Karaca

Karaca Galeri

Karaca1973 yılında Süleymaniye´de kurulmuş bir aile şirketidir. İşe Eminönü'nde küçük bir cam dekor atölyesinde başlayan Karaca ailesi firmasıyla ilk yıllarında Türkiye´nin ve dünyanın tanınmış markalarının ürünlerinin toptancılığını ve Türkiye distrübütörlüğünü yaptı. Daha sonra ise, KRC markaları altında porselen, çatal bıçak ve tencere gruplarında kendi ürünlerini üretip iç ve dış piyasaya sunmuştur.Karaca Grubu 1990'dan itibaren, tüm Türkiye geneline mağazacılığa başlayarak, yurt çapında toplam mağaza ve satış noktası sayısını kısa sürede iki bine çıkarmıştır. Bunun yanında, en gözde alışveriş merkezlerinde KRC Shop ile kendi perakende mağazalarını açmaya başlamıştır. 2006 yılını yeniden yapılanma yılı ilan eden Karaca Grubu, Avcılar'daki 14.000 m2´lik merkez binasında sektörün en büyük mağazalarından biriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Karaca'nın sektörün en büyük ve köklü firmalarından biri olarak vizyonu, müşterilerine kalite ve estetikten taviz vermeden, uygun fiyatlara ürün yelpazesi sunmaktır.Karaca ürünlerine ulaşmak ve kaliteli alışverişin keyfini çıkarmak için tek yapmanız gereken birçok semtte ve alışveriş merkezlerinde olan Karaca mağazalarına uğramak.

Karaca Porselen-Çeyiz Setleri

Karaca Porselen-Çeyiz Setleri

Porselen konusunda Türkiye'nin en iyilerinden olan Karaca, tencere ve çatal-bıçak takımlarıyla da Türkiye'nin en çok tercih edilen markalarından biri. Özellikle son yıllarda başlatılan Karaca Çeyiz Seti Kampanyası ile tüm evlenecek genç çiftlere uygun fiyata hem porselen, hem çatal-bıçak hem de tencere-tava setini birarada sunan Karaca, Yaprak Dökümü,Öyle Bir Geçer Zamanki gibi ünlü dizilere sponsorluk yaparak ününe ün katıyor. Özellikle son zamanlarda en çok beğenilen dizilerden biri olan Öyle Bir Geçer Zamanki'deki Cemile karakteri için Karaca'nın özel olarak hazırladığı Cemila Serisi büyük ilgi görüyor. Karaca ürünleri, büyük bir tasarım ekibinin özenli çalışmalsıyla koleksiyonlara bölünüyor ve yüksek teknoloji ile donatılmış tesislerde dikkatle hazırlanıyor. Karaca'yı rakiplerinden farklı bir yere koyan ürünlerinin yapım aşamasında gösterdiği ilgi ve kalitey verdiği önem.

Karaca Online Alışveriş

Karaca Online Alışveriş

Karaca ürünlerine, Türkiye'nin birçok yerine yayılmış mağazalarının yanı sıra, online alışveriş sitesinden de ulaşmak mümkün. Tek yapmanız gereken evinizin rahatlığından uzaklaşmadan tek bir tıkla Karaca Online Shop'a ulaşmak ve dilediğiniz gibi alışveriş yapmak. Mutfağınızın ihtiyacı olan hemen her türlü ürüne Karaca online shoptan ulaşabilir, %100 güvenli alışverişin keyfini çıkarabililirsiniz. Karaca, online shopuna özel hazırladığı kampanyaları ile online alışverişi çok daha cazip hale getiriyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları