Kayra Giyim: Ürünleri ve En Uygun Fiyatlı Mağazaları

Kayra Giyim: Ürünleri ve En Uygun Fiyatlı Mağazaları Galeri

Kayra Giyim, 1980'li yıllarda başlayan tesktil serüvenine her geçen yıl başarılı katkılar ekleyerek ilerleyen önemli bir kadın giyim firmasıdır. Kayra Giyim sadece hanımlara yönelik üretim yapan bir şirkettir. Marka ilk olarak hanım pardesüleri yaparak tekstil hayatına başlamıştır. İlerleyen yıllarda kadın giyim çizgisinde modellerini geliştiren Kayra Giyim, tekstil ürünlerinde üretim yelpazesini geliştirmiştir. Yıllar içinde kendini geliştirerek, kaliteli ürünleriyle dikkat çeken firma her sezon, o sezonun moda renkleri ve çizgileriyle harmanladığı koleksiyonlarıyla hanımların büyük beğenisini kazanmaktadır. Markanın eşarp, pardesü, kaban, bayan takımları, etek, pantalon, ceketi manto üretimleri bulunmaktadır. Firmanın önemli bir avantajı ise hem kapalı hanımların, hem de açık hanımların rahatça kullanabileceği koleksiyonlerın hazırlanmasıdır. Marka her yaştan ve her gelenekten hanım için ürünler hazırlamaktadır.

Kayra Giyim Satış Mağazaları, Şubeleri ve Online Alışveriş

Kayra Giyim Satış Mağazaları, Şubeleri ve Online Alışveriş

Kayra Giyim ürünlerini Moda Nisa online alışveriş mağazasından kolaylıkla ve en cazip fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Kayra Giyim yurdumuzun hemen hemen her ilinde satış noktaları ve satış temsilcileri olan bir markadır. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin her bölgesinden Diyarbakı'dan Bursa'ya, Aydın'dan Samsun'a sayısız satış temsilcisi bulunmaktadır. Geniş satış çizgisi sayesinde marka her bölgeden, her gelenekten ve her giyim zevkinden hanıma hitap etmektedir. Bu kadar geniş tüketicisi olan Kayra Giyim, zamanla birçok farklı çizgide ürün hazırlamaya başlamıştır. Bu anlamda, zengin koleksiyonuyla çok sayıda hanıma hitap etmektedir. Kayra Tekstil ürünleri satan bir yetkili satıcı mağazaya uğrayan bir hanım, kapalı ya da açık olsun kaliteli ürünlere ulaşarak rahatça satın alabilir. Markanın yetkili satış temsilcileri adres ve telefon bilgileriyle birlikte ayrıntılı olarak markanın resmi sitesi olan Kayra Shop adresinden incelenebilir. Ayrıca firmanın yeni dönem koleksiyonlarına ayrıntılı şekilde göz atmak, online olarak internet üzerinden alışveriş yapmak ve firma hakkında daha derinlemesine bilgi almak için internet sitesi incelenebilir. Bu adresten online şekilde ürünleri inceleyerek, kargoyla kapımıza teslim edilecek şekilde alışveriş yapılması mümkündür. Ev ortamında dükkan dükkan dolaşmadan rahatça alışveriş yapmak tercih edilirse mutlaka markanın online alışveriş mağazası ziyaret edilmelidir.

Kayra Giyim İndirim Olanakları

Kayra Giyim zaman zaman özellikle, dini bayramlar, yılbaşı gibi özel günlerde ve sezon sonlarında indirim yapmaktadır. Zaman zaman yüzde yetmişlere, seksenlere varan indirimler firmanın yetkili satış temsilcileri tarafından uygulanmaktadır. Bu nedenle, markanın yetkili satış temsilcileri takip edilerek sezon indirimlerinden faydalanmak mümkündür. Öte yandan, markanın resmi internet adresinden indirim süreleri ve oranları rahatlıkla takip edilebilir. Firma aynı zamanda ödeme seçeneklerinde kredi kartına taksit gibi kolay ödeme imkanları da sunmaktadır. Özellikle pardesü ve hanım mantoları alanında son derece iddialı olan firma çoğu zaman piyasa fiyatının altında ekonomik, uygun fiyatlara ürün satışı yapmaktadır. Halka geniş şekilde hitap eden, yurdun hemen hemen her ilinde bulunan satış noktalarıyla ulaşılabilir kalite sunan marka, birçok hanım tarafından takip edilmektedir. Tüketiciler arasında haklı bir beğenisi ve tercih sebepleri bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kayra
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları