Kartalkaya Otelleri: Online Ekonomik, Kampanyalı Otel Fırsatları

Kartalkaya Otelleri: Online Ekonomik, Kampanyalı Otel Fırsatları Galeri

Turizme hizmet veren birçok yerimiz mevcuttur. Bu yerler hem tarihi ve kültürel özellikleri ile, hem de doğal ve mevsimsel farklılıkları ile tercih edilme sebepleri arasında gelmektedir. Yaz ve kış turizmi ayrı ayrı düşünüldüğünde iki mevsimde de gezilecek ve görülecek birçok tatil mekanı mevcuttur. Yazın deniz, kum, güneş düşünüldüğünde üç tarafı sularla kaplı ülkemizde gidilebilecek birçok yer mevcuttur. Kışın ise kar mevsiminin başlaması ile kar sporu yapmak ve doğanın o eşsiz görüntüsü ile baş başa kalmak isteyenler içinde gezilip görülebilecek farklı birçok yer vardır. Bunların başında ise Kartalkaya gelmektedir. Burası konum olarak Ankara, Bolu ve İstanbul’a çok yakın olduğundan bu büyük şehirlerden öncelikle birçok gelen kişi vardır. Batı Karadeniz bölgesinde Köroğlu dağlarının eteklerinde kar turizmine yönelik birçok tesis vardır. Kış aylarının gelmesi ve karın yağması ile Kartalkaya sezonu açarak eşsiz kar manzarası eşliğinde tüm kar sporlarını yapmak isteyenler için gidilebilecek tatil beldelerimiz arasında gelmektedir. Özellikle okulların ilk yarı tatilinde buraya gelenlerin sayısında bir hayli artış görülmektedir. Kış aylarında doğa şartlarından dolayı çok gezilebilme durumunun olmamasından dolayı karla iç içe olan bu tesisler her zaman rağbet görmüştür. Eşsiz dağ manzarası, ağaçların beyaza bürünerek sergiledikleri o güzel görüntü herkes için cazip bir durumdur. Kar sporunu yapmayı sevenler için ise bu mekanlar ilk öncelikle gidilen yerler arasında gelmektedir.

Kartalkaya Otelleri

Kışın güzel bir tatili planlar için gidilebilecek yerlerin başında gelen Kartalkaya’da birçok otel mevcuttur. Dinlenebileceğiniz, kış sporlarını yapabileceğiz ve rahat bir konforla günlerinizi geçirebileceğiniz Kartalkaya Otelleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bolu Sarıalan Yaylasında bulunan “Baysal Otel” sizlerin rahat etmesi için tüm olanakları ile hizmet vermektedir. Kayak Merkezlerine ise sadece on km uzaklıktadır. Hizmetleri arasında kendi organik olarak yetiştirdikleri sebzelerle lezzetli menüleri tatilcilere sunmaktadırlar. Bir diğer konaklama yeri ise “Dorukkaya Ski Mountain Resort” dur. Burada birçok konforu bulabilirsiniz. Bu işletmeye ait kayak merkezi ve snowpark faydalanabileceğiniz hizmetler arasındadır. Tam pansiyon olup birçok farklı aktivitelerle sınırsız eğlence olanakları sunulmaktadır. Bir başka işletme ise “Grand Kartal” dır. Bu konaklama yeri beş yıldız konforunda tüm hizmetleri ile rahatlık ve huzur içinde bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Sunulan birbirinden sınırsız hizmetlerle tüm zamanınız eğlenceli geçecektir. Kartalkaya Otellerinde hizmet veren diğer yerler ise “Golden Key”, “Kartal”, “Villa Neva Hotel” dir. Bu işletmelerde kar turizmi boyunca hem konaklamanızda hem de rahat bir tatil geçirmenizde sundukları hizmetlerle memnun kalmanızı sağlayacaktır. Doğanın eşsiz manzarası eşliğinde eğlenceli bir tatil için diğer birçok Kartalkaya Otellerini de tercih edebilirsiniz.

Online Ekonomik, Kampanyalı Otel Fırsatları

Kış sporları sizin için bir tutku ve en büyük eğlenceniz ise size birbirinden farklı kampanyalı fiyatlarla hizmet sunan birçok işletmeden faydalanabilirsiniz. Uzun süreli konaklamalar yapacaksanız ya da her yıl gitmeyi planlıyorsanız yapılan artı indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Online indirim fırsatlarından yararlanmak için gezistesi, hmstatil, gezex sitelerini sık sık ziyaret ediniz. Ayrıca erken rezervasyonla da ekonomik bir tatilin kapılarını da açabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları