Kiğılı Gömlek: İndirimli ve Kampanyalı Online Alışveriş Fiyatları

Kiğılı Gömlek: İndirimli ve Kampanyalı Online Alışveriş Fiyatları Galeri

Abdullah Kiğılı tarafından kurulan ve bugün mağazalar zinciri haline gelen bu marka, yılların tecrübesiyle kendini sektörde en iyi hale getirmiştir. Abdullah Bey, futbol kulüplerinde yöneticilik yapmış başarılı bir bireyken hatta futbol federasyonu başkanlığı gibi kariyer sahibiyken, yaptığı işle ilintisiz olarak sultan hamam’da açtığı kumaş mağazasıyla bir başlangıç yapmıştır. Akabinde gömlek ve pantolon üretimiyle ilgilenen ve İstiklal Caddesi gibi işlek ve güzel bir yerde ilk Kiğılı mağazasını açmıştır. Olduğu yerde kalmayan ve ilerleme kaydeden bu mağazacılıkla birlikte Beymen Beyoğlu mağazası ile yaptığı ortaklıkla bunu pekiştirmiştir. 80’li yıllarda kendine ait konfeksiyon dükkanı kurmuştur. Yurt dışına bu fabrikada ürettiği erkek takım elbiselerle fason üretim gerçekleştirmiştir.

Kiğılı Mağazaları ve Ürünleri Hakkında

Kiğılı Mağazaları ve Ürünleri Hakkında

Firma, erkek giyimle başlayan ve erkek ağırlıklı devam eden daha çok klasik çizgilerin hâkim olduğu seçkin bir markadır. Özellikli, nitelikli, faydalı ürünleriyle elit kesimin daimi müşterisi olduğu bu marka, klasik severler için oldukça iyi bir adrestir. Erkeklerin birçoğu iş dolayısıyla klasiğe dönük ürünler tercih edebilmektedirler. Kumaş pantolon ve klasik gömleğin erkek giyiminde egemen olduğu bir gerçektir. Bu hususta kaliteli kumaşlarıyla ve iyi hazırlanmış kalıplarıyla seçenekler sunan Kiğılı müşterilerinin aradığı ürünü bulmalarında kolaylık sağlamaktadır. Türkiye genelinde üç yüzden fazla bayiliğiyle her şehirde bu markayı ve mağazalarını görebilmek mümkündür. Takım ürünlere ağırlık vermesi gömlek konusunda da ehil olduğunun bir göstergesidir. Online sitelerin artması ve sanal pazarın yaygınlaşmasıyla markanın kalitesinden artık herkes faydalanabilir hale gelmiştir. Online kampanyalar ve fırsat indirimleri sayesinde çok daha uygun fiyatlara mağazaya gitmeden de birçok seçeneğe ulaşılabilmektedir. Modelde duruş ve kumaş başlı başına dikkat edilen hususlardan biridir ama daha da öncelikli olanı ise yakaların nasıl durduğudur. İçten düğmeli yakaların duruş farkı, diğer modellere göre hem daha kullanışlı hem de kravat takmaya daha elverişlidir.

Kiğılı Gömlek ve Online Fırsatlar

E-kigili online mağazasında Kiğılı gömlekler indirimli fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır. Fırsatlar kategorisinde hem uzun kol hem de kısa kol ekose ürünler yer almaktadır. Kampanyon online sitesinde Kiğılı gömlekler %50’ye varan indirim avantajlarıyla satışa sunulmaktadır. Hem spor, klasik ürünler hem de düz, çizgili ve ekose ürün alternatifleriyle zengin bir içerik sunulmaktadır. Vipdukkan’da Kiğılı gömleklerin fiyatı %70’den fazla indirimle satışa sunulmaktadır. En uygun fiyat avantajları ve bu markanın birçok ürün çeşidi hem klasik hem de spor modelleriyle vipdukkan’da! Tam yaza hitap eden renkler ve modellerin olduğu bu ürünleri ve indirim fırsatlarını kaçırmayın! Markagomlek sitesinde ise kategorilere ayrılan bu markanın ürünleri katlı manşet, ütü istemeyen gibi farklı özellikleriyle vurgulanmıştır. Uygun fiyat seçenekleriyle bu markanın ürünlerine bu siteden de sahip olabilirsiniz. Alisverisrehberi online sitesinde bu markaya ait gömlek, kravat, takım ürünler ve birbirini tamamlayan aksesuarlar uygun fiyatlarla ve geniş ürün yelpazesiyle satışa sunulmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kiğılı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları