Kilim Genç Odası: Mobilya ve Dekorasyon Ürünlerinde İndirimli Fiyatlar

Venedik Genç Odası Galeri

1975 yılında kurulan Kilim mobilya günümüze kadar olan süreçte kalite, tasarım, satış sonrası ve tüketici merkezli yatırımları sayesinde Türk mobilya sektöründe kendisine önemli bir yer edinmiştir. Yatak odası takımları, koltuk takımları, baza, ev tekstili, çocuk ve genç odaları ile birlikte geniş yelpazesiyle tüketiciye hizmet sunmaktadır. Türkiye'de yaklaşık olarak her il ve ilçede satış mağazası bulunan firma, başta Avrupa Birliği ülkeleri başta olmak üzere orta doğu ülkelerinde de müşterilerle buluşmaktadır. Her geçen gün gelişen teknoloji doğrultusunda çalışmalarını sürdüren firma aynı doğrultuda ürün kalitesi ve çeşitliliğini arttırmaktadır. Bu yeni dönemde Kilim genç odası ürünleri oldukça rağbet görmektedir.

Kilim Genç Odası Yeni Nesil Ürünler

Kilim Genç Odası Yeni Nesil Ürünler

2012 modellerinde beş adet ürün ile tüketiciyi karşılayan firma gelen talebi karşılamaktadır. Genç odası ürünlerinden Asos genç odası; ağırlıklı olarak ahşap renginin kullanıldığı dolap kapaklarında, çekmecelerde ve yatak başlıklarında yer yer kullanılan beyaz ile göze hoş gelen bir kombine oluşturulmuştur. Kaliteli malzeme kullanımının yanı sıra kullanışlı mobilyalar ile rahatlık ön planda tutulmuştur. Form Genç odası; bu üründe tamamen beyaz renk kullanılarak rahatlatıcı bir görüntü ortaya çıkarılmak amaçlanmıştır. Mobilyalar üzerinde kullanılan yumuşak hatlar ve ince geçişli çizgiler ile ferah bir ortam oluşturulmuştur. Şık bir tasarım ile ortaya konan bu üründe çalışma masası, dolap ve kitaplık oldukça kullanışlı ve rahatlık arz etmektedir. Paris genç odası; bu üründe kullanılan ahşap rengi ile beyazın kombinasyonu ile oluşturulan sıcak görüntü, üründe kullanılan yumuşak hatlarla desteklenerek ortaya hoş bir görüntü çıkarılmıştır. Üründe kullanılan oval hatlar tasarım olarak şık bir görüntü ortaya koymaktadır. Geniş gardırop, çalışma masası ve komodin ile kullanış bakımından oldukça rahatlık sunmaktadır. Venedik genç odası; mavi ve pembe renkte olmak üzere iki adet ürün bulunmaktadır. Mavi renkte olan ürün erkekler için tasarlanırken, pembe renk ise kızlar için düşünülmüştür. Ana renk olarak beyazın üzerine mavi ya da pembe renk kombine edilerek hoş bir görüntü ortaya konulmuştur. Yatak başlıklarında ve diğer mobilyalarda çizgisel olarak tercih edilen renkler nazik bir görüntü ortaya koymaktadır. Onyx genç odası; ahşap desenlerinin üzerinde kullanılan gri renk ile kombine edilen fıstık yeşili odaya doğadan bir manzara sunmaktadır. Ahşap ve yeşilin stres atıcı özelliği kullanılarak tasarlanan yeni nesil üründe şıklık ve rahatlığı bir arada bulabilmek mümkün.

Kilim Mobilya Genç Odalarında İndirim Fırsatları

Kilim genç odası ürünlerinde yeni sezona özel kredi kartlarına taksit ve erteleme fırsatları bulunmaktadır. Peşin ödeme koşullarında çok cazip fiyatlar sunan firma satış sonrası destek ve ücretsiz kurulum ile tüketicilerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Genç odaları ve diğer dekoratif mobilya ürünleri hakkında geniş bilgi almak isteyenler www.kilimmobilya.com adlı internet sitesini veya en yakın Kilim mobilya satış mağazasını ziyaret edebilirler.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları