya trendlerindeki botlara model olarak benzeyen, fakat farklılıklar içeren kahverengi, gri, beyaz, siyah ve mavi gibi renklerde üretilen modelleri, erkekler tarafından şıklığın simgesi olmuştur. Ürün fiyatlarının, uygun olması ve her bütçeye hitap edebilmesi, başlıca tercih nedenlerindendir. Erkek spor ayakkabılarında ise, dünya çapında yarışacak olan modelleri, spor yapan, hafta sonları spor giyinen ve dış ortamlarda çalışan tüm erkeklerin günlük kullanabilecekleri modellerdir. 2012 yılının spor modelleri, yeri ve ayak tabanını kavrayan alt tabanları sayesinde, hareket edildiğinde vücuda büyük rahatlık vermektedir. Üretimde, malzemelerin özel işlemlerden geçirilmesi neticesinde, esneklik ve konfor’un yanında, fiyat avantajı da sunmaktadır.

2012 Model İndirimli Online Satış Yerleri

Her yıl olduğu gibi bu yılda, internetten markanın ana sayfasına girerek, modelleri inceleyebilir ve Türkiye çapındaki Kinetix mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, Markafoni.com, Limango.com, Morhipo.com, Pabbuc.com ve Netvarium.com gibi online alışveriş sitelerinden, indirimli ve kredi kartı taksit fırsatları da olduğunu hatırlatmakta fayda vardır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kinetix
  • Pabbuc.com
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları