Kehanet Online | Sihirli Anahtar Oyunu Ücretsiz Oynamak İçin Tıkla!

Kehanet Online | Sihirli Anahtar Oyunu Ücretsiz Oynamak İçin Tıkla! Galeri

Oldukça popüler yapımlar arasında yer alan Kehanet Online, ilginç pet sistemi ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Şirin hayvanları kendinize koruyucu olarak almanız yazılım için oldukça eğlenceli hale dönüşmüş. Karakterler, ırklar, görevler, sınıflar ve bir çok özellik ile oynanabilir bir program sunmaya çalışmışlar. Joygame adı altında hizmete sunulan yapım da 5 tane farklı ırk bulunmakta ve ayrı 10 sınıftan oluşmaktadır.

Kehanet Online, Karakterler ve Oyun Rehberi

Kehanet Online, Karakterler ve Oyun Rehberi

Oyun hakkında kısa bilgiler verelim. Oyunda seviye atladığınız size 5 puan verirler, bu puanları karakterinizin özelliklerinde bulunan güç, zeka, bilgelik, dayanıklılık ve çeviklik arasında dağıtabilirsiniz. Her karakterin diğerine göre üstün basan yanları olduğu için skill puanı dağıtırken karakterinize göre dağıtım yapmanızda fayda var. Bir canavara saldırmak için sağ tıklıyorsunuz ve canavarı seçiyoruz. TAB tuşuna basarsanız nereye giderse gitsin peşinde gider ve seri hareketler ile saldırır. Fare ve Klavye ile oynuyorsunuz. Seviye atladığınız her zaman size 1 puan yetenek puanı verirler. Geliştirmek istediğiniz yeteneğe göre puanı dağıtabilirsiniz. Oyun içerinde karakteriniz için gerekli olan eşyaları alabilir ve satabilirsiniz. Karakterlerin üstünde bazı renkler vardır. Bunlar o karakterin sizin karakterden ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Örneğin gri renk ise sizden en az 10 level yukardadır. Eşya satın almadan önce onu deneme imkanınız da bulunmaktadır. Kehanet Online'da çantanıza istediğiniz eşyaları koyabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz. Parti kurma sistemi ile güçlü cavanarları keserken parti olarak kesme imkanına da sahipsiniz. Başında ünlem işareti olanlardan görev alabilirsiniz. Görevlerin zorluluğu da renklere göre belirlenmiştir. Gri renk ise seviyenizden aşağı bir görevdir. Yeşil, turuncu, sarı ve kırmızı renkler ile zorlu görev sıralamasıdır. Görevinizi bitirdiğiniz zaman gidip teslim edip, ödülünüzü alabilirsiniz. Kehanet Online'de en güzel ve renkli kısım ise pet seçmedir. Canavarların olduğu bir yerden alınan pet yumurtalarından ne çıkacağı sizin şansınıza kalmış. Pet yumurtalarının kırılması için görevliye teslim ettiğinizde size petinizi veriyor. 20 level, 40 level ve 60 levelde petleriniz farklı bir tipe bürünüyor, yani gelişiyor. Bunun yanında her petin farklı bir görünümü ve farklı bir özelliği mevcut. Sizin durumunuza göre petleriniz gelişiyor ve güçlü oluyorlar.

Online Olarak Bu Heyecana Katılın!

Kehanet Online'da insanlar, vata, luluanta, naiti, delfis adlı beş tane ırk vardır. Irkların hepsinde erkek karakterler kadın karakterlere göre daha iri yarı ve uzun gözükmektedir. Oyunu ücretisiz olarak oynamak için joygame.com/kehanet sitesini ziyaret etmenizde de fayda var. Ücretsiz olarak oyunu indirebilirsiniz. Yapımda Canavar Koleksiyonu adı altında bir bölüm de mevcuttur. Yardım menüsüne tıklayarak da yardım alabilirsiniz. Lonca adı verdikleri gruplara katılabilir, beraber daha güçlü yaratıkları kesebilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşları arkadaş listenize ekleyebilir, online oldukları zaman onları görebilirsiniz. Engellemek istediğiniz kişileri de engellemek için block sistemi mevcuttur. Böylece sizi rahatsız etmesini istemediğiniz kişiler size mesaj gönderemez.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları