Kervansaray Lara: Lara Otelde İndirimli Erken Rezevasyonlu Tatil

kervansaray lara Galeri

Kervansaray Farsça kökenli bir kelimedir. Eskiden önemli ticaret yolları üzerindeki konaklama tesislerine verilen isimdir. Asyayı, Avrupayı ve de Afrikayı birbirine bağlayan bu yollar ticaret ve bilgi alışverişinin gerçekleşmesi için çok önemlidir. Uzun yolculuklardan sonra dinlenme amacı ile uğranılan Kervansaraylar bugün önemli bir otel zincirinin adı olarak karşımıza çıkıyor. Ülkenin önde gelen Turizm merkezlerinden Antalya ve Marmaris'te iki, Bursa'da üç ve Bodrum'da bir tane olmak üzere, otellerin her biri farklı konseptler ile hizmet vermektedir. Ancak diğer hepsinin buluştuğu ortak nokta olarak Kervansaray Lara da, sadece bir konaklama ihtiyacını karşılamaya yönelik değil tam bir tatil ve dinlenme merkezi olarak misafirlerini beklemektedir.

Yol Üstünde Yer Alan Değil Yolların Ona Çıktığı Tesis: Kervansaray Lara

Yol Üstünde Yer Alan Değil Yolların Ona Çıktığı Tesis: Kervansaray Lara

Artık Kervansaraylar yolunuzun üzerinde bulunduğu için değil yolların özellikle ona çıkması için tercih ediliyor. Bu grubun ilk tesisi 1979 yılında Uludağ'da açılmıştır. Daha sonra biri şehrin içinde, diğeri termal konsepte sahip iki otel ile devam eden yolculuk şehrin dışına çıkarak Bodrum'a kadar uzanmıştır. Daha sonra özel tasarım otellere farklı bir boyut getiren Kervansaray Lara ve eşsiz mimarisi ile Kundu oteli birbiri ardına hizmete girmiştir. Marmaris'te yer olan tesislerinden biri apart şeklindedir. Biri şehir oteli diğeri ise termal spa olarak hizmet vermektedir. 110 bin metre kare cam kullanılarak post modern bir mimariye imza atılmış. Otelin etrafı 1500 metrekarelik süs havuzu ile çevrilidir. 575 tane modern dizayna sahip odası bulunan tesisin her bir odasında geniş balkon vardır. Ambiyans ışıkları ile modunuza göre odanızın rengini siz belirleyebilirsiniz. Evinize ait hayallerinizde mutlaka kendine yer bulan, balkona açılan geniş cam duvarlar otelin en dikkat çekici detaylarındandır. Böylece eşsiz akdeniz manzarası ile aranıza hiçbir şeyin girmesine izin vermeyeceksiniz. Ultra herşey dahil sistemi ile hizmet veren otelin farklı ülke mutfaklarını deneyimleyebileceğiniz dört restoranı ve bir tane de yörük çadırı var. Aqua bar iç içe kurulan ve sadece yaz aylarında kurulan bu çadırda yöreye özgü gözlemelerin tadını çıkarabilirsiniz. Denizin yanıbaşında yer alan bu tesiste birbirinden farklı su sporlarını yapabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Geceler canlı müzik dinletileri ve animasyon gösterileri ile daha renkli geçiyor. Denizin yetmediği yerde dinlenme ve dalga havuzları, aquapark, çocuk havuzları ve kapalı havuz sizleri bekliyor. Kervansaray Lara sadece bir konaklama tesisi değil aynı zamanda spa&wellness konusunda da tercih edilen bir merkez. Güzellik ve bakım ile ilgili her türlü detay düşünülmüş. Fitness salonu ve Türk hamamı bulunan otelin doktor ve medikal ihiyaçlar içinde ayrı bir hizmeti mevcut. Zincirin diğer halkalarında da bulunan otelin kongre merkezi ise sadece kongre değil seminer, toplantı, ürün tanıtımları, sergiler ve düğün gibi her ürlü özel etkinlikleriniz için ihtiyacınız olacak her türlü teknik donanıma sahiptir. Üç salon ve iki fuaye alanından oluşan kongre merkezi haricinde otelin birinci katında iş toplantıları için çalışma ve okuma odaları da bulunmaktadır.

Erken Rezervasyon İndirimleri İle Hayalinizdeki Tatil

Kervansaray Lara gece ve gündüz aktivitelerinin hız kesmediği dolu dolu bir tatil için kesinlikle doğru bir seçim. 170 metre uzunluğunda eşsiz kumsalı ve havuzları, su ile yapılan tüm etkinlikler için uygun zemini oluşturuyor. Böylesi ayrıcalıklı bir tesis için yerinizi önceden ayırtın. Erken rezervasyon indirimleri ve gezisitesi.com, tatil.com gibi tatil sitelerinin sağladığı avantajlar ile unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tatil.com
  • Gezisitesi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları