Kayra Pardesü: Yeni Sezon Tasarımlarında İndirimli Online Fiyatlar

En yeni modelleri ile Kayra Pardesü modelleri çok şık tasarımlar sunmaktadır. Galeri

Tesettür giyimin en önemli kıyafetlerinden bir tanesi pardesülerdir. Dışarıda giymek üzere tasarlanan bu kıyafetler her davet ve toplantıda rahatlıkla giyilebildiği gibi günlük kullanım için de ideal bir seçenek olmaktadırlar. Modayı takip eden pek çok kapalı kadın bu tarz kıyafetlere ilgi göstermekte ve sürekli düzenlenen indirim fırsatlarını kaçırmamaktadır. Özellikle pardesü seçimi tercih edilen ilk markalardan bir tanesi olan Kayra Pardesü son yıllarda en sevilen ve beğenilen kıyafetlerle göz doldurmaktadır. Birbirinden şık ve renkli tasarımları ile Kayra Pardesü modelleri vitrinlerde yerini almaktadır.

Yeni Sezon Modelleri İle Kayra Pardesü Kataloğu

Yeni hazırlanan katalogda Kayra Pardesü birbirinden güzel pek çok modeli vitrinlere çıkarmış bulunmaktadır. Dış giyim olarak da adlandırılan bu ürünler sadece kapalı ya da koyu renklerin değil, daha canlı ve açık renklerin kullanıldığı bir kataloğa sahip bulunmaktadır. Yer alan ürünler içinde pembe, bu yıl en çok kullanılan ve bayanlar tarafından fazlaca ilgi gören narçiçeği, yeşil ve tonları, mavi ve tonları, özellikle saks mavisi, lacivert ve herkesin ilk seçeneği olan siyah, kırmızı, turuncu ve hardal tonlarındaki renkler görülmektedir. Modeller arasında ise yere kadar uzanan modeller olabildiği gibi daha kısa diz ya da diz altı kalan modeller de bulunmaktadır. Birbirinden şık ve güzel olan bu modeller yeni sezonda pek çok kapalı bayanın ilk tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra kıyafetlere katılan detaylarla da renklerin daha canlı ve modellerin daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Yer alan modellerde fırfırlı yaka, hakim yaka, sıfır yaka kullanılarak kıyafetlere faklı bir görünüm kazandırılmaktadır. Bu modeller içinde kap olarak kullanılabilecek kısa, diz boyunda olan modeller özellikle genç bayanlar tarafından en çok ilgi gören modellerdendir. Pantolon üzeri kullanılabilen bu modeller hem spor hem de klasik tarzı sevenler için en uygun modeller arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra tercih edilebilecek daha kısa ya da daha uzun modeller de yine pantolon ya da etek üzerinde kullanılabilecek olan modeller içinde bulunmaktadır. Ürünlerin kumaşları ise daha kolay kullanılabilecek ve temizlik açısından da kolaylık sağlayabilecek olan kumaşlar olmaktadır. Markanın yeni modelleri tam anlamıyla çok güzel ve tasarım harikası ürünler barındırmaktadır.

Kayra Pardesü’de Online Fırsatlar

Yenimoda.com’da kolaylıkla bulunabilen markanın ürünleri son sezon ürünleri olmakla birlikte indirimli fiyatları içermektedir. Bu modellerdeki beden numaraları ile kendinize en uygun modeli ve bedeni seçebileceğiniz yenimoda.com son yıllarda tesettür giyim konusunda en sık ziyaret edilen noktalardan bir tanesidir. İçinde yer alan sayısız model ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden alışveriş sitesi aynı zamanda da çeşitli ödeme kolaylıkları ile müşteriyi memnun etmektedir. En uygun fiyata en güzel kıyafetleri bulabileceğiniz yenimoda.com’da siz de kendinize ve sevdiklerinize en uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kayra
  • Yenimoda
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları