Kate Hudson Filmleri: Bütün Filmleri İnternette İndirimli Fiyatlarla

Kate Galeri

Tam adı Kate Garry Hudson olan Amerikalı oyuncu 19 nisan 1979 yılında Los Angeles'te dünyaya gelmiştir. Annesi Oskar ödülü sahibi ünlü oyuncu Goldie Hawn babası ise komedyen ve müzisyen Bill Hudson'dur. Aynı zamanda diziler sayesinde ülkemizde de iyi tanınan oyuncu Oliver Hudson'un da kız kardeşidir. Anne ve babası onlar küçük yaştayken ayrıldığından iki kardeşe Goldie Hawn'ın sevgilisi ve yine çok tanınmış bir oyuncu olan Kurt Russel üvey babalık yapmıştır. Bu ünlü ve başarılı ailenin bir ferdi olan Kate Hudson filmleri ile Altın Küreyi kaldırmış ve Oscar'ı zorlamış bir isimdir. Oyunculuğu tercih ederek New York üniversitesindeki eğitimini yarım bıraksa da Santa Monica'da yer alan Crossroads gösteri sanatlarını bitirmiş donanımlı bir oyuncu olan Kate, İngiliz, İtalyan ve Yahudi kökenli bir aileden geldiği için tam anlamı ile yahudi gelenekleri ile yetiştirilmiştir.

Kate Hudson Filmleri Romantik Komedinin En İyi Örneklerindendir

Kate Hudson Filmleri Romantik Komedinin En İyi Örneklerindendir

İki bin yılında evlendiği Chris Robinson'dan bir oğlu bulunan ünlü oyuncu Matthew Bellamy'den de bir erkek çocuk sahibidir. Annesi, üvey babası ve kardeşi ile ortak kurdukları Cosmic Entertainment adlı bir yapım şirketi bulunan oyuncu birçok ödülün de sahibidir. Dikkat çeken performans, en iyi yeni oyuncu ve en iyi yardımcı oyuncu ödüllerini düzenlenen önemli etkinlikler ile evine götüren sanatçının kuşkusuz en büyük başarısı ona şöhretin kapılarını da açan "Almost Famous" ile aldığı Altın Küre ödülü ve Oscar adaylığıdır. Kate Hudson filmlerine gelince. Genelde romantik komediler ile karşımıza çıkan oyuncunun ülkemizde en bilinen filmi başrolünü Matthew McConaughey ile paylaştığı "Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir"'dir. Dillerinden dürüstlüğü düşürmeyen ve dürüstlük arayanların aldatmaca ile başlayan ilişkilerinde bunu nasıl bulabileceklerini filmin sonunda öğrenebilirsiniz. "Ödünç Sevgili", Jason Biggs ve Alec Baldwin ile birlikte rol aldğı "Arkadaşımın Aşkı", sinemanın duayenlerinden Katy Bates ve Woopi Goldberg ile karşılıklı rol kestiği "Bir Tutam Cennet", Anne Hathaway ile birlikte aynı güne denk gelen düğünleri yüzünden çocukluklarından bu yana hayalini kurdukları düğün mekanı konusunda kapışan iki arkadaşı canlandırdıkları "Gelinlerin Savaşı", filmografisinde yer alan, dikkat çekici yapımlardan sadece bir kaçıdır. Ailesinin ününden yararlanarak tepeden inmek yerine her filmin seçmelerine giden ve kendi yeteneği ile başardığını bilecek kadar özgüveni yüksek oyuncunun diziler ile başlayan hikayesi 1998 yılında beyaz perdeye transferi ile sinema salonlarına kaydı. Ancak hala, günümüzün popüler müzikal dizisi Glee gibi dizilerde rol almaya devam etmekten de geri kalmadı. İki bin yılına gelene kadar daha ziyade düşük bütçeli ve bağımsız yapımlar ile seyirci ile buluşan oyuncu, bu tarihten sonra ise Hollywood sineması yıldızlarından biri haline gelmiştir. Altın küre ödülünde yardımcı kadın oyuncu ödülü kazanmasına ve seyirci ile eleştirmenler tarafından övgü ile söz edilmesine vesile olan yapım ise Almost Famous yani "Şöhrete Bir Adım"'dır. Yönetmenlik koltuğunda Cameron Crowe'in oturduğu eserde rock grubunun turnesi boyunca onlara eşlik eden eleştirmen Penny Lane rolünü üstlenmiştir.

Sanatçının Bütün Filmleri Online İndirim Fırsatlarıyla

Romantik komedilerin aranılan yıldızı olan Kate Hudson sevimli, biraz sakar ancak iyi huylu karakterleri canlandırma da çok başarılı. Ancak bu karakterin üzerine yapışıp kalmasından korkuyor olacak ki yeni ve farklı bir proje ile hayranlarını şaşırtmaya geliyor. Oyuncunun rol aldığı ve gerilim olarak çekilecek Everly, bir diğer gerilim yapımı olan Panik Odası'nı çağrıştırabilecek öğeler taşıyor. Kate Hudson'un rol aldığı bütün filmleri izlemek için internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kitap, müzik, film ve benzer birçok ihtiyacınız için başvurabileceğiniz idefix.com ve dr.com.tr adreslerindeki siparişleriniz cazip fiyat avantajı ile evinize kadar teslim ediliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları