Kilyos Otelleri: ve Pansiyonlarında İndirimli Rezervasyon Fiyatları

Kilyos Otelleri Galeri

İstanbul’un Karadeniz kıyısında uzanan muhteşem bir yer olan Kilyos, İstanbul’ a sadece 25 km uzaklıkta bulunmaktadır. Sahili ile ünlü olan Kilyos, yaz aylarında şehrin gürültüsünden ve yorucu havasından kurtulmak isteyenlerin konaklamak için geldikleri en keyifli yerlerden biri olmaktadır. Genellikle yoğun iş hayatında olanların hafta sonu rahat bir nefes almak için kaçamak yaptıkları kısa süren tatil mekânıdır. Karadeniz kıyısında olma avantajı ile yemyeşil ağaçlardan oluşan ormanlar içinde, temiz hava kaynağı olmuştur. Burada bulunan Kilyos otelleri ve pansiyonları sayesinde gelen misafirlerin konaklama ihtiyacı karşılanmaktadır. Tertemiz sahili ve plajı ile oldukça rağbet gören kıyı semtlerinden biri olmuştur. Özellikle yaz aylarında tercih edilen bir semt olması nedeni ile Kilyos otelleri, yaz aylarında yoğun şekilde ziyaretçiler gelmektedir. Tertemiz doğa ve denize sahip olması onu tercih edilen kaliteli yerlerden biri yapmaktadır. Burada bulunan otel ve pansiyonlar genellikle kıyı şerit boyunca bulunmaktadır. Denize yakınlığın bir tesis için önemli olması açısından bu şekilde konumlanmışlardır.

Kilyos Otellerinin Sunduğu Özel Ayrıcalıklar

Bu eşsiz semte geldiğinizde sizi ağırlamaya hazır birçok otel ve pansiyon bulunmaktadır. Yuva Otel ile evinizdeki rahatlığı bulacaksanız. Otel, havaalanına 50 km, Sarıyer’e ise 12 km uzaklıktadır. 26 tane standart, bir tane de süit odası bulunmaktadır. Müşterilerine verilen giriş kartı ile plaj ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Yuva Otel'in standart odaları iki ayrı manzaraya sahiptir. Bazıları doğa manzaralı, bazıları ise deniz manzaralıdır. Odalarda; klima, televizyon, yatak, banyo ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Kaliteli hizmeti ile yuva otel dört mevsim boyunca hizmet vermektedir. Karadeniz sahil kıyısında yer alan başka bir otel ise; Yalı Otel'dir. Kilyos’da bulunan balıkçı köyünde şehrin boğucu havasından uzak, rahat bir nefes almak isteyenlerin geldikleri, kaliteli hizmet verilen bir tesistir. Yalı Otel’ de bulunan odaların hepsi birbirinden konforlu ve temizdir. Deniz manzaralı odalarında; klima, uydu ile yayın, banyo, küvet bulunmaktadır. Rahatlığınız için kaliteli yataklar mevcut olup, ayrıca mini bar ve telefonda bulunmaktadır. Kilyos’un muhteşem manzaralı otellerinden biri olan Gurup Otel, Kilyos’a gelindiğinde konaklanılacak en güzel tesislerden biridir. Şehir merkezine yakın olan Gurup Otel; havaalanına 45 km uzaklıkta, denize ise 30 metre uzaklıktadır. Otelde; 36 tane standart oda, 19 tane apart oda, 36 tane çift kişilik oda bulunmaktadır. 24 saat oda servisi bulunan otelin odalarında; internet, uydu bağlantısı, banyo, saç kurutma makinesi, mini bar bulunmaktadır. Ayrıca jakuzili odaları da mevcuttur. Gurup otelde; toplantı odası, havuz ve çeşitli spor aktivitelerinin yapıldığı alanlar da bulunmaktadır.

Otellerde İndirimli Online Erken Rezervasyon

Doğa ile iç içe olan Kilyos semti daha birçok otele sahiptir. Solar Beach, Dalia Beach, Erzurumlu Otel, Kale Otel, Mistik Motel Kilyos otelleri arasında yer almaktadır. Online indirimlerden yararlanarak Tatil.com ve Gezinomi.com gibi sitelerden uygun fiyatlarla rezervasyon avantajı elde edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tatil.com
  • Gezinomi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları