Kıbrıs Tatil: Kaçırılmayacak Online Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları

Kıbrıs Tatili Galeri

Yavru vatan Kıbrıs. Sicilya ve Sardunya'dan sonra Akdeniz'in üçüncü büyük adası. Türkiye'ye sadece 70 km uzaklıkta. Beşparmak dağları, Karlı Dağ, Karpaz Yarımadası gibi doğal yeryüzü şekillerine sahip. Meşe, servi ve çamla kaplı, orkidelerle süslü görkemli bir doğa. Yaklaşık 2000 bitki türüne de ev sahipli yapıyor bu güzel ada. Eşşiz sahillere sahip bir yer Kıbrıs. Bu yüzden de turizm cenneti niteliğinde. Ada derin bir tarihe sahip. İlk yerleşen insanların yaklaşık 8000 yıl önce adaya geldikleri sanılmakta. Anadolu, Lübnan ve Suriye gibi yerlerden insanların adaya göç ettikleri düşünülüyor. Antik çağlardan kalan Kirokitia ve Vrisi harabeleri ve Enkomi ve Pigades tapınağı geçmişi günümüze getiriyor. Mısırlılar, Fenikeliler, Hititler, Asurlular, Romalılar Kıbrıs için savaşmış, bu güzel adayı ele geçirmek için çok çabalamış. Tarihi ve doğası zengin bu eşsiz ada şimdi sizlerin ziyaretini bekliyor!

Kıbrıs Tatili Yapmalı!

Kıbrıs Tatili Yapmalı!

Kıbrıs tatili neden yapılmalı? Cevap adanın yalıtılmış eşsiz doğasında hayatınızın en güzel günlerini yaşama şansı olabilir mi? Evet olabilir. Adanın muhteşem doğasında yapabileceğiniz birçok şey var. Mağusa ve Girne'de dünyanın en güzel sahillerinden bazılarında güneşlenebilir, yüzebilir, yelken yapabilir, sörf sporunu deneyebilir, yamaç paraşütü ile yükseklerden adanın güzelliklerini seyredebilir, su kayağını hatta tüple dalışı deneyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi eşsiz bir tatil için çeşitler bol. Karpaz sahillerinde insanların pek uğramadıkları yerleri ziyaret edebilir, maceracı ruhunuzu tatmin edebilirsiniz. Eğer eğlence arıyorsanız bu adada o da var. Turlar ve etkinliklerle tatilinizi daha eğlenceli hale getirmek sizin elinizde. Aqua parklara gitmek bir seçenek olabilir mesela. Balapais'te ata binebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca kaplumbağaların yumurtadan çıkış zamanlarında sahillere gidip bu muhteşem doğa olayını izleyebilirsiniz. Bu kadar gezdikten sonra adaya özel yemekleri tatmanız tavsiye edilmektedir. Şeftali kebabı bunlardan biri olabilir. Izgara hellimini de unutmamak gerek. Ayrıca uluslarası mutfaklardan harika yemekleri de gün batımının eşsiz güzelliğinizde keyifli bir şekilde yiyebilirsiniz. Eğer gece hayatını seviyosanız Girne'de bulunan birçok barda ve kulüpte sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Erken Rezervasyonla Uygun Fiyatlara Eşsiz Fırsatlar!

Erken Rezervasyonla Uygun Fiyatlara Eşsiz Fırsatlar!

Bu kadar çok seçeneğin olduğu Kıbrıs adasına gitmek çok kolay. Bu güzel adada eşsiz bir tatil yapmak da bir o kadar özel. Eğer erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirirseniz seyahat, sizin için çok ucuz, dolayısıyla daha keyifli hale gelir. gezinomi.com adlı websitesine girdiğinizde Kıbrıs tatili için erken rezervasyon seçeneklerine baktığınız zaman çok cazip fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Erken rezervasyon otelleri burada sizleri bekliyor. gezisitesi.com adresinde ise yine adada tatil yapmak isteyenler için erken rezervasyon seçenekleri mevcut. Peşin ödeme indirimi bile sizlere sağlanmış durumda. Yine tatil.com sitesine adım attığınızda 20'ye yakın otel seçeneği sizleri bekliyor. Hem de tahmin ettiğinizden çok daha uygun rezervasyon fiyatlarıyla. Gelin bu kez tatilinizi bu eşsiz adada yapın. Ucuz ve kaliteli fırsatlar sizleri bekliyor!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tatil.com
  • Gezisitesi
  • Gezinomi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları