Kiğılı: Kiğılı Giyim Online Alışveriş ve İndirimli Fiyatlar

Kiğılı: Kiğılı Giyim Online Alışveriş ve İndirimli Fiyatlar Galeri

Kiğılı Giyim imalat hayatına erkekler için kumaş satışıyla başlamıştır. 1930'lu yıllarda başlayan kumaş üretimi yıllar içinde ilerleyerek 1960lı yılların sonunda Beyoğlu'nda açılan erkek giyim mağazası ile farklı bir ivme kazanmıştır. O yıllardan bu yana erkek giyimi alanında bir hayli gelişerek ilerleyen marka günümüzde hem yurt içi hem de yurt dışında tanınan önemli bir tekstil markası halini almıştır. Kaliteyi uygun fiyatla tüketicilere ulaştırmak amacı taşıyan marka günümüzde yurdumuzun 61 ilinde yaklaşık 200 mağazasıyla tüketicilere ulaşmaktadır. Yüzde yüz Türk sermayesi olan firma her sezon hazırladığı koleksiyonlarıyla her kesimden insanın severek kullandığı giyim ürünleri hazırlamaktadır.

Kiğılı Koleksiyonları ve Online Alışveriş İmkanları

Kiğılı Koleksiyonları ve Online Alışveriş İmkanları

Kiğılı her sezon, sezonun moda renkleri ve çizimlerini de dikkate alarak tarza hitap edecek şekilde koleksiyon hazırlamaktadır. Spor giyimden klasik modellere, hafta sonu giyilebilecek spor klasik çizimlere kadar her tazrda ve zevke hitap eden modelleriyle her giyim tercihine sahip insana hitap eden markanın birçok renk ve modelde ürün yelpazesi bulunmaktadır. Firma yeni sezon için de birbirinden şık ve kullanışlı giyim modelleri hazırlamıştır. Moda renklerin şık çizimlerle buluştuğu koleksiyona Kiğılı markasının şubelerinden ulaşmak mümkündür. Geniş ürün yelpazesi hakkında bilgi sahibi olmak ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmanın bir başka yolu da markanın resmi internet adresini ziyaret etmektir. Markanın resmi internet adresinden markanın özgeçmişi, ürün yelpazesi, koleksiyonlar hakkında ayrıntılı bilgiler, online alışveriş imkanları, şıubelerin ayrıntılı adresleri ve iletişim bilgileri bulunmaktadır. Adresten ürün alışverişi yapma imkanı da bulunmaktadır. Bu anlamda, ürünler ayrıntılı şekilde incelenerek piyasanın altında alışveriş yapma seçeneği vardır.

Kiğılı Sezon İndirim Fırsatları ve Online Alışveriş

Kiğılı markası yeni sezonu karşıladığımız ve eski mevsimi uğurladığımız şu günlerde indirim fırsatlarıyla dikkat çekmektedir. Bu anlamda gerek markanın satış şubelerinde, gerekse online mağazada oldukça uygun rakamlara ürün alışverişi yapılabilmektedir. Bu anlamda pantalon, ceket, gömlek, kravattan oluşan tam takımlarda 399,00 TL den başlayan fiyatlarla, takım elbiseleri 199,00 TL den başlayan fiyatlara bulmak mümkündür. Gömlekler , iki adet 78 TL den başlayan fiyatlarla, pantalonlar 49,00 TL den başlayan rakamlarla, iki tişört 48.00 tl den başlayarak, satışta bulunmaktadır. Oldukça uygun rakamlara indirilen ürünlerden uygun rakamlara ürün alışverişi yapmak ve yeni sezona ekonomik rakamlara hazırlanmak mümkündür. Ürünleri daha da uygun fişyatlara almak, çeşitli kampanyalardan yararlanmak ve hediyeler almak için firmanın devamlı müşterileri için ürettiği e-Kiğılı kartlardan almak mümkündür. Bu kartlar çeşitli avantajları ile müşterilere oldukça uygun imkanlar sağlamaktadır. Özellikle online mağazadan alışveriş yapan müşterilere firma çeşitli kampanyalarla uzun taksit imkanlarıyla uygun ödeme imkanları sunmaktadır. Özel kampanya aralıklarında ücretsiz kargo hizmeti de sunan firma müşteri memnuniyetine önem verdiğinden ürünlerde hata veya hasar durumunda iade imkanı da sunmaktadır. Kiğılı markası ürünlerinin internet üzerinden en uygun alışveriş yeri markanın kendi sitesine ait online mağaza olmakla birlikte bazı önemli online mağazalarda marka ürünlerine rastlamak mümkündür. Zizigo, Trendyol, Hepsi Burada, Gitti Gidiyor gibi mağazalardan marka ürünleri uygun rakamlara alınabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kiğılı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları