Kenwood Türkiye: Elektronik Devi'nde İndirimli Online Fiyatlar

Kenwood Galeri

Elektronik ürünler çeşit çeşittir. Evlerimizde, işyerlerinizde, arabamızda ve daha birçok yerde kullandığımız ürünler vardır. Evlerimizde bulunan elektronik ürünler arasında mutfak gereçlerinden diğer işler için kullanılan aletlere kadar birçok çeşit vardır. Bu aletlerin hayatımızı kolaylaştırdığı görünen bir gerçektir. Bu ürünleri alırken genelde markaları ve özelliklerini birbirleriyle karşılaştırırız. Bu konuda da tabi ki internetten yardım alırız. Çeşitli elektronik aletleri mağazalardan ve online satış sitelerinden satın almak mümkündür.

Kenwood Elektronik Ürünler

Elektronik ürünler üreten markalar arasında isim yapmış çeşitli firmalar bulunmaktadır. Bilinen markalar arasında Kenwood'u duymayan kalmamıştır. Bilinen markanın ev elektroniğinden araç elektroniğine kadar çeşitli ürünleri bulunmaktadır. 1947 yılından beri kaliteden ödün vermeyen firma dünyanın dört bir yanına üretim yapmaktadır. Dünyanın pek çok ülkesinde satılan Kenwood Türkiye için tasarlanan ürünleri de distribütörlük bünyesindeki satış noktalarına vermektedir. Markanın ürünleri arasında mutfak gereçleri en çok satanlar arasındadır. Firmanın mutfak aletleri arasında mutfak robotları, kahve makineleri, tost makineleri, katı meyve sıkacakları, ekmek yapma makineleri, gibi pek çok ürün yer almaktadır. Gıda hazırlama ürünleri ile tanınan firmanın; ütü, mikrodalga fırın, elektrik süpürgesi gibi diğer ürünleri de mevcuttur. Ayrıca firma araç elektroniğinde de oto teyp ve müzik sistemleri satmaktadır. Markanın cd çalar, mp3 çalar sistemli teypleri bulunmaktadır. Ürün niteliklerinin değişken olduğu teyplerde, usb çevirici ya da bluetooth özellikli ürünler de yer almaktadır. Markanın hoparlörleri de mevcuttur. Kenwood Türkiye ürünlerini birçok beyaz eşya ve ev elektroniği satan büyük mağazalarda bulabilirsiniz. Markanın yetkili servisleri de hizmet vermektedir.

Kenwood Elektronik Markasında Online Fırsatlar

Kenwood Türkiye'de online olarak da satılmaktadır. Dev firmanın birbirinden çeşitli ev aletletlerini Altincicadde.com'da görebilirsiniz. Sanal mağazada, markaya ait tost makineleri, ekmek yapma makineleri, şarjlı süpürgeler, doğrayıcılar, mutfak robotları, elektrikli süpürgeler bulunmaktadır. Sanal mağazada bu ürünleri çeşitli indirim ve kampanyalardan yararlanarak alabilirsiniz. Kampanyalar bölümünde daha da indirimli ürünler yer almaktadır. Online mağazada ürünlerin bilgileri de detaylı olarak anlatılmıştır. Kenwood Türkiye yetkili sanal mağazalarından biri de Yenicarsim.com'dur. Online sitede, markanın mutfak aletlerinin yanısıra, arabalar için elektronik aletleri de vardır. Online mağazada, arabalarda kullanılan elektronik ürünler arasında; teypler, ekranlı dvd oynatıcıları, hoparlörler, çeşitli ses sistemleri vardır. Bütün ürünlerinde fiyatlar donanım ve özelliklerine göre değişmektedir. Diğer ev aletleri arasında da ütü, su ısıtıcı, el blender seti, elektrik süpürgesi ve daha başka seçenekleri deninceleyebilirsiniz. Sanal mağazada World,ً Advantage ve Card Finans kartlarına on iki taksit yapılmaktadır. Bonus, Axcess ve Maximum kredi kartlarına da altı taksit imkanı mevcuttur. Kliksa.com da markanın ürünlerini satın alabileceğiniz sanal mağazalardandır. Sitede, ürünler arasında mikrodalga fırından, mutfak robotuna kadar birçok seçeneği bir arada görmek mümkündür. Kliksa'da belirli bir limitin üzeri alışverişlerde kargo hizmet ücreti de alınmamaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları