Kartal Yuvası: Beşiktaş Markası Taraftar Ürünleri ve Online Satış

Kartal Yuvası: Beşiktaş Markası Taraftar Ürünleri ve Online Satış Galeri

"Ah dostum Şerafettin. Hastasın biliyorsun. Yatakta olman gerekirken hala Beşiktaş hala Beşiktaş!" dedi doktor Enver. İnce bir sesle:" Feda!" dedi Şeref bey ama kimseler duymadı. Şu sıralar Beşiktaş taraftarının en çok düşündüğü ve taraftarlarıyla gurur duyarak paylaştığı diyalog bu olmalı. Sanırız ki bu yüzden şu an Beşiktaş'ın lisanslı ürünlerini taraftarla buluşturan Kartal Yuvasında en çok satılan ürün Feda yazılı t-shirtler. Takımına zor günlerinde destek olmak isteyen taraftarlar, şu aralar bu t-shirtlere o kadar yoğun ilgi gösteriyor ki, kulüp daha fazla üretim için bildirimde bulunduğunu belirtiyor. Üstelik yakaladıkları bu satış başarısı sayesinde Feda t-shirtlerinin bir kült olarak yıllarca karşımıza çıkmaya devam edeceğini ve her zaman Kartal Yuvası'nın en çok satan ürünlerinden biri olacağını kestirmek zor değil.

Kartal Yuvası Ürün Yelpazesi ve Mağazalar

Beşiktaş kulübü, gerek showroomlarında gerekse internet satışı yapan sitesinde taraftarının ihtiyacına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sergilemekte. Tüm sporcuların lisanslı formalarından tutun da, yatağınızın üzerine serebileceğiniz pikeye kadar hemen hemen her şey düşünülmüş. Anahtarlık, spor çantası, çocuk ve büyükler için havlu-bornoz takımları, mont, ceket, sweatshirt, boxer, kırtasiye ürünleri, bileklik, eldiven, rozet, şapka, yatak örtüsü, top, minik Beşiktaş taraftarları için çeşitli oyuncaklar, hatta diş fırçası bile bulunmakta. Şimdilik bu kulüp mağazası beş ilde hizmet veriyor. İstanbul'da İnönü bir ve iki, Akatlar, Bayrampaşa Forum A.V.M, BJK mobil tır (İnönü stadyumu eski açık tribün önü), Avcılar, Bakırköy, Şişli Cevahir A.V.M, Çemberlitaş, Güneşli, Ataşehir, Maltepe, Ortaköy, Pendik, Mecidiyeköy Profilo A.V.M, Ümraniye ve Zeytinburnu'nda, Türkiye genelinde ise Adana, İzmit, Antalya, İzmir ile Ankara'nın Yeni Mahalle, Kızılay ve Etlik semtlerinde mağazalar taraftarlarını beklemekte.

Online Alışveriş Kolaylığı

Yuvanın en büyük kolaylığı ise, tüm bu ürünlere, internet bağlantınız mevcutsa evinizden ya da dünyanın herhangi bir yerinden rahatça ulaşıp satın alabilmeniz. Kartal Yuvası adresinden ulaşarak, hem ürün çeşitlerini görebiliyor, hem de alışveriş sepetinize ihtiyacınıza göre ekleme yapıp siparişinizi kolayca verebiliyorsunuz. Siteye göz attığımızda, görselin çok iyi, ürünlerin kolay ulaşılır olduğunu görüyoruz. Eğer ''keseme göre bir şeyler var mıdır acaba'' diyorsanız indirimli ürünleri takip etmenizde fayda var. İskontolu dönem fiyatları oldukça cazip, mesela bir erkek ceketine 50 TL kulüp ve taraftar için çok önemli olan Feda t- shirtlerine yaklaşık 30 TL, futbolcuların orjinal formalarına ise 58 - 100 TL aralığında bir fiyat ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bere, anahtarlık, kaşkol, diş fırçası vb. ürünler ise 10 TL civarındaki fiyatlarıyla her daim güzel birer hediye alternatifi olduklarını kanıtlıyorlar. Kartal Yuvası'ndan aldığınız ürünler kısa sürede kargoya veriliyor ve siz sitedeki kargo takip bölümünden kargonuzun nerede olduğunu, kargo firmasını ve kargo takip numaranızı girerek öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca sitede Beşiktaş Kulübü'nün dergilerine ve ürünlerin tüm Türkiye'yi dolaşmasını sağlayan mobil tırın ne zaman nerede olduğuna dair bilgilere de ulaşabiliyorsunuz. Kısacası Kartal Yuvası'nda online alışverişin tüm kolaylığını rahatça yaşayıp, takımınıza verdiğiniz katkının gurur ve sevincini tüm taraftarlarla paylaşabilirsiniz. Üstelik kredi kartı kullanmayan taraftarlar için havale- eft ile ödeme seçenekleri de mümkün.

Beşiktaş Markalı Ürün Satan Diğer Online Alışveriş Siteleri

Beşiktaş Markalı Ürün Satan Diğer Online Alışveriş Siteleri

Bir diğer alternatif olarak geniş ürün yelpazesini bize sunan Zidaya'da da Beşiktaş Kartal Yuvası ürünlerinin bir çoğuna ulaşabilir, taksit ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra alışverişin yükselen trendlerinden olan Markafoni, Limango, Trendyol gibi indirim ve fırsat sitelerinden kampanyaları takip edebilir ve normal fiyatlarından daha ekonomik olarak bu lisanslı ürünlere sahip olabilirsiniz. Hepsi Burada'da aradığınız ürünü bulup, indirim ve kargo avantajlarıyla satın alabileceğiniz bir diğer alışveriş sitesi. Yine Sporena adresindeki ürünlere de, indirimli fiyatlarla ve 30 günlük ücretsiz iade-değişim imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
  • Sporena
  • Limango
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları