Keremcem Şarkıları: Keremcem Albümlerinde İndirimli Online Fiyatlar

Keremcem Dürük Galeri

Keremcem Dürük 28 Aralık 1977 yılında Muğla’nın Milas ilçesinde doğdu. Babasının tabiriyle kara kuru çirkin bir çocuktu. Annesi doğacak olan oğluna Cem ismini vermek isterken babası Kerem isminde ısrar ediyordu. Ardından aile çocuğunun adını Keremcem koyma kararı aldı. Milas Sakarya ilköğretim okulunda ilköğrenimini gördü. İzmir Özel Fatih Kolejindeki ortaokul öğreniminin ardından liseyi Muğla Turgutreis Lisesinde 1995 yılında tamamladı. Yükseköğrenimi için Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümüne başladı ve başarılı bir sonuçla 2003 yılında mezun oldu. Üniversitede farklı bir bölüm okusa da müziğe yönelmeye devam etti. Sanatçının ilk bestesi 1996 yılında yazdığı ve ilk albümünde olan Elimde Değil adlı parçaydı. Keremcem şarkıları ile özellikle genç kızlardan oluşan bir hayran kitlesine sahip olmuş durumda. Ancak sadece sesi değil, yakışıklı fiziği ile de dikkat çekmektedir.

Başarıları ve Sanat Hayatı, Ödülleri

Başarıları ve Sanat Hayatı, Ödülleri

Üniversite arkadaşı olan Yunus Adak ile birlikte beste çalışmalarına devam ettiler. 2001 yılında Yonca Evcimik sayesinde İstanbul’a geldiler. 2005 yılında ilk albümü olan Eylül’ü çıkardı. Müzikseverler albümü beğendi. Nerelere Gideyim, Aşk Oyunu adlı hit Keremcem şarkılarının da bulunduğu çalışma sanatçıya birçok ödül getirdi. Bu ödüller Popsav ve Altın Kelebek’ten En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı ödüllene varan bir ödül yumağıydı. Sezen Aksu ile Özdemir Erdoğan’ın Küçük Bir Aşk Masalı şarkılarını yeniden yorumladı ve takdir topladı. Müzik hayatıyla birlikte oyunculukta yapmaya başladı. TRT’de yayınlanan Kerem ile Aslı ‘da Kerem rolünü üstlendi. 2005 yılında Aşk Oyunu adlı dizide başrol oynayarak kendini daha çok gösterme olanağı buldu. Aynı yıl Seden Gürelle düet yaptıkları Maia albümünü çıkardı. 2006 yılında Haldun Dormen’in başında bulunduğu birçok müzikalde şarkılar söyledi. 2006 ‘da Aşk bitti isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. Aşk bitti adlı çıkış parçasıyla Kral TV’nin En iyi Erkek Sanatçı ödülüne layık görüldü. Keremcem şarkıları ile dikkat çekmekle de kalmadı, kariyerine bir seslendirme rolü de ekledi. Keremcem şarkıları ile milyonlarca hayran kitlesine ulaşmış genç bir sanatçıdır. Çirkin Ördek Yavrusu adlı animasyon komedisinde bir ördeği seslendirdi. Bu performansı ile alkış aldı. 2007’de tekrar bir dizide Dr. Cem olarak ekranlara çıktı. Romanya’dan İmba grubuyla Ateşler İçinde’yi 2008 senesinde çıkardı. 2009 yılında çıkardığı Dokun albümüyle Türkiye de bir ilk olan animasyon karakterle gerçek görüntü beraber kullanıldı. Bu klip Hayallerinin Peşinde adlı şarkıya çekildi. 2009’un Agustos ayında askere gitti. Önceden çekilen klipleri askerden döndükten sonra yayına sokuldu. Oyuncu ve şarkıcı olan Keremcem son albümünü 2011 yılında yaptı. Albümünün ismi Hayata’dır.

Online Fırsatlarla Uygun Fiyata Keremcem Albümleri

Online Fırsatlarla Uygun Fiyata Keremcem Albümleri

Pop müziğinin genç yüzlerinden Keremcem’in en güzel albümlerine online fırsatlarla sahip olmanız mümkün ve daha avantajlı. İdefix online alışveriş mağazası sayesinde sevdiğiniz sanatçının yeni albümlerine ve daha eski albümlerine online indirimli fırsatlar sayesinde daha ucuz fiyatlarla erişme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda Yeni Çarşım online mağazası da müşterilerinin isteklerine cevap veren, indirimli fiyatlarıyla ve uygun taksit olanaklarıyla müşterilerine güvenilir alışverişin kapılarını aralayan bir mağazadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları