Kemal Tanca Ayakkabı: Modelleri ve Tüm Online Satış Fırsatları Burada!

Kemal Tanca Ayakkabı: Modelleri ve Tüm Online Satış Fırsatları Burada! Galeri

Kemal Tanca, 1950 yılından bu yana ayakkabı sektörünün devlerinden olan, kalitesi ve şıklığıyla göz dolduran bir firmadır. Ürünlerinin işçiliği ve malzemesinin kalitesi kadar, müşteri memnuniyetine verdiği önem de kalitelerini arttıran bir unsurdur. Ayrıca ayakkabının şıklığı kadar rahat olmasına da özen gösterdikleri için en çok tercih edilen markalardan biridir. Sattıkları ürünlerin yüzde doksanı ülke içinde üretilmektedir, kalan yüzde onu ise İtalyan markalardan oluşmaktadır. Yani ülke ekonomisine hatırı sayılır bir katkı payları bulunmaktadır. Ankara, İstanbul, Eskişehir, İzmir, Bursa,Trabzon, Isparta, Denizli, Antalya, Diyarbakır başta olmak üzere Türkiye'nin 33 ilinde mağazaları olmakla beraber halen yeni mağazaların açılması üzerinde çalışılmaktadır. Ayrıca Tanca Plus mağazalarında da Armani Jeans, Calvin Klein ve bunlar gibi birçok dünya markasını bulmanız mümkün. Üstelik online alışveriş imkanı da mevcut.

Neden Kemal Tanca Ayakkabı?

Neden Kemal Tanca Ayakkabı?

Bir ürün seçmek zor iştir. Çünkü en az şıklığı kadar rahat olması da önemlidir. Kemal Tanca tam olarak bunu sağlıyor işte! Hem erkekler hem de kadınlar için o kadar fazla çeşitte modelleri var ki, insan karar vermekte zorlanıyor. Ayrıca seçtiğiniz ayakkabı her halükarda rahat etmenizi sağlıyor. Tabii siz seçiminizi yaparken anlayışlı ve güler yüzlü personel işinizi daha da kolaylaştırıyor ve rahat etmenizi sağlıyor. Aksi bir durumda ise şikayetiniz hemen göz önünde bulunduruluyor ve gereken merciler gereken işlemi yapıyor. Kemal Tanca ayakkabı aldığınızda hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz sıfıra yakın. Çünkü ürünlerinin arkasında duran bir firma. Ürünün hasarlı çıkması durumunda garanti süresi kapsamında değiştirebiliyor veya para iadesi alabiliyorsunuz. Kısacası, kalite varsa huzur var! Bu kaliteyi ve huzuru bulabileceğiniz adreslerden en büyüğü de Kemal Tanca.

2012 İlkbahar Yaz Kreasyonu

2012 İlkbahar Yaz Kreasyonu

2012 ilkbahar-yaz kreasyonunda açık renklere yer verilmiş. Kadın ayakkabılarında burnu açık ve kapalı, topuklu-topuksuz, klasik-spor modeller mevcut. Babetler fiyonklar ile süslenirken topuklu ayakkabılar ya sade bırakılmış ya da kemer tokası ile süslenmiş. Bu kreasyonda dolgu topuklu modellerin yanı sıra birçok topuk modelini görmek de mümkün. Aynı şekilde erkek ayakkabılarında da canlı renklere yer verilmiş. Spor modeller pastel renklerle renklendirilirken klasik modellerde genelde kahverengi ve tonları kullanılmış. Bütün bu modellerin her biri son derece kullanışlı ve rahat.

Online Alışveriş Mümkün mü?

Online Alışveriş Mümkün mü?

Markafoni, Trendyol, Limango, Morhipo gibi dönem dönem bu kaliteli markanın ürünlerini indirimli olarak satan online alışveriş sitelerinin yanı sıra Kemal Tanca'nın kendi sitesinden online alışveriş yapmanız mümkün. Kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit seçeneği sunan bu site bazı ürünlerde indirim de sağlıyor. Ayrıca satın aldığınız ürünleri Türkiye'nin her yerine UPS kargo ile ücretsiz gönderiyor. Böylece online alışveriş sayesinde hem evinizin rahatlığında alışveriş yapabiliyorsunuz, hem de ürünleriniz ücretsiz olarak ayağınıza geliyor, poşet taşıma derdinden kurtulmuş oluyorsunuz. Kim bilir, belki de şu anda istediğiniz model indirimdedir! Bakmakta fayda var.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kemal Tanca
  • Pastel
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları