Karaca Eşarp: Modelleri ve Satın Alınabilecek Online Mağazalar

Karaca Eşarp: Modelleri ve Satın Alınabilecek Online Mağazalar Galeri

Karaca Eşarp, 1989 yılına doğru kurulmuş bir firmadır. Türkiye'de en çok tanınan ve bilinen markalar arasında yer alır. Karaca Eşarp adını 1992 yılında yenilenmesi ile almış, ürün modellerini de çoğaltmıştır. Tecrübeli bir firma olması, modayı takip etmesi ve farklı tarzlara cevap verebilmesi ile ayakta kalmayı başarmıştır. Bunun yanında desenleri ve kaliteli ürünleri ile de dikkatleri üstüne çekmiş ve tercih sebebi olmuştur. Gerek yurt içine gerekse yurt dışına uzun yıllardan beri kaliteliürünler satmaktadır.

Ürünlerini üretirken en son teknolojiyi kullanmaktadırlar. Bunun yanında modayı da yakından takip etmeleri, onları her yıl farklı modeller ve desenler ile son kullanıcının karşısına çıkmasını sağlıyor. Kaliteden taviz vermedikleri ve farklı kültürlere hitap ettikleri için müşteriler tarafından beğenilen bir firma olmuştur. Bunun yanında sadece Avrupa değil özellikle Arap ülkelerinde de yoğun bir ilgi ile karşılaşmıştır. Ürünlerinde en kaliteli ipeği işliyor ve büyük bir titizlik ile çalışıyorlar.

Karaca Eşarp Modelleri

Karaca Eşarp Modelleri

Karaca Eşarp koleksiyonunda oldukça fazla model bulunmaktadır. Özellikle tesettürlü giyinen kadınlar için eşarp seçmek son derece yorucu bir iştir. Genel olarak gündelik hayatta kullanmaktan ziyada bir düğün, davet, nişan gibi özel günlerde ise daha şık ve göz alıcı bir model almak zorunda hissedeler. Bunun yanında üstündeki elbise ile orantılı ve uyumlu olması da bir başka problemdir. Kareli ya da çizgili modeller de ilgi çekici ürünler arasında. Bunun yanında desenden hoşlanmayanlar için tek renk parlak ya da daha sönük olarak modeller de bulabiliyorsunuz. Marjinal desenler ve çizgilerin yanı sıra çiçek, yaprak ve ağaç deseni de kullanılan diğer motifler. Osmanlı motifleri de göz dolduran ürünler arasında. Bir çok kesimin ilgisini çekecek modeller indirimli fiyatları ile alıcısını bekliyor.

Online Eşarp Satışı

Karaca Eşarp'ın birbirinden güzel modellerine ulaşmak, incelemek ve online olarak satın almak istiyorsanız Karacaesarponline.com sitesini ziyaret etmenizde fayda var. Uygun fiyatlara güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor. Bunun yanında yaptığınız alışverişlerde kargo ücretini ise size ödetmiyor. Böylece neredeyse %10'a varan bir indirimde buradan sağlamış oluyorsunuz. Birbirinden güzel ürünlere ulaşmak ise çok kolay. Sitenin basit tasarımı ve arayüzü ile hiç sıkılmadan, ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Kategoriler bölümüne girdiğiniz zaman size online olarak satılan ürünlerin listesini çıkarıyorlar. Birbirinden farklı ürünleri gerek modelin başında takılı vaziyette gerek ise kare biçimde açılmış olarak inceleme fırsatınız oluyor. Bunun yanında ürünün desenini beğenen ancak renginden hoşlanmayanlar için ise alternatif renk kodları sunuluyor. Bu kodlar ile beğendiğiniz rengi seçebilir, alışverişinizi güven içinde tamamlayabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra siparişinizin durumunu da üst taraftaki "sipariş durumu" bölümünden takip edebiliyorsunuz. Bununla beraber ek olarak sormak istediğiniz soruları müşteri hizmetlerini arayarak sorabilirsiniz. Düşüncelerinizi de paylaşmak için küçük bir not bırakma olanağınız da bulunuyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları