Kervansaray Otel: İndirimli Erken Online Rezervasyon Fiyatları

Kervansaray Uludağ Otelinde harika bir kar tatili yapılabilir.. Galeri

Kervansaray Otelleri, ülkemizde yıllardır turizm ve konaklama alanında hizmet veren önemli kurumlardır. Zincirin ülkemizin çeşitli yerlerinde birçok tesisi bulunmaktadır. Firmanın sahip olduğu şubelerin hepsi konaklama imkanları, personel kalitesi ve ağırlama olanakları ile beğenilmektedir. Oteller, Antalya Lara, Kundu, Bodrum, Marmaris, Bursa ve Bursa Uludağ gibi turistik veya büyük şehirlerimizde bulunmaktadır. Kervansaray Otel olarak akla ilk gelen ise şüphesiz tarihi mimarisiyle dikkat çeken ve Bursa'nın merkezinde bulunan tesistir.

Kervansaray Otel Hakkında Merak Edilenler

Kervansaray Otel, ilk olarak Bursa İlimizde açılmıştır. Otel binası tarihi özellikleriyle çok beğenilmektedir. Geçtiğimiz yıllara yenilenen bina dış ve iç dekorasyonuyla modern bir görünüme sahip olmuştur. Tesis, lokasyon olarak merkezi bir noktada bulunmaktadır. 250 kişi kapasiteli konaklama olanağı bulunmaktadır. 112 standard oda bulunan tesiste, iç dekorasyon otellerin tümünde olduğu gibi büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. Dekorasyonun her detayında şık ve modern çizgiler öne çıkmaktadır. Tesisin yaklaşık olarak 200 kişi kapasiteli ana restoranı bulunmaktadır. Restoranda Türk ve Bursa Mutfağı'nın leziz tatları sunulmaktadır. Giriş katında lobi bölümünde bulunan Bekri Lobby Bar ise konuklara eğlenceli vakit geçirme ve sıcak bir ortamda sohbet etme imkanı sunmaktadır. Özellikle ilkbahar ve yaz sezonunda binanın 9. katında bulunan Teras Havuz Bar son derece eğlenceli vakit geçirilebilecek bir mekandır. Kervansaray Otel'de yaz aylarında konukların yararlanması için açık havuz bulunmaktadır Havuz bölümü otelin teras katındadır. Tv köşesi de dinlenme imkanı sunmaktadır. Firmanın özellikle kış ayları için tercih edilebilecek Bursa Termal ve Uludağ Otelleri de oldukça beğenilmektedir. Bu tesislerde de geniş ve temiz odalarda konaklama imkanı sunulmaktadır. Uludağ'da bulunan tesiste başta kayak olmak üzere birçok spor etkinliğinden yararlanmak mümkündür Termal Otel ise, geniş spa imkanları sunmaktadır.

Rezervasyon, Konaklama ve Danışma Bilgileri

Kervansaray Otellerin güney bölgelerimizde bulunan tesisleri de özellikle ilkbahar ve yaz sezonu başta olmak üzere her mevsim tercih edilebilecek kaliteli konaklama yerleridir. Oteller zincirinin sahip olduğu internet sitesinden konaklama hakkında bilgiler, tesislerin faaliyetleri ve sundukları hizmetler hakkında bilgi alınabilir. Web sitesi aracılığıyla iletişim bilgilerini almak ve rezervasyon yaptırmak da mümkündür. Tesisler, sahip olduğu imkanlarla turistik amaçlı seyahatler, iş seyahatleri ve kongre turizmi için rahatlıkla tercih edilebilir. Erken rezervasyon durumunda konaklama çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Otel uygun ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Tatil seçenekleri ve konaklama bilgileri turizm bürolarından da alınabilir. Acenteler aracılığıyle tesislerde rezervasyon yaptırmak da mümkündür. Turizm acenteleri bizler için en uygun konaklama, seyahat ve yolculuk imkanlar sunmaktadır. Yardım almak için internet üzerinden hizmet veren turizm adresleri de tercih edilebilir. Otel.com, Tatil.com, Gezinomi ve Gezi sitesi.com gibi güvenilir adreslerden hayallerimizdeki tatili bütçemize en uygun altenatiflerle yapabiliriz. Bayram tatillerinde, yılbaşı veya diğer özel günlerde seyahat ederken konaklama için Kervansaray Otellerini rahatlıkla tercih edebiliriz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Otel.com
  • Tatil.com
  • Gezinomi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları