Kemik Gözlük: Ünlü Markaların Kemik Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Kemik Gözlük: Ünlü Markaların Kemik Modellerinde İndirimli Fiyatlar Galeri

Gözlükler, ister numaralı gözlük ister güneş gözlüğü olsun vazgeçilmez aksesuarlarımızdır. Gözlükler, göz sağlığımız için önemli olduğundan kullanılan gözlüğün kalitesi de çok önemlidir. Gözlükte kullanılan camın kaliteli olmasına dikkat etmeli, gözlük alışverişi optik mağazalardan yapılmalıdır. Bayan, erkek, çocuk gözlük modelleri seçenekleri çok olsada yüz yapımıza giden, yüzümüze oturan gözlük modeli seçilmelidir. Numaralı gözlük seçinimde, göz numarası yüksekse camın gözlüğün taşıması için kemik çerçeveler tavsiye edilir.

Yazın Vazgeçilmez Aksesuarı Güneş Gözlükleri

Yazın güneş ışınlarının gözü rahatsız etmesi sebebi ile güneşli ortamlarda rahat görebilmemiz zorlaşır. Güneş gözlükleri, güneş ışınlarının gözümüzü rahatsız etmesini engelleyerek rahat bir bakış sağlar. Güneş gözlüğü seçerken; optik mağazalar tercih edilmeli, gözlüğün güneşten koruma miktarını denemek için güneşli bir zaman diliminde alışveriş yapılmalıdır. Güneş ışınlarının yansımasını engelleme özelliği ile polarize camlı gözlükler; rahat bir görüş isteyenlerin özellikle de uzun süre güneşli ortamda araç sürenlerin tercihidir. Güneş gözlüğü seçerken gözlüğün yüzünüzü tam sarması, yandan ve üstten güneş ışığının sızıp gözünüzü rahatsız etmesini engeller. Çerçeve seçimi kemik, meyal yada çerçevesiz modeller arasından zevke ve yüze yakışma durumuna göre tercih edilse de dayanıklılık açısından çerçevesiz güneş gözlükleri pek tavsiye edilmez. Çocuk güneş gözlüğü seçiminde ise dayanıklılık ve renk seçeneği sağlayan kemik çerçeveler önerilir.

Dikkat Çekmek İsteyenlerin Tercihi Kemik Gözlükler

Kemik çerçeveler, çok sayıda renk seçeneği sunduğundan giyiminde renk uyumuna dikkat edenlerin tercihidir. Saç rengi, çanta ve ayakkabı rengiyle uyum sağlayan kemik gözlüklerle hoş bir uyum yakalanabilir. Renk ve model seçeneklerinin fazla olması nedeniyle gözlüğü aksesuar olarak kullanmayı sevenlerin tercihidir. Dikkat çekici renk ve model seçenekleriyle en fazla tercih edilen gözlük çeşidi kemik gözlüklerdir. Şakak kemikleri çıkık, kulak mesafesi biraz daha kısa yüz tipleri için çok uygundur. Diğer gözlük çerçeveleri arasında en dayanıklı çerçeve türüdür. Bu yüzden çocuk gözlüklerinde en çok tercih edilen modeldir. Numaralı gözlük çerçevelerindede camı taşıma oranı daha yüksek olduğundan tercih edilmektedir. Gözünüzde gözlük olduğu belli olsun istiyorsanız kemik çerçeve, seçeceğiniz bir çerçeve türüdür.

Kemik Gözlük Modellerinde Kaçırılmayacak İndirimler

Gözlük ihtiyacınız varsa ünlü markaların kemik çerçeveli gözlüklerde yaptığı indirimleri kaçırmayın. Online alışverişi tercih ediyorsanız bir çok e-ticaret sitesinde ünlü markalarrın gözlük modellerinde indirim mevcut. Hepsiburada e-ticaret sitesinde Dolce Gabbana güneş gözlüklerinde %15 indirim, Calvin Klein güneş gözlüklerinde %32 indirim, Ray ban güneş gözlüklerinde %12 indirim mevcut. Atasun optikte güneş gözlükleri 68 TL'den başlayan fiyatlarla satışta. Ayrıca dünya markalarının güneş gözlüklerinde %50 indirim kampanyaları mevcut. Gözgrup'ta güneş gözlüklerinde iki gözlük alana biri bedava kampanyası temmuz ayı boyunca devam edecektir. Dünya Optik'te de iki al bir öde kampanyası mevcuttur. Kuz Optik'te burberry güneş gözlüklerinde %20 indirim mevcuttur. Dilerseniz Kuz Optik'in şubelerine uğrayabileceğiniz gibi Kuz Optik2in e-ticaret sitesinden de online alışveriş yapabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları