Kelebek Mobilya Fiyat Listesi: En Son Modellerde İndirimli Fiyatlar

oturma grubu Galeri

Onu, önce uzun yıllardır hafızalarımıza kazınan ve Jingle Mingle şirketi tarafından yaratılan reklam müziği ile tanırız. Orijinal ve akılda kalan melodi tekerleme gibi kelimeler ile süslenerek coşku yaratır ve böylece markanın ürünleri ile büyük bir bütünlük yakalanır. Kelebek Mobilyadan bahsediyoruz. Cumhuriyet tarihi içinde en eski kuruluş ünvanına sahip isimlerin başında gelen bu firma ilk olarak, 1935 yılında uçak kanatlarında kullanılmak üzere kontraplak imal etme amacıyla faaliyete başlamıştır. Bu alanda markalı üretimleri 1986'ya kadar devam etse de 1978 yılında dünyanın önemli grupları ile iş birliği yaparak Düzce'de kurduğu modüler mobilya fabrikasına daha fazla ağırlık verecektir. Dönemin Avrupa'sının en büyük tesisi sayılan bu işletme 1990 yılında İMKB ile halka açılır. Şu anda halka açık anonim şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürünleri ile tasarım konusunda yeni bir bakış açısı sunan ve dekorasyon trendlerini kendi belirleyen Kelebek mobilya fiyat listesinde de tüketiciyi üzmeyecek rakamlar yer almaktadır.

Kelebek Mobilya Fiyat Listesinde Tüketici Dostu Rakamlar

Kelebek Mobilya Fiyat Listesinde Tüketici Dostu Rakamlar

Markanın Düzce'de bulunan tesisi yüz seksen bin metrekare açık, kırk bin metrekare kapalı alana sahiptir ve dolayısı ile ülkenin önde gelen, ilk mutfak ve panel mobilya üretimi yapan tesislerinden biridir. İleri teknoloji ürünü makinalar ile gerçekleşen üretim sonucu yatak ve yemek odaları, çocuk, genç ve çalışma odaları, oturma grupları, banyo ve mutfak dolapları gibi bir evin ihtiyacı olan her türlü mobilya, tüketici ile buluşmaktadır. Mevcut halde zaten geniş olan ürün gamı yenilikçi vizyonu sayesinde her geçen gün daha da artmaktadır. Yurt içinde birçok ilde bulunan Kelebek mağazaları yerli müşteriye hizmet verirken, yurt dışında da yirmiye yakın ülkeye ihracat gerçekleşmektedir. Günlük hayatın tüm gereksinimlerini karşılamak ve modern çizgileriyle beğeni seviyesini daima yüksek tutmak üzere üretilen koleksiyonların en büyük özelliği Mix&Match anlayışına göre imal edilmeleridir. Karıştırmak ve yakıştırmak kelimelerinin birleşimi olan bu anlayışa göre her tüketici kendi dekorasyonunu kendi zevkine göre düzenleyebilmektedir. Fonksiyonellik ve renk konusunda birbiri ile uyumlu her parça sizin istediğiniz şekilde kombine edilebilmektedir. Marka, müşteri yaşam tarzında fark yaratma vizyonunu Mix&Match ile kolayca gerçekleştirebilmiş görünüyor. Sadece satış aşamasında sunulan kolaylık değil servis hizmeti konusunda da eksiksiz bir müşteri memnuniyeti amaçlayan firma, geliştirdiği yeni sistemlerle bu amacına uygun yatırımlara öncelik vermektedir. Kelebek Mobilya oturma gruplarında, bu alanda liderliği bırakmayan bej ve kahve ikilisinden başka mor, pembe, gri ve çiçek desenli modelleri de bulabilirsiniz. Gruplar üçlü, ikili ve tekli şeklinde hazırlanmıştır ancak siz her birini ayrı olarak da alabilirsiniz. Yemek odası takımlarında ise mekanınızın boyutuna göre farklı alternatifler mevcuttur. Büfe, vitrin, farklı boyut ve adetlerde masa sandalye takımları, televizyon üniteleri bu kategoride bulabileceğiniz ürünler arasındadır. Bazı tv ünitelerinin beş yüz lirayı bile bulmayan satış fiyatları Kelebek Mobilya fiyat listesindeki diğer rakamlar konusunda size ipucu olabilir. Klasik, modern, avangarde tasarımları ile farklı beğenileri bir markada buluşturan yatak odası takımlarında dolap, konsol, komidin ve ayna gibi yardımcı detayları da bulabilirsiniz. Siz kullanılacak malzeme ve geniş renk kartelasından bir renk seçin Kelebek mutfağınız evinize gelsin. Sadece mutfak dolapları değil banyo dolaplarında da kalite ve şıklığı aynı adreste bulacaksınız.

En Son Model Mobilyalarda İndirimli Fiyat Avantajları

Ev dekorasyonunda ilk dikkat edilen ve önem verilen şey alınan eşyaların işlevsellikleriyle birlikte rahatlık ve konfor da sunmalarıdır. Misafir ağırlama zamanlarında ise şıklıkları ile göz doldurmaları beklenir. Kelebek Mobilya tüm beklentileri karşılayacak ürünleri ile tüketicilerin gözdesi olan markaların başında gelmektedir. Üstelik düzenledikleri kampanyalar ile bu ürünleri satın almak çok kolay. %30'lara varan indirim avantajı, dört ay erteleme ve on iki taksit fırsatı ile siz de evinizin kapılarını kelebeğin güzelliklerine açın. Koleksiyonlar hakkında daha detaylı bilgiyi ve en son modellerdeki indirim fırsatlarını kelebek.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları