Kaşmir Halı Fiyatları: Online Kampanyalarda En Son İndirimli Fiyatlar

Kaşmir Halı Fiyatları: Online Kampanyalarda En Son İndirimli Fiyatlar Galeri

Mobilyaları ile uyumlu halıları olmasını isteyenler için Kaşmir Halı size farklı seçenekler sunuyor. Göze son derece hoş gelen bu tasarımlar özel olarak işlenmiş. Farklı ve marjinal bir hava yakalamak isteyenlere özel olarak sunulmuştur. İş yeri gibi daha ciddi mekanlar için ise canlılık ve hareketlilik katan modellerin yerine ağır tasarımlar mekanınıza iz bırakabilir. Evlere bahar esintisinden bir şeyler katmak isteyenler için ise canlı renkler mevcut. Kırmızı ya da mavi, turuncu gibi renkler ile üretilmiş kaliteli dikimleri ve kaymaz tabanı ile size ve evinize baharı getirmektedir. Hep aynı modellerden sıkılanlar için daha özel seçeneklere de elbette ulaşabilirsiniz. Türkiye'de bu kadar popüler olması ve tercih edilmesinin nedeni ise kalitesinden taviz vermemesidir. Her yılın moda renklerine özel ilkbahar-yaz koleksiyonları ile sürekli ilgi çekmekte ve cazibesini yitirmemektedir. Bu cazibeyi evine uygun fiyata taşımak isteyenlerin ise Kaşmir halı fiyatlarına bakmalarında fayda var.

Kaşmir Halı Fiyatlarında İndirim!

Kaşmir Halı Fiyatlarında İndirim!

Birbirinden farklı koleksiyonlara sahip ürünlere Kasmirhali.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Moda koleksiyonunda krem ve beyaz rengi ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Modern tasarım ve geometrik eğriler ise desenlerin ana teması olmuştur. Ürünler de üç boyutlu dokuma teknolojisi kullanılmış, ipeksi bir görünüm ve yün kaşeler bulunmaktadır. Muhteşem adını verdiği koleksiyonda ise ağırlıklı olarak bej ve kemik rengi kullanılmış. Özel akrilik ve polyester iplik ile üretilmiş, 1.000.000 nokta sayısı ve 14 mm hav yükseliği de koleksiyonda bulunan halıların diğer özellikleri. Kaşmir Nepal koleksiyonunda ise yıllardır Anadolu'dan gelen klasik desenler kullanılmıştır. Bej ve bordo rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı modeller özellikle misafir odası için üretilmiş. Çocuklarında ilgisini çeken modeller bulunuyor. Polyemid tarzı olan bu ürünlerin üzerinde Disney karakterlerinin resimleri bulunmakta. Barbie, Mickey Mouse, McQueen gibi fenomen karakterlerin resmi modellere resmedilmiş. Böylece çocuk odalarına farklı bir hava katmayı da başarmıştır. Kız ve erkek çocuklar için alternatif desenler var. En küçük modeller 80x125, en büyük modeller ise 125x175 olarak üretilmiştir. Özel soft iplikten ürülen ve hav yükseliği 50 mm olan 4 farklı model de sizleri bekliyor. Ayrıca tek renkten oluşan ve desensiz olan shaggy halılar da ise bej, kemik ve gri rengi modeller de bulunmakta.

Mağaza adresleri, İnternetten Alışveriş İmkanı!

Ürünleri mağazalardan ya da internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitenin resmi sitesi olan Kasmirhali.com'a girerek size en yakın bayiyi görme imkanını mevcut. İnternet üzerinden online bir şekilde satın almak için ise Demontemobilya.com'u ziyaret etmenizde fayda var. Birçok modele buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 40 TL ve üzeri alışverişlerinde kargonuz size ücretsiz gönderiliyor. İnternet üzerinden online bir şekilde canlı destek hattı üzerinden konuşma imkanınız var. Ayrıca müşteri destek hattını arayarak sormak istediğiniz soruları da sormanız mümkün. Bunun yanında diğer markalara ait ürünlere de kolayca ulaşabilirsiniz. Kaşmir Halı fiyatlarındaki indirimlerden yararlanın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları