Keman Dersi: Online İndirimli Keman Çalma Dersleri ve Eğitim Setleri

keman sanatçısı Galeri

Müzik her insanın hayatında önemli bir yer tutar. Dinleyicileri için güzel vakit geçirmenin en güzel aracı iken, icracıları müziğin içinde yeni bir yaşam, yeni bir tutku bulur. Peki dinleyici seviyesinden, icracı seviyesine geçmek kulağa hoş gelmiyor mu? Sevdiğiniz şarkıları kendiniz çalabilir, sevdiklerinize dinletebilirseniz. Disiplinli bir çalışma ile yeterli seviyeye geldiğinizde kurs vererek bir ek gelir kaynağı dahi oluşturabilirsiniz. Ya da çocuğunuza alacağınız bir enstrüman, parlak bir geleceğin altın yaldızlı kapılarını ona aralayabilir. Peki aradığınız enstrüman neden bir keman olmasın? Arşe ve bu enstrümanı tutmak için iki eliniz, enstrümanı uygun pozisyonda tutmak için omzunuz ve çenenizin olması, bu enstrümana başlamak için yeter! Bu müzik aleti, sesiyle insanı en çok etkileyen müzik enstrümanlarının başında gelir. Estetik tekniği sahnede en iyi duran müzisyenlerin içine icracılarını ilk sıralara koyar. Kısacası bu müzik aleti hem estetiği, hem tonlarıyla tam bir sanattır. Eğer siz de bu enstrümanı çalmak isterseniz, geçmeniz gereken bir eğitim aşaması ortaya çıkar. Bu noktada eğitim kaynağınız ya da en büyük yardımcınız kitaplar olacaktır.

Keman Dersi İçin Kitap Seçenekleri

Keman Dersi İçin Kitap Seçenekleri

yenicarsim.com size bedava kargo olanağı sunar. Sitede yer alan keman dersi kitaplarından bazıları: Evrensel Müzik tarafından yazılan, Ömer Can' ın yazdığı "Keman Eğitimi 1" ve bu kitabın ikincisi, küçük yaş guruplarını hedef alan, Ahmet saçan tarafından hazırlanan, "Kolay Keman Öğrenim" şeklindedir. Burhan Hüseyin imzalı, Nota Yayıncılıktan çıkan metot; Yiğitcann Kesendere'nin yazdığı, Ekin kitapevi'nden çıkan metot kitaplarıkitapyurdu.com adresinden edinebileceğiniz kitaplardır. dobez.com sitesi ise, stok sorunsuz, avantajlı fiyatlarıyla size farklı seçenekler sunmaktadır. Sitenin satışını yaptığı Suzuki Keman Okulu 1 ve bu kitabın ikincisi, çocuklar için çok farklı bir öğrenim yolu olanağı sunuyor. Cd destekli olan bu kitaplar, anadil eğitiminde kullanılan metodları, müzik eğitimi için uyguluyor. Bu sayede kalıcı bir eğitim vermeyi hedefliyor. Konuşur gibi çalmak bu kitaplarla çok kolay olacak! Ayrıca bahsi geçen sitelerde satışta olan Nurhan Cangal'ın hazırladığı Armoni kitabı Türkiye'de yazılan müzik teorisi kitapları içinde en başarılı çalışmadır. Bu kitap vasıtasıyla eğitiminizi müzik teorisinin incelikleriyle harmanlayabilir, keşfettiiğiniz bilgiler ışığında çok daha donanımlı bir müzisyen haline gelebilir, beste ve bireysel çalışmalarınızı eksiksiz bir biçimde müzik yazısına aktarabilirsiniz.

Keman Dersini Kitaplardan Almak

Kitaplar, sadece bir kere para ödeyip ömür boyu yardım alacağınız eğitim araçlarıdır. Tüm enstrümanlar gibi bu enstrümanda da, eğer profesyonel kurs alıyorsanız, çalışmalarınıza destek ve öğretmeninizin aydınlatamadığı noktaları aydınlatmak için bir metod kitabı, ekstra yardımcı kaynaktan çok, ihtiyaçtır. Eğitimini tamamlamış bir müzisyenseniz, bir eğitim kitabı size varsa eksiklerinizi tamamlamakta ve bilgilerinizi gözden geçirmekte yardımcı olacaktır. Öğrenmeye yeni başlıyorsanız, tüm eğitiminizi kitaplar vasıtasıyla gerçekleştirebilir, profesyonel kurslara aylık onlarca lira vereceğinize, alacağınız bir kitapla tüm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Dobez
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları