Kaşe Kaban: Erkek Kaban Modelleri ve Online İndirimli Fiyatlar

Kaşe Kaban: Erkek Kaban Modelleri ve Online İndirimli Fiyatlar Galeri

Kış aylarının en çok tercih edilen giyim ürünlerinden birisi olan kaşe kaban, beylerin de en çok tercih ettiği parçalar arasındaki yerini alıyor. Son yıllarda beylerin de modayı takip etmeye başlamasıyla, erkek giyim markaları da sezonun trendlerine uygun modeller üretmeye ve satışa sunmaya başladılar. En az bayan modelleri kadar dikkat çeken erkek kaşe kabanlar, beylere birçok farklı renk, desen ve model seçeneği sunuyor. Özellikle diz hizasına kadar gelen modeller, beylere ayrı bir şıklık ve hava katıyor.

Farklı Modeller

Yaz sezonu yavaş yavaş sona ermeye başlarken, sonbahar-kış sezonunun parçaları da mağazalardaki yerini almaya başlar, böylece yeni sezonun renkleri ve modelleri de belli olur. Beyler kaşe kaban konusunda, en çok siyah, bej, gri ve krem tonlarını tercih etseler de birçok farklı renk seçeneği de bulunuyor. Diz hizasındaki ve diz altına kadar uzanan modellerin yanı sıra bel hizasına kadar uzanan modeller de dikkat çekiyor. Özellikle düğmeler ve belde kemerle tasarlanmış modeller beylere çok yakışıyor. Bayanların dikkatini çekmek isteyen beyler, soğuk kış günlerinde şık bir pantolon, şık bir kazak ve kaşe kabankombinini sıkça kullanıyor. Günlük kıyafetler üzerine satış yapan Koton, Zara ve Vero Moda gibi markalarda, artık beyler için de birçok model ve ürün seçeneği yer alıyor. Özellikle atkı ve eldivenlerle tamamlandığında çok hoş görünen bu modeller, kış günlerinde şık görünürken sıcak durmalarını da sağlıyor. Dünya’nın önde gelen birçok markasında da yer alan ürünler arasında, beyler için de birçok model bulunuyor. Vakko, Burberry, Dior, Chanel gibi dünyaca ünlü markalar, beylere kalite ve şıklığı bir arada sunuyor. Bol model uygulamaları ve geçen yıllara göre çok daha fazla renk ve desen olanağı sunacak olan 2012 - 2013 sonbahar kış sezonunda, beyler de en az bayanlar kadar dikkat çekecek gibi görünüyor.

Alışveriş Seçenekleri

Sonbahar - kış sezonunun yaklaşmasıyla mağazalarda yerini alan kışlık ürünler, bu sezon da birbirinden ilginç renk ve desenlerle dikkat çekiyor. Alışveriş merkezlerinde yer alan birçok mağazada beyler için de kaşe kabanlar bulunuyor. Mağazaları tek tek dolaşıp saatlerce alışveriş yapmaktan hoşlanmayan beyler için ise, online alışveriş siteleri devreye giriyor. Özellikle çalışan beylerin tercih ettiği online alışveriş sistemlerinde, birbirinden şık ve trend ürünleri bir arada bulmak mümkün. Bu siteler arasında yer alan Limango, Markofoni ve Grupfoni gibi indirim sitelerinde ise dünyaca ünlü markaların ürünlerini, çok daha uygun fiyatlara bulmak mümkün. Üstelik bu siteler, ürünlerin kapıya kadar gönderimi ve kapıda ödeme olanakları sağladığından, beyler tarafından büyük ilgi görünüyor. Beğendiği tüm modelleri inceleme, dilediği renk ve bedende seçerek sipariş verme şansına sahip olduklarından, online alışveriş sistemi beylerin hayatını kurtarıyor. Kaşe kaban, kış aylarında hem şık görüntüsü hem de sıcak tutuyor oluşuyla bu sezonun da favorileri arasında olacak gibi görünüyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zara
  • Koton
  • VAKKO
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları